Kingácska0807

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Isana No Problama! Krémtusfürdő

Isana No Problama! Krémtusfürdő
2018. február 28.

Iiiiiiiirtózatosan szárít sajnos. Az illata kissé mű,de szerethető. Azonban a bőröm ordít testápoló után, miután megfürdöm ezzel a tusival. Jó lesz mosószernek,vagy felmosni. Nagy kár érte, mert nagyon aranyos a csomagolás. :D

Indola Regeneráló Hajsampon

Indola Regeneráló Hajsampon
2018. február 28.

Jó,hogy csak a 300 ml-et vettem. Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Elnehezít, nem táplál. Száraznak érzem a hajam, még azután is,hogy befújom ugyanezen termékcsalád spray-vel. Nem fogom újravenni. Nekem pénzkidobás volt sajnos.

Indola Innova Repair Regeneráló Azonnal Ható Keratin Tartalmú Hajpakolás

Indola Innova Repair Regeneráló Azonnal Ható Keratin Tartalmú Hajpakolás
2018. február 28.

Az új termékcsalád van meg nekem,annak fehér a flakonja. Nem vagyok sajnos vele megelégedve. Elnehezíti a hajam. nem táplálja a végeket. Nem szép a hajam használat után, szálkásnak tűnik, pedig nem az. Az illata finom, csak emiatt kap 2 csillagot..

Bioderma Photoderm Max Cream SPF 50+

Bioderma Photoderm Max Cream SPF 50+
2018. február 14.

Nagyon meg vagyok a termékkel elégedve. Fehérbőrű vagyok, elengedhetetlen a magas faktorú fényvédő. Nem zsírosít, pattanást nem okoz. Egy ici pici zsíros érzetet hagy felkenés után, de mivel nem sminkelek,max csak a szemem, így engem ebben nem gátol, illetve 1-2 óra alatt el is múlik ez az érzet, és csak pihe puhi arcbőr marad utána. Amíg csak kapható, én emellett teszem le a voksomat. :)

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer
2018. január 27.

A csodát még várom a termékkel kapcsolatban. A termékcsalád tisztítói szétszárították a bőrömet. Ezt a szárazságot nem győzte le akkor, enyhe szárazsággal viszont megbirkózik. A bőrképem szép tőle, pattanást,mitesszert nem okozott. Továbbra is használom lelkesen

Update: Sajnos hiába vártam a csodát. Nem bír el enyhe szárazsággal sem. Neki adtam Édesanyámnak,hátha neki bejön. Nagyon sajnálom..

Balea Arctisztító Hab

Balea Arctisztító Hab
2018. január 27.

Sajnos az én arcbőrömet szárította,még úgy is ,ha előtte valamilyen krémes lemosót használtam. Nem vártam tőle sokat,tisztítani szépen tisztított,de a húzódó arcbőrt,amit okozott,azt nem szerettem.

Isana Clean + Care Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Isana Clean + Care Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. január 1.

Erős közepesnek mondanám. Nem irritál, nem csíp, hatékonyan oldja a szennyeződést, viszont hagy egy réteget, amit én nem szeretek. Ezen felül nincs vele probléma.

Balea Extra Dry Deo Roll-On

Balea Extra Dry Deo Roll-On
2017. december 16.

Ennyi pénzért tényleg tökéletes. Nagyon kellemes az illata,végzi is a dolgát normálisan. Nagy pozitívum az még,hogy állatkísérlet mentes. Nem fogom lecserélni.

Balea Extra Dry Deo Spray

Balea Extra Dry Deo Spray
2017. december 16.

Abszolút öt csillagos.Használat előtt érdemes jól felrázni. Nagyon finom illata van. Elnyomja a kellemetlen szagokat. Meglepően tartós is. Nem hiszem,hogy le fogom cserélni, mert nagyon jó árban van, és kísérlet mentes is.

Paula's Choice Skin Recovery Toner

Paula's Choice Skin Recovery Toner
2017. december 10.

Sajnos engem ez a termék is szárít. Annyira szomorú vagyok, mert az egész termékcsaládban nagyon hittem, de valamiért az én bőröm nem szereti. Hámló foltok, száraz orrnyereg, kipirosodott arc.. :(