Kingácska0807

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Paula's Choice Skin Recovery Cleanser

Paula's Choice Skin Recovery Cleanser
2017. december 10.

Annyira szomorú vagyok. Az egyik rendelésemhez minta jött a termékcsalád hidratálójából. Pár napig elegendő volt. Csodás volt a bőröm, irtó puha. Gondoltam,egye fene, megvásárolom a lemosót,a tonikot, és a hidratálót is,nagy kiszerelésben. Nagyon csalódott vagyok. A bőröm hámlik, sosem volt ennyire száraz,mint most. Előtte az Ordinary hidratálóját használtam, valamiért attól fényévekkel szebb volt a bőröm. Írtam a csajsziknak,hogy vajon miért lehet ez, nem-e túlhámlasztottam előtte..Bár a G&G legenyhébb hámlasztóját használtam, nem hinném,hogy az volt a gond. Aspirin allergiám sincs, szóval valószínű,hogy a termékcsalád valamelyik összetevőjére vagyok allergiás.. Borzalmasan sajnálom..

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2017. december 2.

Hmm hmm.. Van egy kis hiányérzetem. Engem sajnos szárít. Tisztítani tisztít, azonban a szemsminket nem távolítja el teljesen. Csípni nem csípett, csak ez a bőrhúzódás zavar... Ár-érték arányban nálam sajnos csak közepes.

Balea Intensivpflege Sampon

Balea Intensivpflege Sampon
2017. november 20.

Sajnos nem váltotta be a reményeim. Nem bánkódom, nem több ezer forintos samponról van szó. Tisztítani szépen tisztít, ám bántja a fejbőröm,apró kis pontok jelentek meg a hajtöveknél. Szilikonmentessége ellenére puha volt a hajam tőle, bár felturbóztam egy kis argánolajjal. Sajnálom,hogy nem jött be, jó lett volna egy olcsó alternatívának.

Balea Cremedusche Rose Elegance

Balea Cremedusche Rose Elegance
2017. október 31.

Csodás lett. Finom az illata, jó az állaga, nem kell belőle egyszerre sok, mert jól habzik. A csomagolása mesebeli,maga a tusfürdő színe nagyon kellemes rózsaszín.

Fa Magic Oil Orchidee Violette Tusfürdő

Fa Magic Oil Orchidee Violette Tusfürdő
2017. október 23.

Az egyik legjobb Fa tusfürdő. Isteni finom illata van, fantasztikus a csomagolása, és ami még nagy pozitívum,hogy nem szárít, még picit táplál is. Glamour napokon vettem, fél áron nagyon jó vétel, de ezért a termékért a teljes árat sem fogom sajnálni.

Barnängen Nutritive Testápoló

Barnängen Nutritive Testápoló
2017. október 23.

Remekül hidratál és pillanatok alatt beszívódik. Finom az illata, nem kell sok belőle. Tetszik ez a pumpás megoldás. Végre egy testápoló, aminek nem csak 24 óráig tart az ápolása.

Balea Born To Be Lazy Tuchmaske

Balea Born To Be Lazy Tuchmaske
2017. október 21.

A csomagolás borzasztó aranyos, de a belbecs már annyira nem. Az én arcom kissé csípte, és elég ragacsos maradt a bőröm a használata után. Igazából nem csinál szerintem semmit, max hűsít picit.

Balea Cool Breeze Deo Spray

Balea Cool Breeze Deo Spray
2017. szeptember 23.

Nagyon jól teljesít ez a dezodor. Tetszik ez a tiszta, finom illat. Nem hagy foltot a ruhán, jó a porlasztója. Nagy kiszerelés, baráti áron.

Balea Deo Roll-On Himbeere & Rhabarb

Balea Deo Roll-On Himbeere & Rhabarb
2017. szeptember 22.

Lehet az én orrom ilyen morbid,látva a véleményeket, de nekem bejön nagyon. Alumentes, állatkísérlet mentes deot kerestem + elvárás volt még, hogy ha nem muszáj, nem adnék ki itt ott egy ezrest egy deoért. Így esett tehát rá a választásom. Mivel nem vagyok egy izzadós fajta, nem kell nagy csatákat vívnia a szagok ellen. Foltot nem hagy a ruhán, hamar meg is szárad. Ennyi pénzért nekem tökéletes. A következő áldozatom a paradicsomvirágos lesz.

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal
2017. szeptember 22.

Először tanakodtam a dm-ben állva,hogy vajon ezt, vagy a száraz bőrre valót vegyem meg. Végül ennél maradtam,mert inkább csak a hidegben szárad ki kissé a bőröm. Valamiért engem nem nyert meg magának ez a krém. Elég testes, sűrű. Felkenve várni kell vele jócskán, mire beszívódik. Pár perc elteltével azonban még sem azt érzem,hogy beszívódott, hanem hogy rászilárdult az arcomra. Maszkszerű, furcsa réteget hagy a bőrön,amitől még órákkal később is fénylik az egész fejem. A csomagolás igényes, jó,hogy magyar a termék,de a pozitívumok ennyiben ki is merültek számomra.