Kingácska0807

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Nivea Invisible for Black & White Fresh Golyós Deo

Nivea Invisible for Black & White Fresh Golyós Deo
2017. augusztus 18.

Az eddigi legjobb golyós deom. Nagyon szeretem az illatát, ő tényleg nem hagy foltot. Nálam a nagy melegben is kiválóan teljesített, megérdemelt az öt csillag. :)

Nivea Invisible for Black & White Fresh Spray

Nivea Invisible for Black & White Fresh Spray
2017. augusztus 18.

Nagyon friss,kellemes számomra az illata. Nem vagyok egy nagyon izzadós típus, úgyhogy annyira küzdenie nem kell. Azonban meg kell várni a száradást, mint minden deonál, mert bizony egy sietős reggelen foltot hagyott a pólómon.

Alverde Med Testápoló Gyógyvízzel, Irritált Bőrre

Alverde Med Testápoló Gyógyvízzel, Irritált Bőrre
2017. augusztus 18.

Végre egy igazán mélyen hidratáló testápoló, ami nem csak a bőrfelszínt teszi sikamlóssá. Szuperül hidratál, gyönyörű az összetevő lista. Jó érzés,hogy tudom,hogy nem "vegyszerrel" kenem magam. Tetszik,hogy illatmentes, jó a tubusos kialakítás. Az ára is roppant kedvező, még teljes áron is. Imádja a kissé érzékeny bőröm.

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé
2017. augusztus 17.

Vegyesek az érzelmeim a termékkel kapcsolatban. Szépen tisztít,üde az arcbőr a használata után,azonban szárít,és mitesszereket vagy apró pattanást okoz. :( Sajnálom, mert eleinte működött, de nézek valami patikai lemosót inkább.

Yves Rocher Levendulás Tápláló Lábkrém

Yves Rocher Levendulás Tápláló Lábkrém
2017. augusztus 14.

Tetszik ez a levendula illat. Hidratálja a lábfejem,talpam,bár nem száz százalékosan. Az állaga megfelelő,könnyen kenhető. Érdemes kipróbálni,de csak kuponnal. Személy szerint én újravenni nem fogom,mert ezt a hatást a finomítatlan shea vaj simán hozza,sőt, még le is körözi.

Yves Rocher Plaisirs Nature Bourbon Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Bourbon Vanília Hab- és Tusfürdő
2017. augusztus 14.

Finom,meleg,kellemes illata van. Tetszik a kialakítása és a kiszerelése,azonban szárít. Fel szoktam turbózni valamilyen olajjal,úgy már elviselhetőbb a szárító hatása.

Yves Rocher Kókuszos Testápoló

Yves Rocher Kókuszos Testápoló
2017. augusztus 14.

Az illata számomra mesés.A hidratáló hatása viszont jó indulattal közepes. Minden nap kennem kell, még nyári időszakban is,pedig alapjáraton nem száraz a bőröm. A kiszerelés praktikus,ilyen árban viszont találunk jobb terméket,bár kuponnal kedvező.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon
2017. július 30.

Megfelelően tisztít. Mosás után száraz érzetű a hajam,de a márka színvédő pakolásával, és ennek a Fiber therapynak a fújkálós balzsamjával azonnal megoldódik ez a probléma. A hajam nem lapul le,jó tartást ad, nem zsírosodik. Szép fénye van, nagyon jó az illata, a párom is megdicsérte. Nekem ez csodaszer kategória. :)

Update: Sajnos hosszú távon ő is szárít. :(

Yves Rocher Jardins Du Monde Magnólia Virág Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Magnólia Virág Tusfürdő
2017. július 30.

Nagyon finom,kellemes illatú tusi. Engem nem szárít,kissé még hidratál is. Tetszik a kialakítása, erős a kupakja, és kis helyen is elfér.

Imperity After Color Acid Technique Kutikula Lezáró Szagsemlegesítő Hajmaszk

Imperity After Color Acid Technique Kutikula Lezáró Szagsemlegesítő Hajmaszk
2017. július 29.

Tökéletes párosítás a samponjával. A hajam rendezett,ápolt, puha tőle. Nem zsírosít, nem nehezíti el. Finom, nem tolakodó illata van. Életem pakolása. Végre... :)