Kingácska0807

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Imperity After Color Acid Technique Maintainer Shampoo

Imperity After Color Acid Technique Maintainer Shampoo
2017. július 29.

Először a fodrászom használta ezt festés után. Fel is tűnt,hogy festés után is csodás,puha volt a hajam. A következő alkalommal,mikor újra mentem,vettem tőle egy literes kiszerelésű sampont és maszkot. Szerintem simán kenterbe veri a Tigit, Loreál Professionalt. A hajam tiszta, fényes,jó a tartása. Az illata is kellemes,illetve nagy pozitívum a szulfátmentessége. Nem szeretném elkiabálni,de úgy tűnik hosszú próbálkozások után megtaláltam életem samponját.

Garnier Fructis Oil Repair Intense 3in1 Többfunkciós Hajpakolás

Garnier Fructis Oil Repair Intense 3in1 Többfunkciós Hajpakolás
2017. július 28.

Ahhoz képest, hogy nagyon száraz hajra való, az én enyhén száraz, festett hajamra kevés volt a hidratáló hatása. Az illata finom, más pozitívumot nem tudok a számlájára írni. Legalább kipróbáltam.

Listerine Advanced White Szájvíz

Listerine Advanced White Szájvíz
2017. július 28.

Az eddigi legjobb szájvízem. Szépen fehérít. Ez ugyan az első Listerinem, nekem még ez is eléggé mar, de legalább igazán tisztának érzem az egész számat belül. Friss leheletet nyújt, ami hosszú percekig belengi még a fürdőszobát. Imádom.

Avon Naturals Vanília Hidratáló Testápoló Balzsam

Avon Naturals Vanília Hidratáló Testápoló Balzsam
2017. július 24.

Nagyon jó termék volt ez a krém,szerintem az Avon legjobb testápolója. Sajnálom,hogy már nem gyártják. Finom illata volt, megfelelően hidratált,ápolt,mindezt pár szár forintért.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2017. július 13.

Nemrég kezdtem el használni,bárcsak hamarabb tettem volna. Nagyon hatékony, meglepően olcsó termék. A kupakja nem a legszimpatikusabb, egy pici mindig mellé folyik,de annyi baj legyen. Összességében biztos,hogy ennél a terméknél maradok.

Update: Azóta kipróbáltam az Yves Rocher kétfázisúját, az jobban bejött, hatékonyabb. Így ez már csak 4*, de ettől függetlenül továbbra is jó termék.

Yves Rocher Jardins Du Monde Spanyol Gránátalma Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Spanyol Gránátalma Tusfürdő
2017. július 12.

Tetszik ez az illat,igazi nyári energiabomba. Meglepően kevés kell belőle,rendesen habzik. Az árát teljes áron sem sokallom,ugyanis nálam sokáig elég ez a kiszerelés.

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2017. július 12.

Végre egy igazán hatékony sminklemosó. Az ára baráti, tetszik a flakon, jó erős a teteje,így utazóbarát is. Dörzsölés nélkül szed le mindent. Az olajos réteg engem egyáltalán nem zavar, ugyanis ápol,nyugtat. Nagyon szeretem.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2017. július 11.

Nagyon szépen ível, hosszabbít, dúsít. Ajándékba kaptam életem első Yves Rocher vásárlása mellé. Tartós, de mégis könnyedén eltávolítható a márka kétfázisú sminklemosójával. Említésre méltó még a sok kedvezmény,amit az ember minden vásárláshoz kap szinte + a termékminták. Örök vásárló leszek náluk most már. :)

Alverde Pflegedusche Bio Litschi & Wassermelone

Alverde Pflegedusche Bio Litschi & Wassermelone
2017. július 5.

Annyira nem voltam oda eddig az Alverdes tusikért,de ez változni fog, úgy érzem. Nagyon finom,kellemes illatú, megfelelő habzású termék. Engem nagyon megnyert a külleme is, olyan kis kedves. Nagy kár,hogy limitált, de reméljük,hogy az Alverde fog még ilyen cukiságokkal örvendeztetni minket. :)

Milk_Shake Tej Maszk Károsult, Kémiailag Kezelt Hajra

Milk_Shake Tej Maszk Károsult, Kémiailag Kezelt Hajra
2017. július 5.

Borzalom... Semmit nem csinál a hajammal, pedig arányában véve egészséges a hajam. Csak úgy issza a vállig érő hajam, nem puhít, olyan mintha semmit nem kentem volna fel. Az illata ami számomra jó.A hajszínem még majdnem, hogy jobban kopik..Ezért el kérni majdnem 4000 forintot...