Kingácska0807

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Alverde Baby Szenzitív Fürdető és Sampon (régi)

Alverde Baby Szenzitív Fürdető és Sampon (régi)
2017. július 4.

Olyan közepes. Az illatanyag számomra túl elől helyezkedik el az összetevőlistában. Picit csípett,igaz én arctisztítóként akartam használni,de annak valahogy nem jött be, nem sokkal lemosás után zsíros volt az arcom tőle. Elpasszolom a kis keresztfiamnak,majd elhasználja. :)

Milk_Shake Kondícionáló Tejszínhab Krém

Milk_Shake Kondícionáló Tejszínhab Krém
2017. július 1.

Szó szerint kb. semmit nem ér. Nagyon haragszom az egész márkára. Túlárazott,drogériás szinten se lévő termék. Fél óráig puha a hajam, utána mint amin átmentek 220 fokos hővel.. Sprőd, nehéz, kezelhetetlen. Az 5-600 forintos Garnier balzsamtól puhább a hajam... Elajándékozom inkább, hátha másnak bejön, de nekem soha többet nem kell semmilyen Milk_shake termék..

Dove Powder Soft Deo Spray

Dove Powder Soft Deo Spray
2017. június 27.

Finom,valóban púderes illata van. Némi foltot hagy a ruhán,illetve nem nyújt egész napos védelmet. Ennek ellenére kedvelem.

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő
2017. június 26.

Jó az állaga és az illata, nem szárítja a bőrt. Picit több kell belőle,de ár-érték arányban jó kis termék.

Nivea Creme Care Arctisztító Krém

Nivea Creme Care Arctisztító Krém
2017. június 23.

Számomra tökéletes. Az ára nagyon kedvező, rendkívül kíméletes. Használat után puha és ápolt a bőröm. A sminket nem ezzel szedem le,de tisztításra kiváló. Utána még Uriage micellás vízzel áttörlöm az arcom.Ennek a kombónak és az Ordinary szérumjainak köszönhetően nagyon szép üde,tiszta,problémamentes az arcom.

Balea Nude Kiss Ajakápoló

Balea Nude Kiss Ajakápoló
2017. június 20.

A szín amit adott az ajkaimnak,valamiért nem állt hozzám közel. Hidratáló hatása közepes,olyan egynek elmegy kategória.Újravenni nem fogom.

Mixa Baby Cold Cream Fürdető és Zuhanyzó Krém

Mixa Baby Cold Cream Fürdető és Zuhanyzó Krém
2017. június 20.

Jó kis mosakodókrém. Finom az illata,nem szárítja a bőrt. Gazdaságos is viszonylag,bár egy sajátmárkás termék is hozza ezt a szintet, csak töredékáron. Az összetevői lehetnének szebbek azért, csak babáknak szánják. Mindent összevetve 4*.

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)
2017. június 20.

Nagyon klassz ez az ajakápoló. Olcsó,szépen hidratál, tetszik a letisztult kis csomagolás. Megéri az árát mindenképp.

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Sampon

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Sampon
2017. június 18.

Az én hajamat szanaszét szárította, hiába turbóztam fel pár csepp argánolajjal. Egyszer használtam,elég is volt.Az illatát szerettem,de számomra használhatatlan. A szulfátmentessége pozitívum,de mivel ennyire szárított,nem tudok neki két csillagot sem adni. Feltettem az eladó termékek közé.

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Ápoló Balzsam

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Ápoló Balzsam
2017. június 18.

Balzsamhoz képest is kissé túl híg, a hajam úgy beszippantotta,mintha nem is kentem volna rá semmit. Nem volt tartós hajegyenesítésem,de az eladó állította,hogy az nem baj, jó lesz a hajamra. Én csak a szulfátmentessége miatt szemeztem vele,de kár volt. Miután megszáradt a hajam,lapos,száraz kis semmi lett belőle,pedig azért van "sok" hajam. Nekem abszolút csalódás kategória ez a termék, pláne ilyen horror áron. Nem is kísérleteztem vele többet. Feltettem az eladó termékek közé Csajok!