Kingácska0807

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Kondicionáló Igénybevett Hajra

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Kondicionáló Igénybevett Hajra
2017. június 18.

Ő sem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Nem táplál eléggé, pedig csak festett a hajam, vasalva,szárítva nem igazán van, így a hajvégeim is jó állapotban vannak. 2 nappal mosás után már zsíros hajtövek,illetve atom száraz hajvégeim voltak. Az illatát nagyon szerettük a párommal, de ez kevés ahhoz,hogy el is használjam. Feltettem az eladó termékek közé. :)

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Sampon Igénybevett Hajra

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Sampon Igénybevett Hajra
2017. június 18.

Sajnos nekem nem vált be teljesen. Mosás után 1-2 napig szép a hajam,de utána a végek kiszáradnak, a töve pedig zsíros. Az illatát imádtam, de nem hozta azt a hatást amit vártam tőle, illetve az arcom is kipirosodott valamiért, ha ezzel mostam hajat. Feltettem az eladó termékek közé őt is és a balzsamot is. :)

The Body Shop Vitamin E Cream Cleanser

The Body Shop Vitamin E Cream Cleanser
2017. június 15.

Az összetevők nem szépek. Hidratál, puhít,viszont a sminkkel nem birkózik meg. Nem nyújt semmi pluszt igazság szerint. Nálam csak közepes.

The Body Shop Vitamin E Hydrating Toner (régi)

The Body Shop Vitamin E Hydrating Toner (régi)
2017. június 15.

Átlagos termék túlárazva. Nem érzem,hogy tonizálna, inkább frissít. Egy idő után ráunt a bőröm, zsírosított, mitesszereket okozott. Nem tud semmi extrát.

Pampers Sensitive Törlőkendő

Pampers Sensitive Törlőkendő
2017. június 9.

Ez annyira sensitive körülbelül, mint a drótkefe. :D Az enyémnek már másak az összetevői, az összes valamit érő összetevő kikerült belőle. Gondolok itt az E-vitaminra, aloe- verára. Helyette van benne szilikon(minek?) és minden egyéb. Siettem,csak gyorsan lekaptam valamit a polcról. De ezt soha többet. Viszketek tőle mindenütt, diszkomfort érzetet ad intim területen, szóval katasztrofális. Elszomorító,hogy ezt babáknak szánják..Mindezek mellett még nem is egy olcsó kategória.

The Body Shop Honeymania Mézes Testvaj

The Body Shop Honeymania Mézes Testvaj
2017. június 6.

Nagyon mérges vagyok,amiért kivonták. :( Szuperül hidratált,viszonylag sokáig elég volt. Imádtam az illatát, az állagát,mindenét. Engem jobban hidratált,mint bármelyik másik TBS testvaj. Ennél a terméknél jogos az őt körülvevő rajongás, a többi TBSnél már nem tartom annyira annak.. Magas az áruk, az összetevők milyensége viszont annyira nem sajnos..

Nivea Creme & Oil Pearls Shower Cream - Cherry Blossom

Nivea Creme & Oil Pearls Shower Cream - Cherry Blossom
2017. június 6.

Imádnivaló illata van. Tetszenek benne az apró kis gyöngyök, olyan luxusérzetet ad. Rendkívül krémes és ápoló, nem szárít, nem irritál. Kevés kell belőle, lassan fogy. Megéri, pláne akciósan.

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél
2017. június 5.

Tiniként használtam,és nagyon szerettem. Picit szárított,de egy egyszerű kis hidratálóval orvosolni lehetett akkoriban.Megfelelően tisztít,szép bőrképet ad. Ár-érték arányban jó kis termék.

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír
2017. június 5.

Ajándék volt a dm-ben a Zewa 16 tekercses mellé, ezt az illatot kaptam le hirtelen a polcról. Puha,kellően nedves,picit könnyen szakad,de egyébként jó termék.

The Body Shop Vitamin E Aqua Boost Sorbet

The Body Shop Vitamin E Aqua Boost Sorbet
2017. június 5.

Nagyon kevés kell egyszerre a sorbetból. Hidratál,de a mentoltól kipattogtam picit, viszkettem, illetve maradt egy érdekes réteg a használata után. Nem szerettem használni, elajándékoztam Édesanyámnak, neki bevált, csak ezért 3*.