Kingaeli

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Huda Beauty Easy Bake Loose Powder

Huda Beauty Easy Bake Loose Powder
2019. július 10.

legjobb puderem valaha! imádom, blenderrel is, ecsettel is nagyon jo felvinni es tartós!
novemberben vettem egy Sephoraban, most júliusban még kicsivel kevesebb, mint a fele megvan, pedig tenyleg minden nap hasznalom :) ajánlom!

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask
2017. április 1.

Imádom!! A többit sajnos még nem probáltam, de ezt kb egy hónapja heti 2-3 x használom, én nem 10percig hagyom az arcomon, mint ahogy a csomagoláson írják, hanem fél óráig minimum, de volt már, hogy 1 óra is volt. Szép tőle a bőröm, bár a hámlasztást nem vettem észre, de a kis szemcsék szépen radíroznak :) szerintem a másik kettőt is neg fogom venni.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2016. december 15.

ez az egyetlen festék, amitől nem kapok allergiás rohamot, ha a fejbőrömhöz ér.. mellesleg imádom a hozzajáró balzsamot és a színeit is :) ha akármi mást próbáltam, ugyis mindig visszatertem ehhez
Legjobb drogériában kapható festék!

Too Faced Melted Matte Liquified Matte Long Wear Lipstick

Too Faced Melted Matte Liquified Matte Long Wear Lipstick
2016. október 11.

Nagyon szeretem, tartós, nem szárít nagyon durván

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2016. október 11.

Birthday suit árnyalat van meg, Makeup plazarol rendeltem még a nyáron, sokkal barnasabbra szamitottam képek alapján, élőben elegge rózsaszínes, DE én imádom! Egy rétegben tökéletesen fed, evést, ivást, cigizést bírja és leszedhetetlen. Csak micellásvizzel tudom lemosni :D

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2016. október 9.

Egyszer jó volt, de amint elfogyott a két bőr-színű rész ki is dobtam

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2016. október 9.

A por változat szerintem sokkal jobb :) ez sem rossz, de nem a kedvencem

Catrice Longlasting Brow Definer

Catrice Longlasting Brow Definer
2016. október 9.

Kedvenc szemöldökre való termékem!! Tartós, annyira, hogy micellasvizzel is nehez leszedni :D rimmel szemöldökporral kiegeszitve hasznalom, imadom :)

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt
2016. október 9.

Én imádom!!!!!! Nem az a táskában hordós fajta (arra van más), de itthon reggel indulás előtt felteszem, kibir egy 10 órát simán, max akkor kell frissiteni. Az egyetlen hibája szerintem a csomagolása, valami lezáró jó lenne rá, mert ha véletlenül rosszul rakom ide oda, ott van egy csomó por ha felnyitom. Ezen kívül 5*

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2016. október 9.

Nekem ez a babapopsitörlő illat kicsit visszataszito, meg szerintem a szin valasztas sem volt a megfelelo, tul vilagosat vettem, DE a fedése tényleg durván jó :)