KingaSimon

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Oriflame The ONE Volume Blast Szempilladúsító Spirál

Oriflame The ONE Volume Blast Szempilladúsító Spirál
2019. január 18.

Nekem nem vált be, nem tetszett a kefe kialakítása, sem festék mennyisége rajta. A festéket nem tudtam szépen eloszlatni, az egész csomókban ült meg a pilláim végén, úgy nézett ki egy szál, mint valami gombostű. Nem pontozom le túlságosan mert rég megvan és nem száradt be és az is lehet, csak én nem tudom használni.

Taft City Styles Berlin Hajlakk

Taft City Styles Berlin Hajlakk
2019. január 18.

Valóban hatalmas dús hajat kreál, viszont csak két óráig. Fixálni nem fixál annyira, mint a márka másik termákei, elég sokat kell fújni belőle. Nem veszek többé.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. január 18.

Addig használtam, ameddig a mindennap használt hialuronsavasat kiszállították. Nagyon érzékeny a bőröm, egy másik márka micellás vizétől egyfolytában hámlott, korpázott a bőröm, viszont ő gyengéd volt, jól tisztított, de ettől eltekintve nem nagy bumm.

Syoss Maximális Tartás / Max Hold Hajlakk

Syoss Maximális Tartás / Max Hold Hajlakk
2018. december 13.

Vegyes érzésekkel viseltetek a márka iránt, sok kipróbált termékem volt, amit mielőbb a kukában szerettem volna látni, de ez a lakk nem okozott csalódást.
A 48 órát valóban kimaxolja s ha az utasításban leírtak alapján használjuk, azt kapjuk, amit ígér, finom az illata. Tetszik, szeretem, mert a tartás nélküli hajammal csodákat művel.

Garnier Golyós Dezodor Invisible

Garnier Golyós Dezodor Invisible
2018. augusztus 31.

Kedvenc dezodorom, minden szempontból megállja a helyét. Kíméletes a ruhákhoz, nagyon jó az illata, friss, tartós és még sorolhatnám. Nemhiába ez a sok jó vélemény.

Oriflame Love Nature Zselés Arckrém Aloe Verával

Oriflame Love Nature Zselés Arckrém Aloe Verával
2018. augusztus 27.

Finom az illata, kompakt, a táskámban hordtam, valóban hidratál, de pár óra múlva is ragad az arcbőröm és kukacosodik is. Nekem nem vált be.

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15
2018. augusztus 13.

Folyton lecsúszik a számról a szám szélére, nem hidratál, nem segít a már kiszáradt számon sem. És minden alkalommal megnézem a szavatossági idejét és annak ellenére, hogy minden rendben, nagyon avas szaga van. Itt az irodai asztalon, de azt hiszem a kukában fog landolni.

Oriflame Hairx Heat Protect Hajvédő Spray

Oriflame Hairx Heat Protect Hajvédő Spray
2018. augusztus 13.

Az illata az nagyon tetszik, de hatását nem igazán tapasztaltam, fél év után sem.

Taft Volume Mousse

Taft Volume Mousse
2018. augusztus 13.

Jajj nem. Bármennyit is használtam, mindig olyan volt a hajam, mintha előtte két hétig hajat sem mostam volna.

Taft Power & Fullness Hajlakk

Taft Power & Fullness Hajlakk
2018. augusztus 13.

Egyetlen hajlakk, amitől a frizurám valóban tart, pedig rettenesetesen gyenge, nehezen formázható, vékonyszálú hajjal áldottak meg engem is. Szárítani szárít, tapadni tapad, de úgy vagyok vele, hogy valamit valamiért.