KingaSimon

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Oral-B Vitality Elektromos Fogkefe

Oral-B Vitality Elektromos Fogkefe
2018. augusztus 13.

Nemrég kerültem az elektromos fogkefét használók táborába, már régóta szemezgettem velük. Akciósan jutottam hozzá, örültem is neki, hogy most aztán tényleg belevághatok, ráadásul verhetetlen áron. Imádom, rettenetesen jól tisztít, nem sérti a fogínyemet, a kezdeti nehézségek ellenére, tökéletesen odaférek még a nagyon nehezen elérhető bölcsességfogaimhoz is, sőőőt, étkezések után is jóval kevesebb a lepedék a fogaimon. Kezdésnek nem is kívánhattam volna jobbat.

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2018. augusztus 6.

Csodafegyver. Elég drága, de megéri az árát.

Miss Sporty So Matte Korrektor

Miss Sporty So Matte Korrektor
2018. augusztus 6.

Igaz, hogy ritkán használom, mert nehéz eldolgozni, beleül a ráncokba, viszont relatíve tartós és jól fed.

Anew Ultimate Gold Emulsion Night

Anew Ultimate Gold Emulsion Night
2018. augusztus 6.

Nem tudtam elhasználni. Csíp, ragad, irritál, nem szívódik, tiszta ragya lettem tőle, illetve a csillogását is túltolták szerintem nem kicsit. Akciósan vettem, de soha többé.

L'Oreal Paris Revitalift 40+ Hidratáló Éjszakai Arckrém Ránctalanító + Feszesítő

2018. augusztus 6.

A reggeli eltávolítást követően is extrémen csillogott a fejem. Elhasználtam az egészet, ránctalanító hatását nem tapasztaltam, de puha lesz tőle a bőr reggelre, csak ezzel az egész napos csillogással nem tudok megbékélni. Ajándékba kaptam, az árát és a hatékonyságát tekintve én nem venném meg.

The Body Shop Born Lippy Passionberry Ajakápoló

The Body Shop Born Lippy Passionberry Ajakápoló
2018. augusztus 6.

Igaz, nem szeretem, hogy ujjal kell fölvinnem, de az illata olyan nyámi, hogy egyből adok neki egy 5-öst.

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2018. augusztus 6.

Nagyon könnyű használni, nincs annyi probléma vele, mint a kimosható verziókkal, segít a gubancokon, a hosszú hajam könnyebben tudtam fésülni neki köszönhetően, kellemes az illata. Gyakran újraveszem.

Gerovital Tratament Expert Hajhullás Elleni Szérum

Gerovital Tratament Expert Hajhullás Elleni Szérum
2018. augusztus 6.

Elengedhetetlen a sampon mellé, javít is a sampon szárító hatásán, hatása rövid időn belül is szemmel látható.

Gerovital Hajhullás Elleni Sampon

Gerovital Hajhullás Elleni Sampon
2018. augusztus 6.

Páromnak vettem belőle, tény, hogy kevésbé hullik a haja, de nagyon szöszösít meg szárít.

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion
2018. augusztus 6.

Igazi nagyágyú, a téli hónapokban gyakran nyúlok hozzá. Csodát művel a szinte már berepedezett bőrömmel.