KingaSimon

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Planet Spa Treasures Of The Desert Regeneráló Testápoló Balzsam

Avon Planet Spa Treasures Of The Desert Regeneráló Testápoló Balzsam
2018. augusztus 6.

Gyakran használom, mindig újraveszem. Imádom a gyöngyeit, az illatát, az állagát. Könnyen szívódik, annak ellenére, hogy töményebb testáplóról van szó és nem ragad, nagyon jól ápolja az elég száraz bőrömet.

Avon Planet Spa Revitalising Retreat Revitalizáló Lehúzható Arcmaszk

Avon Planet Spa Revitalising Retreat Revitalizáló Lehúzható Arcmaszk
2018. augusztus 6.

Szeretem a lehúzható arcpakolásokat, a kaviáros változatot untam meg több éves használat után, erre esett a választásom. Nincs bajom vele, szeretem, ahogy "ragyog", könnyen felvihető és lehúzható és az arcom csoda puha utána. Én újraveszem.

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő
2018. augusztus 6.

Jelenleg ezt használom, finom krémes, az illata csodás, tetszik a kiszerlése és az ára is. Szeretem nyáron a gyümölcsös termékeket, biztos újravevős.

Lady Speed Stick Lilac Izzadásgátló Dezodor

Lady Speed Stick Lilac Izzadásgátló Dezodor
2018. augusztus 6.

Végzi a dolgát, odavagyok az illatáért, de a ruháim...

Remington S9500 Pearl Hajsimító

Remington S9500 Pearl Hajsimító
2018. augusztus 6.

Rövidre vágattam a hajam, ezért úgy döntöttem lecserélem a 10 éves (!!!) Remington hajvasalómat egy olyanra, amivel akár hullámokat is lehet készíteni, mert a régi készüléken a fésüs fogak ezt nem tették lehetővé. Nagyon jó áron volt, nagyon jó véleménnyel voltak róla, így úgy döntöttem belevágok. Imádom, puha sima, tartós haj, alacsonyabb hőfokon is, gyönyörű hullámok és fürtök, rövid idő alatt. Mindenkinek ajánlom.

Gerovital H3 Evolution Hialuronsavas Micelláris Víz

Gerovital H3 Evolution Hialuronsavas Micelláris Víz
2018. augusztus 4.

Legjobb micellás víz a világon. Amelett, hogy tökéletesen szedi le a szennyeződést az arcomról, nyakamról, dekoltázsomról, puhítja, ápolja, kisimítja és feltölti a bőrömet. Fél éve vásároltam meg az elsőt, azóta mást nem használok. A pumpa tényleg néha mellémegy, de amit tud ez a víz, azért cserébe ezt a kis hibát meg lehet bocsátani neki.

Gerovital Izzadásgátló Dezodor H3

Gerovital Izzadásgátló Dezodor H3
2018. augusztus 3.

Én nagyon szeretem őket. Sötét egyeningem volt nyáron, ez volt az a dezodor, amitől nem voltak izzadtságfoltjaim. Finom az illata is, tartós.

Gerovital CC Krém Málna Kivonattal

Gerovital CC Krém Málna Kivonattal
2018. augusztus 3.

Jól fed, nem húzódik a bőröm tőle és nagyon szeretem az illatát.

Calvin Klein Be EDT

Calvin Klein Be EDT
2018. augusztus 3.

Párom használta, de annyira megtetszett, hogy én is vettem egy üveggel. Nem túl tartós, de az ára, a kiszerelése és az illata kárpótol ezért.

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk
2018. augusztus 3.

2 éve vásároltam egyet, padlizsánszínhez hasonló árnyalatban, azóta is ezt használom pedikűrözésnél és több okból is rettenetesen elégedett vagyok vele:
1. Szupertartós, fedőlakkal míg le nem törlöm bírja, pedig kádban ázós típus vagyok.
2. Igaz két rétegben szoktam kenni, de egy rétegben is mehet simán annyira jól fed.
3. Közepesen vastag az ecset, ami miatt könnyen lehet dolgozni vele, nem csíkoz a több újrahúzás miatt,mint a vékonyabb ecseteknél, de nem is folyik ki, mert vastag a feje.
4. Ugyanolyan az állaga, mint mikor vásároltam.
5. Sztem könnyen szárad.