KingaSimon

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée
2018. augusztus 3.

Reptéren illatoltam először, szerelmes lettem ebbe a púdermámorba, egész úton, landoláskor, hazaérkezésem után is csak őt illatoltam. Most fölöslegesnek találom megvenni a jelenlegi 2 mellé, de amint valamelyikük kifogy, azonnal megveszem!

Bvlgari Omnia

Bvlgari Omnia
2018. augusztus 3.

10 éve használtam, de még mindig emlékszem az isteni fűszeres illatára. Nem átlagos, nem szürke, erős, karakán női illat. Most eszembe jutott és bármikor újravenném.

Chanel N°5

Chanel N°5
2018. augusztus 3.

Elegáns, kifinomult, örök illat, amiért rettenetesen odavagyok, sokszor szemezgetek vele otthon, de én nem tudom viselni, csak a Mademosielle változatát. Ettől függetlenül 5 csillag, mert mesés és nem az ő hibája, hogy nem vagyok elég érett hozzá.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2018. augusztus 3.

Imádom! Rengeteg parfümmel kísérleteztem, az olcsóbb és a drágább kategóriában egyaránt, de ő abszolút szerelem volt első "szippantásra", mert ez az illat én vagyok. Alig kell belőle két fújás, mégis estig tart, amit még én is érzek!!! Két éve kaptam a mostani üvegcsét karácsonyra, 100 ml-es kiszerelésben, mindennapos használattal is az üvegcsém féligen felül van, megéri rá gyűjteni. 6 éve használom és még fogom is addig, míg azt nem érzem, hogy ezt a "kisasszonyos" illatot le kell cserélnem valami érettebbre.

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2018. augusztus 3.

Jajj nem. Fél tubust rá kell fújnom a hajamra, pedig az államig ér és vékonyszálú. Hatását nem tapasztaltam és használata után minden, de minden tiszta, fehér szemcse. Ááá.

Oriflame Milk & Honey Gold Tápláló Kéz- és Testápoló Krém

Oriflame Milk & Honey Gold Tápláló Kéz- és Testápoló Krém
2018. augusztus 3.

Ő a number one nyári testápolóm. Szeretem az illatát, könnyen eldolgozom, nem ragad, hamar beszívódik, a teljes árát is megéri.

Oriflame The One Körömerősítő

Oriflame The One Körömerősítő
2018. augusztus 3.

A géllakkal való szakítás után elkeseredésem megvettem mindent, annyira rossz állapotban voltak a körmeim. Ő egy kis csoda. Teljesen helyreszedte, megerősítette a körmeim, szép a "színe", szép a fénye.

Oriflame Milk and Honey Gold Testápoló

Oriflame Milk and Honey Gold Testápoló
2018. augusztus 3.

Most rendeltem, akciósan. A normál Milk and Honey testápoló a nyári testápolóm. Szereti a bőröm, nagyon hidratál, de a másikhoz képest ennek kicsit szappanszaga van. :D

Oriflame Love Nature Tusolózselé Olívaolajjal és Aloe Verával

Oriflame Love Nature Tusolózselé Olívaolajjal és Aloe Verával
2018. augusztus 3.

Imádom az illatát és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Szeretem használni.

Oriflame Diamond Cellular Koncentrált Sejtmegújító Éjszakai Kezelés Gyémántporral

2018. augusztus 3.

Éjszarára használtam, reggelre sokkal puhább a bőröm, de nagyobb bummot vártam a leírás miatt, plusz egy kicsit ragacsos, de ettől függetlenül hiszem, hogy van benne spiritusz és még próbálgatom.