KingaSimon

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Oriflame Swedish Spa Tápláló Testápoló Vaj

Oriflame Swedish Spa Tápláló Testápoló Vaj
2018. augusztus 3.

Télre vagyok feltankolva vele, a száraz bőrömmel csodákat művel. Az állaga miatt azt gondoltam, nehéz lesz majd eldolgozni, de nem. A pont az i-n, hogy az illata is sokáig tart. Újravesős.

Oriflame Kétvégű Pattanás- és Mitesszer-eltávolító

Oriflame Kétvégű Pattanás- és Mitesszer-eltávolító
2018. augusztus 3.

Csak a mitteszeres végét használom, így a másikról nem tudok nyilatkozni, de azt szeretem. Teszi a dolgát, könnyen kiszedek vele mindent, még a nehezen elérhető, fájdalmasabb helyeken is.

Oriflame Northern Beauty EDT

Oriflame Northern Beauty EDT
2018. augusztus 3.

Nagyon nyári, nagyon vidám, nagyon olcsó és az árához képest még tartós is. Elhasználtam, szerettem.

Oriflame Milk & Honey Gold Szappan Luxus Kiadás

Oriflame Milk & Honey Gold Szappan Luxus Kiadás
2018. augusztus 3.

Bár nem vagyok nagy szappanos, mégis megrendeltem, de sokáig állt a polcomon. Aztán egyik utazásom alkalmával, helyszűke miatt hajítottam a neszeszerembe és de jól tettem. Szépen tisztít, ápol, finom az illata és rengeteg szappannal ellentétben egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Aztán egy másik szappant is kipróbáltam a cégtől és rá kellett jönnöm, nagyon jó szappanjaik vannak.

Oriflame Milk & Honey Gold Hidratáló Kézkrém

Oriflame Milk & Honey Gold Hidratáló Kézkrém
2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem, most is ilyet hordozok a táskámban. Nagyon gazdag, hamar beszívódik, nem ragacsos, tökéletesen ápol, az erdmény puha és selymes kacsók és az illata is remek.

Oriflame Very Me Fat Lash Szempillaspirál

Oriflame Very Me Fat Lash Szempillaspirál
2018. augusztus 3.

Mikor még spiráloztam kedvencem volt. Kenterbe veri az összes piacvezető márka spirálját, pedig millió egyet kipróbáltam. Mesés pillákat varázsolt, nem potyogott, nem folyt és nevetségesen olcsó mindezekhez képest. Ha szempillaspirált kellene vásárolnom - annak ellenére, hogy nem fűztem hozzá hatalmas reményeket- biztosan őt venném.

Oriflame Activelle Invisible 24 órás Izzadásgátló Golyós Dezodor

Oriflame Activelle Invisible 24 órás Izzadásgátló Golyós Dezodor
2018. augusztus 3.

Olcsó, valóban nem hagy foltot,amit rettenetesen értékelek, kis kellemes az illata, normál napot igen, viszont egy húzós hosszú napot nem bír ki.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai
2018. augusztus 3.

Régóta megvan, nagyon sokáig elég, pedig gyakran használom. Imádom, imádom, imádom. A formáját, az, illatát, hogy nem szárít, nem ragacsos, hogy mióta ezt használom már a múlté a száraz, cserepes ajkak. Picit drágább, mint a többi ajakápoló, de ha azt nézzük, hogy mennyire elégedett vagyok vele és milyen sokáig elég, nem is hezitálok.

Manna Kámforos Arctisztító Szappan (régi)

Manna Kámforos Arctisztító Szappan (régi)
2018. augusztus 3.

Nemrég rendeltem, iszonyú kedves levéllel és ajándékkal érkezett, amiatt már indulásból adnám az 5 csillagot. A legelső alkalommal túltoltam, azóta óvatosan használom, nem tapasztalok extrém szárazságot, igaz hidratálok utána krémmel is meg szérummal is, de a fénylő homlokam azóta nem tündököl a zsírtól. Nem tudom, hogy kevesebb mitteszerem van-e most tőle, nem is használom régóta, de eddig nagyon rendben van, remélem az elsődleges hatását is tapasztalom majd.

Oriflame Fűszeres-Citrusos Szappan

Oriflame Fűszeres-Citrusos Szappan
2018. augusztus 3.

Karácsonykor vásároltam meg, őszintén csak a formája miatt. :P Majd kipróbáltam: illata mesés és egyáltalán nem szárította a bőrömet. Annyira beleszerettem, hogy rögtön be is rendeltem belőle magamnak meg ajándékba.