KingaSimon

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Dove Go Fresh Cucumber Golyós Deo

Dove Go Fresh Cucumber Golyós Deo
2018. augusztus 3.

Két kedvenc dezodorom közül ő az egyik. Imádom az illatát, napközben, sőt még a nap végén is érzem, bármikor szívesen használom, évszaktől függetlenül, mert mindig frissnek érzem magam. Remélem sosem kell megválnom tőle.

Nivea Invisible for Black & White Clear Deo Stift

Nivea Invisible for Black & White Clear Deo Stift
2018. augusztus 3.

Iszonyú!!! A fehér ruháim sárgák lettek tőle, a feketék meg fehér/szürke foltosak. Hatékonyság nulla, frissesség nulla, állagát nem is pontoznám, mintha finom homokos szórtam volna a hónaljamra, illata sem valami. Ha lehetne, egy csillagot sem adnék.

Syoss Platina Control Sampon Zsíros, Korpás Hajra

Syoss Platina Control Sampon Zsíros, Korpás Hajra
2018. augusztus 3.

Sokáig használtam, az elején látványos javulást tapasztaltam a korpát illetően, de gyakrabban kellett mosnom, mert a hajam zsírosabbá vált tőle, amivel úgy voltam, egye fene, ha a másik problémát megszünteti. Aztán huzamosabb használat után visszajött a korpa, az esti hajmosást követő reggelen már félzsíros hajjal ébredtem, a végén meg olyan volt a hajam, mintha elfelejtettem volna kiöblíteni a pakolást, balzsamot: zsíros, ragacsos. Abbahagytam, váltottam, még van egy fél tubus a fürdő polcán, de nem merek hozzányúlni. Nem veszem meg többé.

Nivea Nyugtató Ápoló Micellás Arctisztító

Nivea Nyugtató Ápoló Micellás Arctisztító
2018. augusztus 3.

Nem szereti a bőröm sem őt, sem a normál változatát. Sokáig használtam, kellemes érzetet hagy maga után a bőrön, viszont... Folyton hámló, korpás arcbőrt okozott és én helytelen arcápolási rutinomra gyanakodtam. Aztán elfogyott, mikor vásároltam nem volt ez a termék a polcon, így egy másik márka hialuronsavas micellás vizéhez nyúltam és voilá: a korpás arcbőrömnek se híre, se hamva, a kozmetikusom is megjegyezte, hogy rettenesen jó állapotba került a bőröm az eddigi állapotához képest, tiszta, sima, ruganyos. Mivel jó az ára, szerettem rögtön a használata után a bőrömet, sokan dicsérik, adok két csillagot, de soha többé nem veszek belőle.

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2018. július 10.

Rögtön beleszerettem a nude árnyalataikba, be is szereztem belőlük abban a pillanatban négyet is, utólag hatalmas bánatomra. Már az első használatnál problémákba ütköztem, voltak árnyalatok, amit a tizedik próbálkozásra sem tudtam csíkmentesen fölvinni. Aztán nagyon hamar jött a második alkalom, mert egy napig sem bírták, fedőlakkal sem, amikor azt tapasztaltam, hogy a frissen vásárolt lakkjaim, rettenetesen kezdtek beszáradni (pedig van több éves lakkom is, kifogástalan állapotban, úgyhogy nem az én saram a jelenség). Nem lehet naponta, félnaponta körmöket korrigálni. Sajnálom, mesés színeik vannak, megy arra egy csillag, de biztos nem bővítem a gyújteményem, sőt valószínű, hogy a jelenlegiektől is megszabadulok.