KingDom

Regisztráció dátuma: 2017. december 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Classic Tápláló Arctisztító Tej Száraz Bőrre

Helia-D Classic Tápláló Arctisztító Tej Száraz Bőrre
2020. július 19.

Kedvenc. A legjobb az eddigiek közül. Tisztít, táplál, hidratál, könnyen beszívódik, hosszú ideig elég. Újravevős.

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2020. július 18.

Hidratál, de semmi extra hatása nincs.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2020. július 18.

Jól hidratál, puhítja a bőrt, de azon túl nincs semmi extra hatása. Nem használnám arcra, nem arckrém.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2020. június 15.

Kb. egy hónapja használom, napi egyszer legalább, de nem vettem észre semmi változást a ráncok terén. Lehet hosszabb idő kell a változáshoz, vagy csak simán nem nekem való.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2020. június 15.

Hamar felszívódik, kellemes érzés a vízhiányos bőrömnek, de mivel csak egy vizes állagú zselé, nem elég. Nappali arckrém alá szoktam felkenni. Sajnos hamar fogy.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. november 19.

Nem vettem észre különösebb változást a vízhiányos bőrömön, voltak jobb krémjeim ennél. Alapvetően okés, de nem venném újra, max. akciósan. A 72 óra meg költői túlzás szerintem.

Elizabeth Arden 8 Hour Cream Lip Protectant Védő Ajakbalzsam

Elizabeth Arden 8 Hour Cream Lip Protectant Védő Ajakbalzsam
2018. július 22.

A legjobb ajakír, amit valaha használtam. Extrém ajakszárazsággal küzdöttem egy időben és a sima ajakápolók semmit nem értek. Ebből elég volt egy alkalom, hogy használjam és rendbetette a bőröm. Van egy enyhe csípő-hűsítő érzés, amikor felviszem, eleinte furi volt de most szeretem.

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant
2018. július 22.

Nagyon szeretem, én éjszakára szoktam arca felkenni alkalomszerűen, nagyon jól táplálja a bőröm, főleg, ha utazom és gyűrött vagyok. Az ajakír is egy csoda, alapvetően szeretem az összes termékét.

Boots Botanics Hydrating Day Cream 81% Organic

Boots Botanics Hydrating Day Cream 81% Organic
2018. július 22.

Én szerettem, finom kis könnyed krém, jó az illata, állaga, könnyen beszívódik. Jó érzés tudni, hogy nagyrészt természetes összetevőkkel viszek az arcomra.Semmi extrém hatása nincs, nem ígér többet, mint amit tud.

Boots Botanics Purifying Face Scrub All Bright

Boots Botanics Purifying Face Scrub All Bright
2018. július 22.

Nekem bevált, jelenleg is használom. Szépen tisztítja a bőrt, élénkíti a vérkeringést, ugyanakkor nem szárítja ki, ápolja is, közben frissé, üdévé teszi az arcot. Szeretem a többi termékeiket is. Olcsó és hatékony.Kár, hogy itthon nem lehet kapni.