kinguci.19920911

Regisztráció dátuma: 2012. október 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Kallos Glossy Hajszerkezet-újjáépítő Folyékony Kristályolaj

Kallos Glossy Hajszerkezet-újjáépítő Folyékony Kristályolaj
2013. augusztus 13.

Én imádom.Egyszerű ,de nagyszerű.Nem agyon reklámozott,méreg drága cucc,mégis csodaszép hajat varázsol percek alatt.

Judit
Tök jó oldalról világítottad meg a dolgokat.
Egyébként én hozzátenném azt is,hogy a szilikon a barátunk.Nem másra lett kitalálva ,mint ,hogy védje a hajunkat a káros hatásoktól(és itt megjegyezném,hogy szilikon nélkül még az is káros hatásnak számít a hajad számára ha hozzá ér a hátadhoz).A fejbőrnek semmi szüksége rá,és ki lehet iktatni,de a kinőtt hajunk alapvetően tök halott,táplálni lehetetlen,nagyrészt keratin alkotja.Különféle samponok és balzsamok a fejbőrre, illetve a hajszál külsejét alkotó rétegre hatnak. Ez a réteg tetőcserépszerűen elhelyezkedő lemezkékből áll. Ha ezek szép szabályosan helyezkednek el, akkor a hajszál ép, egészséges, a haj csillogó lesz.
Ja és mielőtt bárki belekötne,igen,én tanultam hajdiagnosztikát,és nem egy unatkozó anyuci bloggját követve szórom az igéket.Puszi.

Garnier Color&Shine Hajfesték

Garnier Color&Shine Hajfesték
2013. június 19.

Én a jeges gesztenye árnyalatot veszem ebből,és csodák csodájára pont olyan szép színe lesz a hajamnak ,mint a dobozon a többi festékkel ellentétben,azoknál szinte mindig fekete lesz,persze lekopik ,de azért mégis...:)Ez is kopik ,változó,h ki mennyit mossa vagy,h tél - nyár,de én szeretem.A hajam nem leszel száraz,és büdös sem.Nem vagyok oda a drogáriás festékekért,de a Garnier általában tényleg jó termékeket dob a piacra.:)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)
2013. június 17.

Sampon+balzsam kombinácíóról annyi a véleményem,hogy IMÁDOM.
Nincsenek töredezett hajvégeim,de ha lennének ez a csodaszer tuti,hogy azokon is segítene.Az illata isteni,a hajam pedig puha és fényes.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2013. május 12.

Most kezdtem el a második dobozt..eddig alig nőt a hajam.Most másfél centi egy hónap alatt ami nálam nagy szó!Remélem egyre jobb és jobb lesz.:D
Én is napi 2 szemet szedek.

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon
2013. május 1.

Szerintem borzalmas,anyu megvette,de fogalma sem volt,hogy szilikonmentes,mondjuk konkrétan nincs is rá írva,csak az egyik sarokba egy pici jelölés,mint 0% silicon,na anyu pont ezt nem figyelte,mondjuk én se mikor kipróbáltam,és lehet,hogy "dús" hajam lett tőle,de borzalmasan száraz is(tapintásra) pedig használtam balzsamot,persze nem ilyet.Hajbuzi vagyok,imádom ha fényes,ha bele túrok és siklik a kezeim között annyira pihe-puha.Így nálam ez egy selejt termék.

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2013. április 29.

Nem használom,viszont öcsém bnője mindig ezzel fújja magát!Egyszerűen borzalom,szószerint hányingerem van tőle.:D

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2013. április 15.

Szerintem teljesen jó,nem ragacsos,nem sárga,és nem fénylik a bőröm..mondjuk ha a fejem tele lenne ragyával valószínűleg nem nyúlnék hozzá fedésként...-.- Eddig imádom..most már csak azt várom,hogy milyen reakcióba lép a bőrömmel,mert a garnier termékek sokszor pici kiütéseket okoznak nálam,hát ha ezzel mázlim lesz! :D

Dove Intense Repair Balzsam

Dove Intense Repair Balzsam
2013. április 14.

Előzővel értek egyet,számomra is ez eddig a legtökéletesebb kifésülő spray,ja és a márka másik kifésülője a sárga dobozos,mint ezt azt is a balzsamjával egütt használtam!Imádom.Az illatukba szerelmes vagyok,és tényleg pihe puha,fényes hajat varázsolnak.Amikor ezeket a Dove termékeket használom valaki mindig tutira megjegyzi,hogy fényes a hajam.Én ez előtt csak a Gliss kur spray-it használtam,de azoktól ragacsos és büdös volt a hajam,a nyomába sem érhetnek ennek a csodának!! :D

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás
2013. április 14.

Fantasztikus.A spray-vel együtt használom,és én nagyon imádom.Teljesen jó.Pihe-puha a hajam tőle..és az illata valami isteni.:D A párom is oda van érte,a samponomról le se tudom lőni.:D Nem hittem volna,hogy a Dove ilyen nagyszerű hajápolási termékeket fog piacra dobni valaha is! Van egy olyan érzésem,mivel folyamatosan kísérletezgetek,hogy ezt inkább jó hosszú ideig még véletlen sem cserélem le!

Serical Keratin Hajpakolás

Serical Keratin Hajpakolás
2013. április 14.

Nekem sem vált be.Pedig nagyon szeretem volna,hogy jó legyen.:( Hajmosás előtt keverve kókuszolajjjal pakolásként elhasználom,és a 8 éves húgom fenékig érő hajának is megfelel mennyiség szempontjából,tehát nem bántam meg ,hogy megvettem,csak nekem kevés.:)
Talán a keratin szó és a vélemények azok amik megfogtak,mivel a keratinos hajegyenesítést imádtam!