Kinguska09

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2019. május 30.

Az eddigi egyik legjobb arclemoso amit hasznaltam

1. Gyorsan alaposan tisztit
2. Nem kell belole sok (sokaig elegendo lehet)
3. Nekem zsiros a borom de amiota ezzel tisztitom javulni latszik a helyzet
4. Nem lett tole borirritaciom sem uj pattanasom
5.ar ertek aranyba szerintem megeri
Ujra veszem ha elfogy!

Brown Sugar Pink Kona Colada

Brown Sugar Pink Kona Colada
2019. május 16.

Nagyon szeretek szolizni es mindig hasznalok szolikremet is .
Ez a termek csalad all a legkozelebb a szivemhez.
Tobb felet probaltam mar ezzel multkor talalkoztam eloszor vettem egy kis tasakosat elhasznalom ilyenkor egy alkalommal mert szerintem ugy van ertelme de ennel a fajtanal nem vettem eszre akkora valtozast mint a tobbinel :/ pedig ugyan ugy 200 szoros de megsem lettem tole olyan barna mint a tobbitol ettol fuggetlenul lehet valakinek bevallik inkabb a feherebb borueknek esetleg en maradok a bs chcolatte nal es a honey nal nekem azok olyan szint varazsolnak elso alkalommal is mintha nyaralasbol jottem volna meg.
Azert adok 3 csillagot mert magaval a termekkel nincs gond : kellemes illat jol kenheto nem hagy szoliszagot hidratal .

Brown Sugar Black Honey

Brown Sugar Black Honey
2019. április 10.

En nagyon szeretem :)
Kellemes az illata , az allaga kremes ;jol kenheto ;nem ragacsos, en az egesz testemre alkalmazom 1 alkalommal kb 15-20 ml ert hasznalok el igy a 400 ml es kiszereles nekem legalabbis jobban megeri mint egyenkent kis tasakos tarsait vennem alt. 12.000 ft korul veszem ! Es megeri az arat !
Nem kopik le masnap reggelre mint sok mas szolikrem , hidratal , azonnal szep barnasagot eredmenyez ( persze fugg hogy kinek milyen a bortipusa ) nem foltos nem fogja be a ruhat .
Hasznalat utan kezet kell mosni es lam nem lesz “narancssarga a kezunk” ! :)
Mindig ujra veszem

Isana Sanft-Rosé Ajakápoló

Isana Sanft-Rosé Ajakápoló
2019. április 8.

Szeretem sok felet lehet kapni
Apol, hidratal,olcso es a labelloval ellentetben es egyeb tul arazott ajakapolokhoz kepest nem szarit! Minding van 2-3 a taskamban
Ennyit siman meger :)

Syoss Purify & Care Sampon

Syoss Purify & Care Sampon
2019. április 8.

Nem hiszem hogy ezek az “atlagos drogerias “ samponok 1000-2000 ftert csodakra kepesek de azert ennel tobbre szamitottam :/
Rengeteg de rengeteg olcsobb dragabb sampont kirpobaltam mar de egyik sem hozta meg hosszu tavon amit igert - altalaban sosem veszek ujra sampont ugy vagyok vele hogy hozza szokik a hajam igy mindig ujat veszek . Tudom jol hogy ezek nem csodaszerek vegulis mindnenapos hasznalatra szanjak ezeket de akkor is legalabb 2-3 napot birna ki ujabb hajmosas nelkul a hajam de nem birja !!! Masnap ugyan ugy moshatok hajat tudom egyeb tenyezoktol is fugg de azert ezeknek is segiteniuk kellene legalabb amit iger ...

Egy atlagos mindennapi hasznalatra alkalmazhato tisztito sampon
Nem lett kevesebe zsiros a hajtovem es nem lett meseszeru a hajvegek
Kicsit mintha gyorsabban zsirosodna masnap delutanra mar fenylik a hajam
Felul lelapitja alul meg szal :/ kegyetlen kombo
Raadasul hajmosas szaritas utan (nem szaritom tul forron ) olyan erzesem van mintha zsiros lenne a hajam sajnalom pedig ara jo 1000 ft korul mozog es nagy ksizereles nem baj parom elhasznalja a rovid hajara .

Bourjois Healthy Mix Púder

Bourjois Healthy Mix Púder

Nekem nem valt be :/
Maga a termekkel az volt a gondom hogy gyorsan kopik es foltos lesz 1-2 ora mulva
pedig mikor felteszem imadom mert selymes es finom az illata de nekem “levallik” es egyes helyeken sotet foltokat hagyott az arcomon mintha osszegyult volna:/ kar erte

Bourjois Air Mat Alapozó

Bourjois Air Mat Alapozó
2019. április 8.

Sajnos nem igazan valt be
A kaphato drogeriakban legsotetebb arnyalatot valasztottam de meg az is sapitott :/ meg ez a legkisebb mert max keverem de nekem maga az allaga sem jott be tul kremes es ragacsos erzetet hagy hasznalat utan - kiemeli a porusokat es maszk hatast kelt :/ pedig nem teszek fel tobb reteget belole a borhibakat elfedi de hamar kopik es foltos lesz es 1-2 ora mulva erosen elkezd fenyleni az arcom foleg a T vonalban :/ hasznalok en ala fole mindent de akkor sem lett tartos(abb) sajnalom egyebkent biztos sokaknak bevalik inkabb azoknak ajanlom akiknek “hibatlan “ boruk van es feher azoknak kivalo lehet lehet csak az en bortipusomnak nem felel meg .
Pattanast nem okozott sem irritaciot nem szaritott.

Gillette Venus & Olay Borotva

Gillette Venus & Olay Borotva
2019. április 8.

Jó kis borotva utazashoz mindig ilyet viszek magammal mert nem kell hozza plusz borotvahabot alkalmazni
Szeretem mert gyors szep sima eredmenyt lehet vele elerni nem okozz szortuszobenovest nem okozz kipattogast es gyorsabban kesz vagyok mint egy sima borotvaval
Talan kicsit lehetne tartosabb a parnacskak rajta mert meg par eve mintha tovabb birtak volna igy egy picit sokalom az arat de mindig van tartalek belole
Egy probat meger foleg ha valaki hajlamos a kippattogasra .

Nivea Care&Coconut Krémtusfürdő

Nivea Care&Coconut Krémtusfürdő
2019. április 8.

Nem mindig veszek Nivea tusfurdoket jobban szeretem az erosebb intenzivebb illatu termekeket de mivel imadom a kokusz illatat igy kirpobaltam es tetszik :) es nem csak az illata miatt

Az illata kellemes de nem tul tolakodo
Allaga kremes nem ragacsos es nem kell sok belole jol habzik jol tisztit kellemes ude erzest hagy maga utan puhava varazsolja a borom nem szaritott ki nem okozott kipattogast szerencsre ! Ujraveszem
Altlaban en is olcsobban jutok hozza 500-600 ft ert ami szerintem megeri

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2019. április 8.

Az egyik legkedvesebb micellas viz amit valaha hasznaltam.
Gyorsan alaposan leszedi a szennyezodest es a sminket .
Nekem nem csipte a szemem
Nem okozott irtitaciot a boromon
Nem szaritott ( nekem zsiros borom van)
Sokaig elegendo napi 2 szer hasznalom
Barmely drogeriaban elerheto
En az Euro Familybe szoktam megvasarolni 1300 korul !!! Szerintem megeri az arat!!! Ujra veszem mindig