Kini1D

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Ebelin Professional Púderecset

Ebelin Professional Púderecset
2016. január 9.

Nem hullik és jól lehet vele felvinni a terméket. Kicsit furcsán van megvágva de teszi a dolgát.

Ebelin Legyezőecset

Ebelin Legyezőecset
2016. január 9.

Teszi dolgát. Jól lehet vele felvinni a terméket de kicsit furcsán van vágva.

Sierra bees Organic Vanilla Lip Balm

Sierra bees Organic Vanilla Lip Balm
2015. december 12.

Nagyon jó kis ajakbalzsam de én a pirosat jobban szeretem belőle.

Sierra Bees Organic Pomegranate Lip Balm

Sierra Bees Organic Pomegranate Lip Balm
2015. december 12.

Nagyon szép,puha ajkakat varázsol. Ősszel elengedhetetlen nálam:)

Lush Grease Lightning Pattanás Elleni Ecsetelő

Lush Grease Lightning Pattanás Elleni Ecsetelő
2015. december 7.

A pattanást nem tűnteti el de visszahúzza és nekem annyira nem jön be ez a megszárad a bőrömön és ha nem mosom le még egész nap rajta marad és ez egy kicsit zavar. Mitesszerekre sem annyira jó. Sok jót hallotam róla de ez nekem nem vált be annyira...

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító
2015. december 7.

Nekem csak az állagával van bajom. Nagyon szépen tisztít és gyengéd is a bőrömhöz. Nem szárít túl csak gyengéden de annyi pont jó. Nekem a felvitele nehézkes de amúgy semmi bajom vele.

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2015. december 7.

Szuper! Nagyon szépen hűsít és az illatát is imádom.Felfrissít és még tisztít is. Nagyon kellemes érzés ha magamra kenem. Az öntartósító változat van meg és egyenlőre nagyon jól funkcionál. Nekem egy kicsit túl nagy adag mert tényleg nagyon sokáig elég és mindig csak egy keveset viszek fel mert nem kell több.

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2015. december 7.

Nagyon jó kis korrektor! Bőrhibákra és szem alatti karikákra is nagyon jó. Azt hittem mikor először néztem meg napfényben hogy túl világos lesz nekem de nem! Nagyon szépen illeszkedett a bőrömhöz mint az üzletben. Egyáltalán nem szárít és nagyon szépen fed. A pumpa tényleg kicsit sokat adagol néha de nekem midig van hova felvinni még egy kicsit:)

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó
2015. december 2.

Nekem nem jött be. Nagyon irritálta a szemem és még a szempillaspirált se szedte le..

One Direction You & I

One Direction You & I
2015. december 1.

Csodás illata van és eszméletlen tartós! Hetek múlva is éreztem a kabátomon az illatát. Nagyon jó <3