kireka

Regisztráció dátuma: 2014. október 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2016. december 12.

Cannes és Coppenhagen árnyalat van meg. Kellemes viselet, nem szárít, de nem is olyan szupertartós.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. december 12.

Sűrű krémes, kellemesen mentolos. A kicserepesedetr ajkak megmentője.

Catrice Ultimate Lip Glow - Lip Colour Intensifier

Catrice Ultimate Lip Glow - Lip Colour Intensifier
2016. december 12.

Régóta megvan, nagyon szeretem. Természetes, szép színt ad a számnak és olyan mintha változtatná a színét egy kicsit. Egyetlen negatívum, hogy pocit szárít.

Balea Arc és Bikinivonal Gyantacsíkok

Balea Arc és Bikinivonal Gyantacsíkok
2015. március 2.

Most először próbáltam hideggyantát, így kicsit bénáztam de egy párral leszedtem a bajszom utána kipróbáltam bikinivonalo és ott is jól működött!:) A ragacsosságot a kezdő teljesen eltünteti, kellően olajos. Egyetlen negatívum, hogy egyáltalán nem ragad 1 tépés után. Azt hittem 2-szer,3-szor lehet majd használni egy csíkot de nekem egyáltalán nem ragad.

Catrice Defining Blush

Catrice Defining Blush
2015. március 2.

Pink feat coral árnyalat van meg.Nagyon szeretem. Nem porzik ecsettek szépen fel lehet vinni, kellemes színt ad és nekem kellően tartós.

Manhattan Trio Effect Pirosító

Manhattan Trio Effect Pirosító
2015. március 2.

Világosabb árnyalat van meg. A highlightert belső szemzugba szoktam tenni, néha a szemöldökcsontra. A pirosító nagyon szép, de sajnos az ecsetemmel nem működik mert túl közel vannak egymáshoz a színek, így az ujjammal szoktam felütögetni és utána ecsettel finomítom. Azt a bronzosítószerűt még nem sikerült élesben használni, pröbálgatások során nem igazán jött be.

Delia Good Foot Lábspray

Delia Good Foot Lábspray
2014. október 30.

A szagáról elsőként a fertőtlenítő jutott eszembe. :D Hatásossága közepes.

Rexona Sexy Deo Spray

Rexona Sexy Deo Spray
2014. október 30.

Nagyon szeretem az illatát. Dezodorban a stiftet szeretem ezt csak illatosításnak szoktam használni.

Balea Bőrradírozó Arclemosó

Balea Bőrradírozó Arclemosó
2014. október 30.

Bőrradírozónak nem mondanám... Jó termék mert tisztít, leszedi a sminket és tetszik az illata, de nem ezt vártam tőle. Semmiben nem különbözik a sima arclemosó géltől. Felváltva szoktam őket használni.

Balea Young Soft&Care Vitaminos Arclemosó Gél

Balea Young Soft&Care Vitaminos Arclemosó Gél
2014. október 30.

A sminket lemossa, tisztít, szeretem az illatat, tetszik a pumpás kiszerelés. Összességében szerintem egy jó termék!:)