Kirievi

Regisztráció dátuma: 2020. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Ajmal Alia

Ajmal Alia
2021. január 19.

Imádom. Ez egy külöleges, kellemesen fűszeres mégis púderes illat. Tényleg mintha az Ezeregy éjszaka meséibe csöppenne a használója. Nagyon finom , puha, selymesen melengető, keleti varázs illatfelhő leng körül ha használom. Bár egyre elterjedtebb, de mégsem tucat illat. Rajtam jól működik, egyik összetevője sem tolakodó, hanem együttesen harmónikus. Az én bőrömön kb 5-6 óra tartósságú.

Maria Galland N°97 Cell’Defense Voile Anti-Pollution Quotidien Fátyol Fluid

Maria Galland N°97 Cell’Defense Voile Anti-Pollution Quotidien Fátyol Fluid
2021. január 19.

A termékcsalád 96-os krémje mellé vettem meg a kozmetikusom tanácsára elsősorban a fényvédelem miatt, bár hidratál funkciót is betölt. Nagyon lágy textúrájú, ezért könnyű eloszlatni a bőrön és valóban nagyon kis mennyiség elegendő belőle, sokáig kitart a 30ml. Pillanatok alatt beszívódik, viszont fényes marad a bőr utána. Semmiféle irritációt nem okozott. Az illata nekem nem zavaró. A csomagolása a krém "pucc parádéjához képest" egyszerű, viszont az adagolhatóságát praktikusnak mondanám.

Maria Galland Crème Hydratante Intense 96

Maria Galland Crème Hydratante Intense 96
2021. január 19.

A kozmetikusom ezen termékcsaláddal dolgozik és nála ismertem meg ezt a krémet is. Nagyon szeretem, könnyen beszívódik, jól hidratál és semmiféle irritációt nem okoz. Mivel tényleg kis mennyiség elegendő, így a kiszerelés sokáig kitart. Az ára valóban magas, de nekem egyetlen bolti krém sem adta ezt az eredményt. 8-10 éve napi szinten használom. Az idei téli időben kezdtem érezni, hogy már picit kevés a bőrömnek - hiszen ez idő alatt az is változott és sajnos öregedett - , kell hozzá/helyette valami "gazdagabb" krém.

Ajmal Regina EDP

Ajmal Regina EDP
2021. január 14.

Összetevők alapján megtetszett ez a prafüm és megrendeltem, mielőtt itt olvastam volna róla. Az Armani Sí nekem nem tetszik és ez a Regina számomra egy az egyben ugyan az. Én nem érzem benne az arab parfümökre jellemző illatjegyek egyikét sem. Viszont pozitívuma, hogy nagyon tartós.

Plazma Pen Kezelés

Plazma Pen Kezelés
2021. január 5.

Sajnos nekem nagyon nem vált be ez a szem alatti kezelés, pedig minden előírást betartottam, (jegelés, Bepanten, nem érte víz , illetve Pigment Control krém folyamatos használata) A kezelés utáni kb 2. napra ödémás lett a szemem alja és borzamasan feldagat a teljes szemem, a szemhéjam is és úgy néztem ki mint akit agyonvertek. Jeleztem a problémát a szakembernek - aki a kezelést csinálta, és egyébként nagyon készséges és kedves volt - azt mondta álljak le az Aloe Vera géllel mert valószínűleg azt nem szereti a szervezetem, ilyen előfordulhat. Két nap volt mire a dagadás a szememről lejjebb ment. A piros folt és a szem alatti ödéma azonban nem igazán akart eltűnni a kezelés után 4 héttel sem. Sajnos a nyoma a mai napig - 3 hónap telt el- még mindig látszik, olyan vagyok mint egy panda. Bánom, hogy megcsinltattam, mert bár a bőr szerzezete jobb lett, de ezek a foltok a szemem alatt - ahol a bőr kezelve lett - jobban zavarnak, mint az eredeti állapot. Most pedig keresem a megoldást, hogy mivel lehetne a foltokat eltűntetni .

Laura Biagiotti Romamor EDT

Laura Biagiotti Romamor EDT
2020. december 15.

Milyen fura, hogy pont Rómába illatoztam először ezt a parfümöt és kaptam belőle pici mintát. Akkor nem vettem meg, de szinte minden nap megszagoltam és mire haza értünk már alig vártam, hogy beszerezzem. Számomra ez egy friss, tipikus nyári illat, kb 5-6 óra tartóssággal -ami egy EDT-től szerintem nem is rossz. Rájöttem, hogy amiben van jázmin-pacsuli-vanília az az illat jól működik rajtam. Itt ezek az illatjegyek vannak megspékelve a bogyós gyümölcsökkel. Ha valaki a Roma "anya illatot" keresi ebben, hát nem fogja megtalálni, a kettőnek szerintem semmi köze egymáshoz.

Burberry My Burberry Black EDP

Burberry My Burberry Black EDP
2020. december 15.

Személy szerint az egyik nagy kedvenc illatom, már a 3. üveg parfümöt "fogyasztom" . Évszaktól függetlenül rendszeresen használom, és már több dícséretet is bezsebeltem miatta. Az én bőrömön nagyon tartós. Jázmin-pacsuli-borostyán-rózsa kombó, némi füstösséggel teljesen megfogott. És bár nem ritka illat, még sosem "jött velem szembe". (A leírással ellentétben ebben nincs ámbra. )Jár neki az 5 csillag

Dr. Santé Keratin Maszk

Dr. Santé Keratin Maszk
2020. december 15.

Hasonló reményekkel vettem meg, mint a termékcsalád kókuszos változatát, de csalódtam. Sajnos ez az én melírozott, vékony szálú hajammal nem csinál semmit. Dunsztos pakolásként (törölközőszáraz hajra kenve, rá fürdősapka, és törcsi kb 20 percre) elhasználom, de kb annyi mint egy normál balzsam.

Armaf Tag Her EDP

Armaf Tag Her EDP
2020. december 15.

Vak vásárlás volt, mielőtt itt olvastam volna a véleményeket. És valóban rajtam is egy az egyben D.G Light Blue illat. Az én bőrömön nagyon tartós. Mivel az "eredeti" illatot nem szeretm így ezt sem, de ettől függetlenül a "küldetését" teljesíti.