kisanett

Regisztráció dátuma: 2012. január 22.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 22.
Bőrprobléma: -

Vichy Ideal Body Kéz és Körömápoló Krém SPF15

Vichy Ideal Body Kéz és Körömápoló Krém SPF15
2016. július 4.

Ez az első Vichy kézkrémem. A krém felkenése után könnyen beszívódik, kellemes illata van, a bőr egy ici-picit csillog tőle, de tényleg csak nagyon enyhén. Nem tudom, hogy újraveszem-e, a Loccitane-es kézkrémeim is kb. ennyit tudnak, de azokat kicsit tartósabbnak érzem.

L'Occitane Miel Mandarine Méz-Mandarin Kézkrém

L'Occitane Miel Mandarine Méz-Mandarin Kézkrém
2016. július 4.

Csodálatos az illata, pedig inkább a temrészetességre törekszem a kézkrém-választásnál, mint sem az illat intenzitására, de ez tényleg mennyei! :) Ezek mellett pedig a kezek is puhák lesznek tőle.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló
(!)

Nyertem ezt a krémet, de azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem okozott eddig csalódást! Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, a nyári hőségben is ideális éjszakára. Csak ajánlani tudom! Biztosan újraveszem.

Collistar Bronzosító Púder

Collistar Bronzosító Púder
2016. április 27.

Tegnap vettem a Müllerben ezt a bronzosítót light verzióban, mert 3900 Ft-ért le volt értékelve, gondoltam annyit megér. Hát, azt kell mondjam, hogy akár többet is! Szuper természetes csillogást ad, és tartós. Biztosan újraveszem.

The Body Shop All-In-One Blusher

The Body Shop All-In-One Blusher
2015. december 12.

Nem venném újra, semmiképpen sem. A felvétele után egy fél órával kb. már nem látszódik, pedig a bőröm egyáltalán nem zsíros, nem fénylik. Több árnyalattal is próbálkoztam, de egyik sem jött be.

Uniq One All In One Hair Treatment

Uniq One All In One Hair Treatment
2015. december 12.

Szeretem ezt a terméket, bár használok balzsamot, de ha véletlenül kihagyom, tudja helyettesíteni a funkcióját. Valóban szép, fényes lesz a haj tőle, a kifésüléssel azonban így is akadnak problémák. Látványosabb hatást lehet elérni, ha a samponjával együtt használjuk.

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara
2015. december 12.

Szintén Clinique (High Impact Mascara) szempillaspirálomat cseréltem le erre. Nem csinál olyan hosszú pillákat mint a High Impact, viszonyt gyönyörűen dúsít! Nagyon egyszerű felvinni, az apró pillákhoz is könnyű vele elérni. Semmi pénzért nem használnék mást spirált, csak Clinique-et. Eddig még nem csalódtam.

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme SPF35

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme SPF35
2015. december 12.

Körülbelül a harmadik tubust használom el lassan. Nem pattogzom ki tőle, a fedése tökéletes. A fényvédőért plusz pont jár neki!

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel
2015. december 12.

Az egyik legjobb hidratáló gél amit eddig használtam! Nappal is, és éjszaka is teszi a dolgát egyaránt. Smink alá is tökéletes. Az eddigi első hidratálókrém ami nem irritálja a szemkörnyékemet sem.

Bourjois Queen Attitude Szempillaspirál

Bourjois Queen Attitude Szempillaspirál
2012. november 25.

Életem eddigi legjobb szempillaspirálja. (Lancome, ArtDeco, Bourjois, MaxFactor, stb. szempillaspirálokat használtam eddig) Extra hosszú szempillákat csinál, nem csomósodik, és nem potyog le a nap végére sem. Bármikor újravenném.