Kisangyalcsillag

Regisztráció dátuma: 2017. október 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. október 1.
Bőrprobléma: -

Fueguia 1833 La Cautiva

Fueguia 1833 La Cautiva
2020. február 17.

Nagyon különleges illat, mint az összes eddig általam szimatolt Fueguia. Nem tudom leírni milyen illatot érzek... semmihez sem hasonlítható, nem európai orr által szokott illat ez... Mindenhol 3 összetevőt írnak(Feketeribizli, vanília, pézsma.), de én sokkal összetettebbnek érzem. És semmiképp sem frissnek.
Gyümölcsös, pézsmás.... nemtudommilyen...🙈🙈🙈de nagyon tetszik. 😊😃😃😃 Tartós, megfelelő szillázzsal. Egyetlen bajom vele az ára. Horror... mint az összes Fueguia.

Bvlgari Au Thé Vert Extreme

Bvlgari Au Thé Vert Extreme
2020. február 9.

Vele kezdődött a parfüm mániám tizenévesen. A Tesómtól kaptam. Tudta, h szeretem a zöld illatokat és ez az egyetlen zöld szinű parfüm volt akkor a parfümériában. A 90es években ugye nem volt ilyen őrületes választék, mint manapság.
Nagyon klassz zöld illat, fűszeres, különleges. Nem szabad túl tolni, mert akkor sok lehet...Rajtam hidegben volt a legszebb.
Már nem kapható, na nem mintha megvenném. Csodás illat tényleg, de nekem egy korszakot jelent, ami már rég lezárult... Pár milli fújósom van, amibe néha beleszippantok, akkor elárasztanak a csodás emlékek♥️és utána kerül vissza minden a helyére.. és ez így van rendjén.
Köszönöm Bvlgari Extreme...

Chanel No. 5 EDT

Chanel No. 5 EDT
2020. február 7.

Az ötösök közül Ő a kedvencem. ♥️Az edp Édesanyám örök illata, így nekem az az "Anyaillat". Egyszer még csitri koromban magamra fújtam, lemostam... ma már csak nevetek ezen 😅😅😅. Akkoriban Bvlgari Extreme t használtam, ahhoz képest az 5edp egy atombomba volt😅. Nagyon erős volt akkor nekem, de Anyukámon mindig imádtam. Annyira tudta és tudja mindig viselni. Meglehetősen csinos nő Anya és hát fiatalabb korában....A haverjaink mindig azon viccelődtek, hogy meghívnák egy kávéra...😅😅mi meg a Nővéremmel jókat nevettünk, de közben irtó büszkék voltunk Rá, hogy milyen csinos Anyukánk van. 😊♥️♥️♥️ És persze ma is nagyon büszkék vagyunk Rá. ♥️ Szóval az edp az Ő illata. Az enyém inkább az edt. Nem annyira édesen púderes, -inkább kicsit porosan, fásan. De hozza ugyanazt a luxus szappanos, ultra nőies vonalat. Imádom.
Az örök klasszikus számomra kicsit vagányabb formában, ha szabad egy ilyen ikonikus illatra ezt a kifejezést használni...

Bvlgari Eau Parfumée Au The Rouge

Bvlgari Eau Parfumée Au The Rouge
2020. február 2.

Régen használtam ezt az illatot, nagyon szerettem. Igazi különlegességnek számított akkoriban. Jó rég volt. 🤣🤣🤣 Nosztalgiából vettem itt egy pár millit egy kedves parfümtárstól. Felüdítő érzés beleszagolni a kis fiolába, ritkán magamra fújom. Hihetetlen, h az illatok mi mindenre képesek... emlékeket, időszakokat, érzéseket képesek újra ébreszteni bennem.
Imádom ezt a fűszeres rooibos tea illatot. Nagyon szeretem a teák illatát, illatosítóként is használom itthon, de inni csak a gyümölcsteákat tudom.
Kezdeti erős fűszeressége idővel csitul az illatnak, és a pézsmás teás leszáradása vmi hihetetlen finomsággal örvendezteti az orromat, lelkemet...♥️

Ormonde Jayne Ormonde Woman EDP

Ormonde Jayne Ormonde Woman EDP
2020. január 9.

2019. június
Régóta szemeztem ezzel az illattal, mert csodaszépeket olvastam róla mindenhol.
Aztán Marianntól be is szeretem egy 2millis mini fufut, amit ezúton is nagyon köszönök. 😊😙
Ilyen izgatottam talán még sosem téptem fel a borítékot, ahogy kiléptem a postáról. Ahogy a bubis csomagolót letekertem a kis fújósról máris megcsapott az illata. Azonnal a csuklómra fújtam és rátapadtam. Hááát amit éreztem, az maga volt a csoda. Eszméletlenül finom, különleges fás, fenyős kezdése van. Tényleg, mintha egy gyönyörű holdfényes, titokzatos erdőben lennénk. Bárcsak így maradna végig....😔😔 Sajnos rajtam nagyon beédesedik és egy az egyben olyan, mint Givenchy Ange ou Demon Le Secret Edition Croisiere, ami túl édes nekem.
Legnagyobb sajnálatomra nem tudok ettől elvonatkoztatni. 😬😬 Fogok még egy esélyt adni neki hűvös, hideg időben. Meglátjuk...
Pedig az eleje... tényleg nagyon tetszik.
Szomorú vagyok😔😔

2020 január
... és elérkezett végre a hideg idő. Esküszöm azért várom mindig a hideget, mert vannak illataim, amik akkor működnek rajtam a legcsodásabban.🙃🙃🙃A párom szerint van némi gond nálam🤣🤣🤣Ő gyűlöli a hideget.
Szóval kipróbáltam ezt az illatot hidegben és működik...😊😊😊Köszönöm hideg, Köszönöm, Köszönöm. 🙏🙏🙏
Nem édesedik be leszáradásában annyira. Gondolom a vetiver jön ki jobban a bőrömön, mint nyáron, vagy nem tudom. De mindegy is. A lényeg, hogy most tökéletesen működik. Imádom. ♥️♥️♥️ Be is szereztem gyorsan egy 50milliset. A baj csak az h minél jobban beleásom magam az illatok világába, annál vékonyabb a pénztárcám....😔😡🙈😅😅😊😊🤣🤣🙃🙃

Egyébként Ormonde Jayne ház illatai, amiket eddig próbáltam, számomra azt a természet közeliséget, kifinomultságot hozza, mint a The Different Company illatai.
Igazi mesterművek! ♥️♥️

Chanel No. 22

Chanel No. 22
2019. december 2.

Szappanos, virágos illat. Számomra túl virágos, így nekem annyira nem jön be ez a Chanel, de kétségkívül nagyon elegáns, nőies.

Xerjoff La Capitale

Xerjoff La Capitale
2019. november 30.

Első szippantásra tetszett, aztán egyre kevésbé. Nagyon szúrós lett. Nem tudom, talán a bőr gyömbér rózsa trió miatt. 🤔 Hasonlóan szúrós volt nekem Carolina Herrera VIP rose- ja. Azt is és ezt is le kellett mosnom, de mindkettő eszméletlen tartós, nagyon ragaszkodó. Tudom, hogy a CH "csak" egy mainstream fruska, ez pedig egy Xerjoff, de nekem mégis ugyanazt az érzést adja. Zavaró, sok, torokkaparó.
2 pont az eszméletlen tartósságnak.

Boucheron Ambre d'Alexandrie EDP

Boucheron Ambre d'Alexandrie EDP
2019. november 28.

Másik kedvenc ámbra illatom a Prada Amber mellett. Én is köszönöm Veronika, hogy megismerhettem.
Tényleg nagyon mást mutat minden bőrön, az enyémen
pl. semmi dohány. Rajtam édes vaníliás ámbra . Csudi finom. Nagyon szeretem, ahogy körbe ölel egész nap. Számomra csakis ősz vége és tél, amikor hordható. Akárcsak az összes ilyen típusú illat.
Az egyik kedvenc írisz illatom is ebből a Boucheron kollekcióból származik, úgyhogy nagy nagy gratula a háznak! 🤝🤝🤝🤝
Jaaaa, és a csomagolás is nagyon szépséges.😊🎈

Egy héttel később:
Mégiscsak előbújt a dohány, igaz rövid ideig csak. Érdekes ez az illat, okoz meglepetéseket. Kellemes meglepetéseket. A benzoin plusz ad egy enyhe füstösséget, ami szintén nagyon tetszik. Napról napra jobban odavagyok ezért a szépségért. 😊😊 Csak az a baj, hogy mindjárt elfogy a fújósom...😱😱😱😫😫😫

Armani Privé Ambre Eccentrico

Armani Privé Ambre Eccentrico
2019. november 15.

Ez az illat...huhhhh kategória. Jó értelemben. Orrbavágó ámbra, amit csodásan puhítanak az asztalt gyümölcsök, ugyanakkor a fahéj fűszeressége majdnem szúróssá teszi, de a tonka és a pacsuli oldja a feszültséget. 🤣🤣
Emlékeztet engem ez az illat a Kenzo elefántjára. (Amitől egyébként kiver a víz. 🥵🥵) Míg az számomra egy fullasztó fűszeres bomba, addig ez egy finom, ultra nőies, kifinomult elixír. Mégis.. biztos a fűszerek miatt, eszembe jutott egy másodpercre..
Mondjuk az erre az illata is maximálisan vonatkozik, mint a Kenzora,hogy szigorúan 1 fújás!!!
Ez egy igazi ultra csajos, dögös , nőcis illat.
Egy kis fújósom van belőle, azt hiszem sokáig elég lesz, mert tényleg 1 fújás és estig kitart. Hihetetlen szilázs, hihetetlen tartósság...🥰

Fueguia 1833 Xocoatl

Fueguia 1833 Xocoatl
2019. november 15.

Egyszer egy kedves parfümtárstól kaptam egy kis mintát ebből a csodából. A munkahelyemen kiesett a zsebemből és összetört. 🧟‍♂️🧟‍♂️🧟‍♂️🧟‍♂️🧟‍♂️A sírás kerülgetett. 😅😅😅. Na de az az illat ami ott keringett napokig...(Egy pici szőnyegre is jutott belőle, az ontotta). Hááát az valami... magával ragadó, ultra finom. Folyton rohangáltam oda h érezzem. 😅😅
Pár hete eszembe jutott az az élmény, vettem egy 30milliset és milyen jól tettem. Imádom. Függővé tesz ez az illat esküszöm. 😊😊
Imádom a fás illatokat, a legeslegszebbek szerintem.. ez azonban tényleg nagyon más, egyedi, semmihez sem hasonlítható. Fás, fűszeres, picit gourmand. Felfújáskor nagyon intenzív fűszeres, kakaós, aztán lassan csitul és rajtam előjön a puha vanília és sok sok óráig kényezteti az orromat a fűszerekkel karöltve. Én pedig, mint valami rendőrkutya, szimatolok egyfolytában. 🤣🤣🤣
Nagyon keveset fújok és sokáig érzem. Általában max 2 hétig használom ugyanazt az illatot, akkor azért már kezdi az orrom megszokni és nem érzem annyira.Ezt töretlenül érzem és nem is vágyom most másra. Szerelmes vagyok minden cseppjébe!♥️♥️