kisanyo

Regisztráció dátuma: 2016. október 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. október 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

HappySkin Élégance Hidratáló Arcsimító Krém Borágó és Goji Kivonattal

HappySkin Élégance Hidratáló Arcsimító Krém Borágó és Goji Kivonattal
2019. január 23.

Egyszerűen szuper ez a krém! Végre smink nélkül is kimerészkedem az utcára! A szintén kombinált bőrre való mályvás habzó arctisztítóval használom, remekül kiegészítik egymást. A bőröm alig várja, hogy felkenjem, nagyon kellemes használni. Folyós, mégis gazdag hidratáló, mely két nap után javított a függőleges homlokráncomon. Szinte azonnal beszívódik, nagyon puhává és rózsássá varázsolja az arcomat, pedig kifejezetten világos, sápadt a bőröm. Egyszerűen kipihentebbnek nézek ki tőle, ennél jobb napindító nem is kell :)

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2017. december 27.

A Krémmánia jóvoltából tesztelhettem és nagyon hálás vagyok érte. Minden bőrtípusra ajánlják, ettől kicsit tartottam, mivel kombinált a bőröm. Abszolút pozitívan csalódtam, teli találat ez a krém télre! Valószínűleg nyáron már sok lenne, mivel elég gazdag a krém, de azért akkor is ki fogom majd próbálni.
A tégely kivitele letisztult, elegáns. Az illata az Othello szőlőre emlékeztet, ami megosztó lehet, de én nagyon szeretem! Sokat hozzátesz az élményhez, ami az esti kencézéssel jár. Könnyen felszívódik, nem hagy nyomot, csak hidratált, tömör, illatos arcbőrt és elégedett vigyort a képemen :)
Anyukám is kipróbálta, ő érett, száraz bőrű. Neki többet kell felvinnie, mert azonnal beissza a bőre, cserébe szépen feltölti azt. Az első használatot követően lecsapott rá, szóval valóban bátran ajánlható minden korosztálynak!

Alverde Tagespflege Aqua Hydro Pflege-Essenz

Alverde Tagespflege Aqua Hydro Pflege-Essenz
2017. szeptember 6.

Nagyon örültem, mikor rátaláltam, mert még nem találkoztam kombinált bőrre való hidratáló esszenciával a dm-ben. Ráadásul natúrkozmetikum! A kiszerelés elég sokáig elég, 75 ml, viszont csak pár csepp kell belőle alkalmanként, 4 cseppből még a dekoltázsomra is jut belőle! A flakon kupakos, cseppenként adagolható. Talán tényleg profibb lett volna a pumpás flakon, de így sem vész kárba egy csepp sem és feltehetőleg tiszta a kezünk a arcmosás után. Állaga gélszerű, átlátszó, pikk-pakk beissza a bőröm. Kellemesen hűsít, ahogy szárad, ez nyilván az alkohol hatása. Nekem szerencsére nem irritálja a bőrömet és használok utána hidratálót is, tehát nem gond. Feszesítő, feltöltő, hidratáló hatást vettem észre, miközben egyáltalán nem zsírosítja a bőröm. Hosszabb távú hatásáról később számolok majd be.

Alverde Tinted Lipbalm

Alverde Tinted Lipbalm
2017. szeptember 4.

Egyértelműen veri a színezett ajakápolók mezőnyét! A stiftes kiszerelés praktikus, a doboz színe sejteti a termék színét, egyszerű, letisztult, elegáns. Nekem is a képen látható Cherry árnyalatban van meg. Szaténos fényű rúzst kerestem, végül ő jött velem haza. Este felkentem, gondoltam kipróbálom, reggelre mit tud. Nagyon könnyen siklik az ajkakon, szinte nem is látszik a stiften a használat. A férjem megkérdezte, hogy biztosan rúzsban akarok-e aludni :) És láss csodát, reggel még mindig pihe-puha volt az ajkam, akárcsak felkenéskor, sőt, még némi színe is volt! Ezek után bátran ajánlom ezt a szerény ajakápolót, mert nemcsak hozza, amit ígér, hanem annál többet is ad.

Balea Sarokápoló Hab Ureával és Shea Vajjal

Balea Sarokápoló Hab Ureával és Shea Vajjal
2017. július 14.

Egy hónapja használom rendszeresen, majdnem minden este. Az érdes sarkakat csak látszólag hidratálja, érdemben nem tapasztaltam valódi javulást, holott ezt ígéri. Az is igaz, hogy nem próbáltam zoknival az elmúlt nagy melegek miatt - egyszerűen nem tudtam rávenni magam, hogy az esti 30 fokban még zoknit is húzzak... Nem annyira zsíros, de tartalmas habkrém, 10 perc alatt maradéktalanul felszívódik - mire a kisfiam elalszik, beissza a bőröm, így csúszkálás nélkül tudok kiosonni a szobájából :)
A csomagolása praktikus, nekem nagyon tetszik. Vigyázzatok vele, mert könnyen óriási mennyiséget lehet kinyomni belőle! Nem ígéri, hogy csökkentené a nehézláb érzést, mégis tökéletes ellene. Mivel rendszeresen túl sokat adagolok belőle (a kinyomott mennyiség megdagad, habosodik), ezért általában a térdemig be tudom kenni magam vele és valami fantasztikus! A térdhajlatban kifejezetten hűsítő, és nagyon puhává teszi a bőrt.
Továbbra is rendszeresen használom majd, hiszen nagyon kellemes felkenni, de a sarkakra nekem mást is be kell vetnem.

Trend It Up Ultra Smokey Szemhéjceruza

Trend It Up Ultra Smokey Szemhéjceruza
2017. június 15.

Nekem is a képen látható (040-es) árnyalat van meg. Én teljes szemhéjra használom, utána csak spirálozok. Mivel pici szemeim vannak, meg sem próbáltam kontúrozgatni vagy satírozni ezzel a jumbo ceruzával. A nap végére elhalványul, de inkább beleolvad a bőrbe, nem pereg le róla és nem is csomósodik. Lehet, hogy télen tartósabb, mindenesetre gyönyörű színe van és könnyű használni.

Trend It Up Velvet Sense Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Velvet Sense Ajakrúzs Ceruza
2017. június 15.

A 020-as árnyalatot használom és nagyon elégedett vagyok. Nem túlzottan élénk, hasonlít a szám természetes színére, kicsit elmélyíti, kihangsúlyozza azt. Ez az első olyan termék, ami tökéletesen egybeolvad a számmal, nem ordít rólam, hogy rúzsoztam. Szerencsére nem hangsúlyozza ki a ráncokat, mint más matt rúzsok, annál krémesebb. Persze, nem mondható, hogy hipertartós lenne, de örömmel utánakenek, mivel használni is élmény :) Nagyon praktikus a kiszerelése, akár tükör nélkül is ki merem rúzsozni magam vele! Nem elhanyagolható szempont, hogy jól záródó kupakja van, így magammal vihetem. Bár, az árát nézve, akár vehetek egyet külön az irodába is :)

Astor Perfect Stay Vízálló Szemceruza

Astor Perfect Stay Vízálló Szemceruza
2017. június 15.

Kettőt is vettem, a DM-ben volt akciós áron. 120-as chic nude egy pasztell rózsaszín árnyalat, ami a szemhéjon is ugyanazt a színt képes produkálni, nagyon szép. Abszolút tartós, sűrű, de krémes állagú. A másik a 130-as soft brown, ami egy jól pigmentált matt sötétbarna. A kettőt együtt használom mindennapi sminknek és nagyban megkönnyíti a dolgomat, mert egy percen belül végzek a szemfestéssel :)

Helia-D BB Krém

Helia-D BB Krém
2017. június 15.

Sajnos nem az én színem :( Elég világos, mindenképpen teszteljétek! Sűrű a krém, szerintem jól eloszlatható, csak ki kell tapasztalni. Nekem a legegyszerűbben vizes blenderrel sikerült eloszlatni. Ahogy olvasgatom a véleményeket, talán Helia-D krémmel együtt kell használni és akkor működik legjobban :) Az összetétele viszont elég jó!

Astor Mattitude Anti Shine Alapozó SPF 22

Astor Mattitude Anti Shine Alapozó SPF 22
2017. június 13.

Akciósan vettem a DM-ben, kiárusítás keretében - ez azt jelenti, hogy megszűnik? Jellemző, hogy ha találok egy olyan terméket, ami konkrétan nekem bevált, akkor nem fogom tudni újravenni... Szóval, bevált. Mattít, egységesít, finomabban el lehet dolgozni, mint egy BB krémet. Kevés is elég belőle, ha túl gazdagon visszük fel, akkor szárít és maszk hatású lesz. Ujjal és blenderrel is finoman eloszlatható, semmi trükk nem kell a használatához. Sminkelésnél a púder el is hagyható, melegben azért nekem az is szükséges.