kiscsillag248

Regisztráció dátuma: 2020. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Olíva & Keserűnarancs Kézápoló Krém

Yves Rocher Olíva & Keserűnarancs Kézápoló Krém
2020. február 23.

Nem vízhiányos bőrre való, nem sokat hidratál, de nem ígér ilyesmit. Nagyon praktikus a kiszerelés, illetve nyáron nem száraz bőrre jó lehet. Nincs vele gond, de nálam nem újravevős, nekem nem elég hidratáló.

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2020. február 23.

Nagyon tartós, amint megszárad, sehol nem hagy nyomot. Egy-két étkezést is simán kibír, tökéletes alkalmakra, de egész napra is, bár úgy egy kicsit szárít. Ez nem von le az értékéből, mert nekem nagyon száraz a bőröm és az ajkam egyaránt, más rúzsoktól 1 óra hossza után teljesen kicserepesedik a szám, ettől pedig tényleg csak akkor szárad kicsit, ha egész nap rajta van. Gyönyörű színei vannak, erősen pigmentált. Nálam tuti befutó, nem is használok mást.

Rexona Invisible Pure Deo Stift

Rexona Invisible Pure Deo Stift
2020. február 23.

Az invisible része nem tökéletes, de jobb a átlagnál. Nehéz lemosni zuhanyzáskor, de a legnagyobb melegben is tökéletesen használ, cserébe szárít is rendesen. Nyáron használom inkább a nagy melegekben, télen átváltok mindig egy másik Rexonára, ami nem szárít ennyire.

Yves Rocher Ragyogást Adó Sampon Koncentrátum

Yves Rocher Ragyogást Adó Sampon Koncentrátum
2020. február 23.

Tényleg pár csepp elég belőle a fenékig érő hajamra. Egy kicsit szárítja a hajamat, ha nem használok balzsamot utána (volt olyan sampon, amihez nem kellett balzsam), de cserébe ritkábban kell megmosnom, ami nálam elég fontos szempont a szárítás ideje miatt. Nagyon hajlamos száradni a hajam, úgyhogy ez nem a sampon hibája. Sokáig kitart, otthonra és utazásra is ezt használom, teljesen beleszerettem! Próbáltam sokféle sampont is a márkából és azon kívül is, de nálam egyértelműen ez a nyerő.

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum
2020. február 23.

Nagyon jól hidratálja a bőrt, a nagyon száraz bőrt is ápolja. Nekem beszívódik hamar elég nagy mennyiségben is. Nyárra lehet sok, de télen ennél jobbal még nem találkoztam. A sebes kezemet sem csípi, egy éjszaka alatt helyrehozza. Az egyetlen hátránya, hogy nem egyszerű eloszlatni kis mennyiségben, de ez semennyit sem von le az értékéből :)

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás
2020. február 23.

Pakolásként használom, több órára is rajta hagyom a száraz hajamon. Annyira jól beszívja, hogy 2-3 hajmosás után is érezni az illatát. Egyáltalán nem zsírosít, nagyon szépen ápolja a hajamat és sokáig kitart, pedig a fenekemig ér a hajam, úgyhogy nem sajnálom a mennyiséget. Balzsamként használva is puhítja, de pakolásként utolérhetetlen! Egyértelműen újravevős!

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2020. február 23.

Nem szárítja a bőrt, pedig az enyémet aztán tényleg nehéz hidratálni. Én púdert sem használok hozzá, mert annyira száraz a bőröm, teljesen felszívja, nem fényesedik, pont ezért érthető, hogy akinek egy kicsit is hajlamos zsírosodni a bőre, felejtse el. Ha naponta használom, rövid idő után sajnos kipattog a bőröm tőle. Alkalmanként tudom csak felkenni. Nagyon világos a bőröm, de az 50-es árnyalata passzol, ez nagy plusz pont, mert ennyire fehér bőrrel szinte lehetetlen árnyalatot találni. Az eddigi legjobb lapozóm, de sajnos a túlérzékenység miatt ezt sem tudom állandóan használni.

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2020. február 23.

A száraz bőrre nekem nem elég hidratáló. Volt, mikor húzódott is tőle a bőröm, hosszú távon ki is pattogott. Nem is használtam el, egészen biztosan nem fogom újra vásárolni.

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém
2020. február 23.

A száraz bőrömet nem hidratálja eléggé, de nem is ígér ilyesmit. Csodás illatot viszont annál inkább, abban nincs is hiány. A kiszerelése tökéletes, tényleg bármikor magammal tudom vinni bármilyen kicsi táskába, de nem fogom újra vásárolni.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2020. február 23.

Allergia miatt hosszas keresés után találtam rá, teljesen elmúlt a fogínyvérzés és a nyálkahártyám sem lesz tőle irritált. Nagyon sokadikat vásárolom, és amíg létezik, nem cserélem le egészen biztosan. Hosszú távon látok egy minimális fehérítő hatást, de természetes anyagok révén ne várjon tőle az ember sok árnyalatot, nekem tökéletesen túlteljesítette így is az elvárásaimat :)