Kiscsillag5

Regisztráció dátuma: 2011. október 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. október 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Biobaza Feel Good Dezodor

Biobaza Feel Good Dezodor
2021. február 24.

Szuperjó! Isteni az illata, sokáig érződik és nap végére sem érzek izzadságszagot magamon. Eddigi legjobb alumentes deó, amit próbáltam. Csak dicsérni tudom. Jelenleg úgy érzem, sosem akarom lecserélni.

Alterra Ajakápoló Sensitive

Alterra Ajakápoló Sensitive
2021. február 24.

Nagyon hálás vagyok ennek a terméknek, ugyanis rendbe tette az égő, cserepes, szétrepedt, hámló, rommá száradt ajkaimat. Kicsit nehezebben kenhető, de ez legyen a legnagyobb baj. Sok jó, természetes összetevőt tartalmaz. Megnyugtató, hogy valami természetes dolgot kenek magamra és nem olyat, ami tele van szintetikus anyagokkal.

Babydream Extra Sensitive Spezial Wundschutzcreme

Babydream Extra Sensitive Spezial Wundschutzcreme
2020. december 16.

Télen rettentően ki van száradva az arcbőröm és gondoltam veszek valami sűrű, testes krémet rá, hogy rendbe hozzam. Hát igen...itt jön az, hogy ez a krém nem erre való. Nagyon nehezen kenhető, fehér lesz tőle a bőr szinte. A száraz részeket sem tüntette el, hanem inkább csak megült a bőrömön. Popsikrémnek lehet, hogy szuper. Nem szeretném lepontozni, hiszen szép az összetevőlista és az is szuper, hogy illatmentes. Arcra nekem abszolút nem vált be, pedig reméltem, hogy valami jó kis sűrű krém végre felüdülést hoz a száraz arcbőrömnek.

Vitaline Professional Mélyhidratáló Hajpakolás Argánolajjal

Vitaline Professional Mélyhidratáló Hajpakolás Argánolajjal
2018. november 14.

Nagyon gazdag, sűrű, krémes állaga van. Kevés is elég belőle, pedig hátközépig érő hajam van. Hetente egyszeri hajmosás mellett úgy érzem, sosem fog elfogyni. :D Mindig megfogadom, hogy ilyen nagy kiszerelésű terméket nem veszek, aztán persze úgyis elcsábulok. Jól ápol, klassz pakolás. Abszolút megéri az árát. Az illata elég intenzív és meg is marad a hajban. Összességében teljesen elégedett vagyok. Remélem nem romlik rám.

Balea Caribbean Love Deo Spray

Balea Caribbean Love Deo Spray
2018. november 14.

Fura állaga van. Ilyen hideg, vizes. Biztos az alkohol miatt. Egyébként egészen jó.

Balea Caribbean Love Golyós Dezodor

Balea Caribbean Love Golyós Dezodor
2018. október 13.

Nagyon tetszik az illata. A hatása is elég jó ahhoz képest, hogy alumínium mentes. Elégedett vagyok vele.

Vitaline Professional Korpásodás Elleni Sampon

Vitaline Professional Korpásodás Elleni Sampon
2018. október 13.

Nagy örömömre képes eltávolítani a korpát. Mosás után tökéletesen tiszta a fejbőröm és úgy veszem észre, fényesebb tőle a hajam is. Nem vagyok oda a tutti-frutti illatért, de így samponban bejön. Az egy literes kiszerelést vettem, nagyon sokáig elég lesz. Az ára kedvező, az összetevői is tetszenek. Szimpatikus márka. Elégedett vagyok vele.

Babydream Púder

Babydream Púder
2018. október 5.

Soha többet nem veszek száraz sampont! Ezaz! Ez a tökéletesebbnél is tökéletesebb nekem erre a célra. Óvatosan csinálom. Először a kezembe teszek egy keveset, szétdörzsölöm és úgy viszem fel a hajtövekhez. Ezt megismétlem többször. Bedörzsölöm és el is tűnt és vele együtt a zsírosság is. Az összetevői szuperek, ellentétben a száraz samponok összetevőivel. Az pedig tuti, hogy sokkal tovább fog tartani, mint egy száraz sampon. Az illata a klasszik babapúder illat, nem erős, nagyon kellemes. Az ára is nagyon kedvező.

Isana Hair 2in1 Intenzív Ápoló Hőség Ellen Hajolaj

Isana Hair 2in1 Intenzív Ápoló Hőség Ellen Hajolaj
2018. október 1.

Szerintem szuper. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Finom illat, szép csomagolás... De ami a legfontosabb hogy ápolja és puhává teszi a hajat.

Isana Style2Create Coconut Kiss Szárazsampon

Isana Style2Create Coconut Kiss Szárazsampon
2018. szeptember 27.

Hát ez számomra olyan rossz, hogy megy a kukába. Hiába rázom fel rendesen, elég nedves cucc jön ki belőle, nem pedig valami olyan, ami felszívná a zsírt a fejbőrről. Semmit nem javít a helyzeten. Az összetevői meg borzasztóak. Alumíniumot fújjak a fejbőrömre?! Hát biztos, hogy többet nem. Az alkoholról nem is beszélve. Bár az még elnézhető, hiszen kb. minden szárazsamponban van.