Kise

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Chanel N°5

Chanel N°5
2021. április 16.

Én nem hiszek a "még meg kell érnem rá" marhaságban. Valakinek vagy bejön ez az illat, vagy nem. Jelzem, hogy a 90-es években Bécsből hozott Opium, Poison mintákat kipróbálva roptam a helyi discóban, és menőnek éreztem magam, mert nem a bordó, vagy barna Impulsomat kellett használni. Ha azokat tudtam viselni 17-18 évesen, mit nekem 46 évesen a Chanel 5. És igen: bejön, tetszik, szeretem. Isteni szappanos leszáradása van rajtam, nagyon tartós. Sokáig ki sem próbáltam, mert eleve a Premiere flankerre hajtottam, hogy az a modern változata stb., de ez az eredeti verzió jobban megfogott. Ami még tőle is szebben muzsikál rajtam az az EDT. Egyszer talán a fújós helyett veszek egy üveggel is....

Barnängen Lycka Tápláló Kézkrém

Barnängen Lycka Tápláló Kézkrém
2021. április 16.

Csúcs ez a kézkrém. Illata, állaga, hatása nagyon bejön. Zsíros, testes krém, ami jól beszívódik. Bárcsak a testápolója is ilyen minőség lenne!

Barnängen Nutritive Testápoló

Barnängen Nutritive Testápoló
2021. április 16.

A tusfürdője után használom napi rendszerességgel, és hát nem a kedvencem. A kézkrémjének isteni az illata és a hatása is, de ez csak hasonlít a kézkrém illatára, nem pont olyan. Kissé savanykás nekem. Egyébként az adagolója szuper, de belekalkulálom, hogy aránylag hamar kell kettévágni a flakont, mert az ilyen jellegű kényelmes adagoló a vége felé bosszantó tud lenni, hogy csak köpköd A Neutrogena illatmentese után örültem ennek az erősen illatosított testápolónak, de a hidratáló hatása sem olyan jó szerintem, mint az említett testápolónak, vagy akár a Barnangen kék verziójának. Mindenesetre a márka azért nem vette el a kedvem, mert a rózsaszín fajtáját azért még kipróbálom.

Barnängen Nutritive Tusfürdő

Barnängen Nutritive Tusfürdő
2021. április 16.

Sűrű krémes tusfürdő, amiből kevés is elég. Az illata nem kedvencem, számomra a kék verziója jobb volt. A tusfürdő nyílása hajlamos kissé eltömődni, olyan keskeny a rés. Ez gondot okozhat a használat vége felé. Nem szárítja a bőröm, utána a saját testápolóját használom. Nem kedvencem, de egynek jó, újravenni nem fogom.

Chanel No 5 Eau Premiere

Chanel No 5 Eau Premiere
2021. január 2.

Update: Ez az illat lett a sátoros ünnep- illatom. Esküvő, ballagás, karácsony.
Idén is ezt fújtam karácsonykor, s utána sem tudtam leállni. A mai nap is ezt viselem, nem sajnálom, van utánpótlásom megint. A legszürreálisabb a dec 27. reggeli viselete volt: mackónadrág, lángossütés, 46 éves rebellis családanya módra. Coco büszke lenne rám?!
Egy szó mint száz: imádom ma is, mert tartós, időtálló illat.

2018.07.25.Tökéletes. Ez az illat tartós, univerzális, bármilyen korosztályon el tudom képzelni. Reggel három fújás/ kettő csuklóra, egy nyakra/, s most, este hatkor is érzem, a hajam teljesen átvette az illatot.
Nőies, virágos illatcsoda, nem bánom, hogy vettem egy kedves krémmániástól fújóst belőle, mert így már nemcsak chance eau tendre rajongó vagyok, hanem No 5 premiere is.

Avon Luxe Szempillaspirál

Avon Luxe Szempillaspirál
2020. december 1.

Tökéletes! Szénfekete, valóban volument adó spirál kissé szárazabb formulával. Öröm használni, akciósan megéri. Nem pereg, eltávolítani sem nehéz, én először krémes szemhéjfesték lemosót, majd olajos arclemosót, valamint géles hialuronos cuccot használok esténként, úgyhogy esélye sincs fennmaradni.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2020. december 1.

Csak most, kb. 2 hónap után békültem meg vele, amikor már szárazabb a formulája. A Miss Sporty 3D hasonlója jobban bevált. Amolyan jó-jó, de nem az igazi spirál számomra. Előnye a kicsi kefe, ami mindent elér, az olcsó ár, a könnyű eltávolítás. Három csillag, mert egy termék ne a használat utolsó harmadára váljon csak be.

Cien Volume Szempillaspirál

Cien Volume Szempillaspirál
2020. december 1.

A nyaralás ideje alatt vettem, mert otthon hagytam az aktuális kibontottat. Nos, nem lett a kedvencem. Szinte semmit sem csinál, pedig megörültem a hagyományos keféjének. Én személy szerint a szárazabb állagúakat kedvelem, azok csinálnak tömör, hosszú pillákat, ezért minden spirál csak az első két hét után "áll be" nekem. Ezzel a spirállal kevesebbnek tűnnek a pilláim hetek után is. Nem szeretem.

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Testápoló

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Testápoló
2020. november 21.

Ajándékba kaptam. Korábban használtam már Neutrogéna testápolót s szerettem. Ez az illatmentes változat is jól hidratál, de bevallom őszintén, én szeretem, ha egy testápoló illatos. Az arcomon kifejezetten zavar az erős illat, de testre jöhet. Előnye, hogy pumpás, gyorsan beszívódik. Összességében jó termék.

Beauty Glam Hyaluronic Boost Serum

Beauty Glam Hyaluronic Boost Serum
2020. november 21.

A G&G HA rich helyett használom már jó ideje. Szerintem tud annyit, mint az említett szérum. Könnyen beszívódik, jól hidratál. Ősszel, télen mindig küzdök az orrom környékén szárazsággal, de úgy ,hogy az alapozó konkrétan lepereg a bőrömről. Amióta hialuront is használok, alig van ilyen problémám. Ez a szérum könnyen beszerezhető, s a c- vitaminos tesójával együtt helye van a rutinomban. Reggel, este két csepp elég nekem.