kisenikoke

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Cien Provitamin Colour & Shine 2 in 1 Sampon és Balzsam

Cien Provitamin Colour & Shine 2 in 1 Sampon és Balzsam
2019. január 9.

Ár-érték arányban kiválló.
Könnyen beszerezhető, jó illat és jól tisztít.

Cien Professional Keratin Repair Hajpakolás

Cien Professional Keratin Repair Hajpakolás
2019. január 9.

Nagyon jó kis terméknek tartom! Jó áron van, mindig van a boltban, könnyen beszerezhető és még a dolgát is elvégzi. Lehet nyomni bőven hiszen nem sajnálom az alacsony ára miatt hogy elfogy és így tényleg hatékony.
Bátran ajánlom.

Nivea Aqua Effect Regeneráló Éjszakai Arckrém Normál és Vegyes Bőrre

Nivea Aqua Effect Regeneráló Éjszakai Arckrém Normál és Vegyes Bőrre
2018. december 31.

Bele vagyok zúgva a Nivea arckremekbe.
Nagyon szuper termék!
Kiválóan végzi a dolgát. Könnyen beszerezheto, sokáig elég valamint jó áron kapható.
Az utódja ennek a kremnek most hogy elfogyott természetesen egy másik Nivea krém.
Bátran ajánlom!

Isana Hair 2in1 Intenzív Ápoló Hőség Ellen Hajolaj

Isana Hair 2in1 Intenzív Ápoló Hőség Ellen Hajolaj
2018. december 31.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a terméket.
Sajnos nekem egytalan nem jött be. Full gagyi, gyakorlatilag semmit sem ér. Alig vártam hogy végre kifogyjon. Hatása nulla. Bárhonnan is nézem nem jött be. Abszolút penzkidobas.

Oriflame Hidratáló Kézkrém Avokádóolajjal

Oriflame Hidratáló Kézkrém Avokádóolajjal
2018. december 14.

Imádott Anyukámtól kaptam.
Nagyon szuper termék!
Az illataert oda meg vissza vagyok! A hatása is remek!

Rimmel Super Lash Curved Brush Szempillaspirál

Rimmel Super Lash Curved Brush Szempillaspirál
2018. november 19.

Update: imádom továbbra is. Nagyon jó termék, jó áron és könnyen beszerezhető. Következő megvéve.

Nem vagyok biztos benne hogy ez az amit elhasználtam, de a csomaglás nagyon hasonló.

Egyébként mindegyik Rimmel spirált imádom.

Ez sem kivétel. Nagyon sokáig elég, jó áron kapható, csodás pillákat eredményez és könnyű nap végén lemosni. Ugyanilyet szereztem be ismét.

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza
2018. november 19.

Update: Ismét túl vagyok egy újabban, a véleményen változatlan:) Következő megrendelve. Továbbra is a Twilight Sparkle színre esküszöm de most emellé a Black Bijoux színt is megrendeltem.

Ez az első szemceruza, amivel alul úgy kitudom húzni a szemem, hogy rövid időn belül nem szorul korrigálásra. Alul, fölül ezt használom a szemem kihúzására, és nagyon elégedett vagyok. Gyönyörű, erős szín. Nekem a kék szín van meg, gondolkozom még a többin is.

Ismét túl vagyok egy újabban, a véleményen változatlan:)

Update: Ismét túl vagyok egy újabban, a véleményen változatlan:), következő betárazva :)

Update: lehet hogy ez a mostani sokat állt itthon, de valahogy nem volt olyan mint eddig. Kap még egy esélyt természetesen.

L'Oreal Paris Elvital Total Repair 5 Hajpakolás

L'Oreal Paris Elvital Total Repair 5 Hajpakolás
2018. november 10.

Nagyon-nagyon szuper termék!
Leírhatatlanul jó az illata. Derékig érő szőkére festett hajam van így jól jön az extra ápolás ám általában nincs időm egy hajpaakolást hosszabb ideig fent hagyni. Legtöbbször cask a zuhany alatt van fent néhány percig és így is remekel. Nagyon jól teszi a dolgát!
Ajándékba kaptam magamnak talán nem vásároltam volna ilyen drágább hajpakolást. Azonban annyira jó hogy biztosan nem fogom majd rá sajnálni a pénzt ha az otthoni készletem megcsappan.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam
2018. október 15.

Őszintén nagyon imádom!
Most fogyott el de ha ma sikerült már újra is vásárolom!
Az illata mint egy parfüm! Talán ez tetszik benne a leginkább, hogy olyan mintha a hajam parfümözném és finom illatot kölcsönöz a fürtjeimnek. Hosszú hajjal ez a tulajdonság nagyon fontos hiszen nem tudom és nem is tesz jót neki hogy csak a friss illat miatt naponta mossam.
Szóval jogos az 5*
Ha találok jó áron megveszem a hajpakolást is hozzá.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon
2018. október 4.

Alomszuper termek! Ugy ahogy van imadom. Az illata is mennyei!