kisenikoke

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Adidas Cool & Care Dezodor Fresh

Adidas Cool & Care Dezodor Fresh
2018. október 4.

Imadom az Adidas golyos dezodorjait. Csak erre eskuszok evek ota.

Gaia Crema Ristrutturante Hajpakolás

Gaia Crema Ristrutturante Hajpakolás
2018. október 4.

Update: tul a kovetkezon. A szerelem tovabbra is tart. A kovetkezo termeszetesen beszerezve.

Update: Sikerült elhasználnom még egy tégellyel. Egyszerűen annyira puhává teszi a hajam, hogy állandóan simogatnom kell. Ápolja is kiválóan mert nem látok töredezett hajszálat sem és több mint 7 hónapja lett vágja a hajamból.
Megmondom őszintén, én ezt jó bőségesen kenem a hajamra, nem sajnálom hiszen nem egy több ezer forintos termékről van szó így lehet ez is hozzájárul a nagy sikeréhez.
Ha olvassátok ezt, próbáljátok ki mert annyira jó hogy ezután nehezen fogtok (max. illatváltás és kíváncsiság miatt) más terméket használni. Egy ilyen mindig kell, hogy legyen nekem itthon. Nem is tudom, melyik pakolástól voltam közel ennyire elájulva. Talán a Dove-tól de az egységmennyiségre vetítve közel négyszeres áron van.

Álomszuper termék!
Hosszú, dús és szőke festett hajam van, melyet ez a termék kiválóan táplál.
Auchan-ban csak úgy próbaképen vettem. Úgy voltam vele hogy nem találtam semmilyen terméket ott jó áron, így ez olcsó volt hát kipróbálom. Ha nem jó, nem veszítek sokat. Elhasználom akkor is valahogy.
De nagyon jó! Illata, csomagolása és az ára is hála az égnek retro. Hosszú hajjal egy ilyen életmentő, mert sokáig elég.
Furi, kocsonyás állaga van, erős sárga színnel de kit érdekel ha tényleg kenterben veri a 200ml/2000ft-os cuccokat?
Ajánlom!
Ha lehetne még több csillagot is adnék!

Update: elhasznaltam meg egyet. Tovabbra is imadom. Kedvencem benne a hatasa es az ara. Tocsog benne a hajam meg igy is nagyon sokaig eleg.

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő
2018. október 2.

Nagyon szuper termek! Ujravevos!

Avon Today Tomorrow Always Forever EDP

Avon Today Tomorrow Always Forever EDP
2018. szeptember 10.

Nekem az illata nagyon nem jott be. Ugyanakkor amikor kifújtam mindig nagyon, mar mar tul eros volt.
Ajandekba kaptam.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2018. augusztus 14.

Update: most vásároltam olyan hajkefét, ami vaddisznósörtét is tartalmaz. Be kell hogy valljam, hogy az még ehhez képest is sokkal jobb. A tangle teezer a korábbi hajkefékhez képest jól teljesített, így marad a 4*. De már közel sem vagyok úgy elájulva tőle.

Korubelul 1,5 eve hasznalom, az Iparfumeria-rol szereztem be.
Hosszú hajammal könnyen elbir, kevesbe fajdalmas a fesulkodes es fényévekkel kevesebb hajam jon ki a hajmosás utáni elso fesulkodesnel.
Régebben sajnos korabbi hajfekkel szo szerint megteptem magam es rengeteg hajam jott ki.
Bátran javaslom.

Nivea Sensitive Nappali Arckrém SPF15

Nivea Sensitive Nappali Arckrém SPF15
2018. augusztus 7.

Jelentem, elhasználtam.
Nagyon szerettem. Nyáron pont elég hidratálást biztosít azonban téli időszakban sokszor elfért az amúgy nem száraz bőrömön az éjszakai párja is.
Abszolút meg vagyok elégedve, ma ha sikerül pótolom is.

Nagyon szuper! Minden pénzt megér! Nagyon jól hidratál, hamar felszívódik és jó nagy adag.
Semmi negatívum, csak pozitívum.
Ajánlom!

Garnier Ultra Doux Helyreállító Sampon

Garnier Ultra Doux Helyreállító Sampon
2018. augusztus 4.

Na nekem ő nagyon bejott.
Az illata és hogy nagyon szépen tisztított.
Ám ha most meg ápolást meg ilyesmit is figyelembe kell venni akkor talán van még fejlődni való. De arra meg pakolások kellenek.
Igazából nem tudom mit kell tennie egy samponnak hogy megkapja az 5*-t de akkor nyitva hagyom a lehetoseget későbbre, így ő 4*-t kap.
Szerintem fogunk mi meg ujratalalkozni.

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Hajszerkezet Regeneráló Hajpakolás

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Hajszerkezet Regeneráló Hajpakolás
2018. augusztus 4.

Egynek jó volt és meglepően gazdaságosnak bizonyult. Csak a zuhany alatt használtam, tehát szegénykémnek mindössze néhány perce volt bizonyítani és bizony szépen puhitotta a hajam.
Lassan 8 hónapja volt legutóbb a hajambol vágva, szokitett, alapból száraz is valamint hosszú es alapjaraton nagyon toredezo fajta. Ezt a hajpakolast a 8 honapbol kb 4 hónapot használtam így azért neki is köszönhető hogy jó állapotban van még a hajam.
Halkan megjegyzem, hogy majd nem is olyan sokára vagatok majd belőle egészségének megőrzése céljából.
A nagy hűha hatás elmaradt. Gyanítom nekem az már csak a Dove és Gaia tudja adni 😀

Orsay L'or De Say No. 1.

Orsay L'or De Say No. 1.
2018. augusztus 2.

Ez volt a második üveg amit elhasznaltam.
Ár érték arányát tekintve nagyon jó. Reggelente bőségesen fújtam magamra és még így is hogy minden nap ezt használtam fel évig kitartott. Elég tartós de azért lehetne még tartósabb és erősebb illata is.
Osszessegeben ok.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. július 21.

Jó termék nekem mintha hagyott volna egy olajos réteget a bőrömön így utána vízzel arcot kellett hogy mossák.