kisenikoke

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2018. június 26.

Nagyon szuper termék. Mindent maxon tud amit egy tusfurdonek tudnia kell. Biztosan fogok még ilyet használni.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2018. június 13.

Újabb update: imádom!!!!!

Update: továbbra is nagy a szerelem. Minden nap használom és így 3,5 hónapot bír ki. Ez nem rossz :) Pláne ennyi pénzért és pláne hogy így megment a szoláriumtól. Ezen terméknek hála tudok életet lehelni fehér arcomra. Ez valóban egy olyan termék, amit mindenkinek ki kell próbálnia. Természetesen most vagyok túl még egy újabb tuson de már most velem van az utódja.

Update:
Még egyen túl vagyok és ha a Rossmann felé járok pótolom is. Egyszerűen szuper!!!!!

Update:
Szerintem már vagy a 6-kat használom. Amióta az eszemet tudom szinte mindig ez volt a tusom, egy két apró kilengést leszámítva.
Szuper!

Nagyon jó! Ahogy előttem is írták, ez tényleg fekete!
Egy újabbat azóta ismét elhasználta, a véleményem továbbra is,hogy jogos az 5*

Továbbra is imádom, így még egy terméken túl. 5*

Update:
Napi használat mellett 4 hónapot bír.
Továbbra is imádom, így még egy terméken túl. 5*

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal
2018. június 5.

Update: továbbra is nagyon szeretem és szuper terméknek tartom. Ár-értékben is kiválló. Most azért vettem vissza 4*-ra mert varoom még a wáwáwábumm hatást :)

Update: Újravásároltam és továbbra is imádom :) Nagyon jól teszi a dolgát. Napi szinten használom, száraz hajra viszem fel. Szeretem.

Meglepően jó kis termék! Száraz hajamat szépen ápolja. Tuti újraveszem.

Garnier Ultimate Blends Coconut Milk & Macadamia 3-in-1 Maszk

Garnier Ultimate Blends Coconut Milk & Macadamia 3-in-1 Maszk
2018. június 1.

Imádtam, úgy ahogy van :) Mennyei illat és csodás hatás. Nekem elég sokáig ki is tartott pedig derékig érő hajam van, így kevés is elég belőle. Néhány percig hagytam fent csak a zuhany alatt és még így is nagyon szuper!!!!

Nivea Intensive Care Kézkrém

Nivea Intensive Care Kézkrém
2018. május 2.

Egyszeruen imadom. Tokeletes, ugy ahogy van. Hatasa, kiszerese, illata. Szuper termek!

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Sampon

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Sampon
2018. április 15.

Nekem bejött, szerettem. Jól tisztít és kellemes az illata. A nagy bum hatás nem volt merg, ezért kap 4*-ot de egy nagyon jó kis samponnak tartom.

Cien Sensitive Golyós Dezodor

Cien Sensitive Golyós Dezodor
2018. március 29.

A semmitol egy fokkal jobb. Ennyi.

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray
2018. március 24.

Kellemes az illata. Csinyan kell banni vele mert tud olajos eredmenyt is produkalni. Apolo hatasa nem volt. Ajandekba kaptam, alapvetoen nem is vagyok oda az Avon-ert.

Ed Style Crema Argan Hajpakolás

Ed Style Crema Argan Hajpakolás
2018. március 9.

Nyaralás alkalmával szereztem be.
Nagyon-nagyon kellemes illata van és jól ápol. Nedves hajon alkalmazva már néhány perc után kifejtette ápoló hatását.
Csak azért nem 5* mert van olyan hajpakolás ami még ettől is többet több, pl Gaia.
Összességében jó termék.

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal
2018. február 27.

Itteni vélemények alapján vettem meg, mert szerettem volna valami újfajta fogkrémet kipróbálni.

Kellemes gyógynövényes íze van. Felüdülés a sok mentol után.

Biztosan újra fogom még vásárolni.