kisenikoke

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express
2017. június 3.

A legjobb amit valaha használtam, folyamatosan újravásárlom.
Szuper puha lesz tőle a hajam, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy ragacsos vagy olajos érzetet maga után és nagyon sokáig kitart. Illata egyszerűen mennyei.
Ez annyira szuper termék, hogy szinte kötelező belőle otthon tartani egy flakonnal! :)
Napi 1-2 pumpálás mellett is (hiszen nagyon száraz a hajam és valóban be is szívja) fél évig elég. Azt hiszem, ettől gazdaságosabb nem is lehetne ugyanis végzi a dolgát. Eszméletlen jó.
Szőke, festett és eredetileg száraz hajvégekkel rendelkezem így ez a termék a megmentőm :)
Egyszerűen imádom! :) Komolyan egy ilyen kell mindenkinek.

Update: túl még egy flakonon :)
A legjobb olaj amit használtam.
Szenvedtem én annyit hogy ricinus, olíva, kókusz, rozmaring..meg mindenféle olaj hajmosás előtt szárazan a hajra, de mind elbújhat mellette.
Utóbbi időben egy picit ráuntam az egyébként nagyon finom illatára így a második flakon vége felé és hajmosás előtt a száraz hajamra ezt tettem bőven kb. 10 pumpálásnyit. Ilyen puha még sosem lett a hajam! :)
Ezek után már szerencsére vége a sok küszködésnek a sok ilyen-olyan olajjal, mert a hajvégápolók azért csak tudatosan erre vannak összeállítva. Ha nem lenne festve a hajam lehet az olíva is jó lenne.

Update: ismét túl egy flakonon. Változatlan a véleményem. Csak azért nem ezt vettem újra, mert hiába imádom az illatát, most ilyen samponom és balzsamom is van/volt és 6 hónap után félek ráunok az illatára. Valamint attól is tartok, hogy esetleg a hajam hozzászokik és nekem egyszerűen szükségem van erre a csodára :)

Update: tul még egy flakonon a véleményem változatlan.

(Hogy mennyire véd a hőtől azt nem tudom, mert szinte sose vasalom a hajam....)

Aquafresh Whitening Intense White Fogkrém

Aquafresh Whitening Intense White Fogkrém
2017. április 8.

Imádom! A legjobb fogrem szamomra!

Avon Care Avon Care1 Bőrfeszesítő Arckrém Kollagénnel és Elasztinnal

Avon Care Avon Care1 Bőrfeszesítő Arckrém Kollagénnel és Elasztinnal
2017. április 8.

Nem nagy szam sajnos. Nem igazán hidratalt pedig az egy arckremtol alap kene hogy legyen. Azonban barati ara miatt érdemes kiprobalni.

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő
2017. április 8.

Jo illat de egyáltalán nem tartos sajnos.
Valamiért talan a csomagolas miatt tobbet vártam volna.

Dr. Chen Hair Revall Kapszula

Dr. Chen Hair Revall Kapszula
2017. március 23.

Most vagyok tul az elso dobozon. 3 dobozzal tervezem beszedni mert ugy gondolom annyi idő kell hogy kifejtse a hatasat azonban attol tobb idi esetén meg hozzaszokhat a szervezet.
Meg egyenlőre kulonosebb hatasat nem tapasztaltam.
Stresszes idoszak miatt kezdtem el szedni.
Hosszú, szoke festett hajam van igy mindenféle jótékony hatasanak örülök. Célom egy meghosszabb es meg egeszsegesebb hajkorona igy ha a hajszarazsagra vagy növekedésre hat mar boldoggá tesz 😊
Az elso egy hétben kettesevel szedtem mert nagyon rám fert a plusz energia.

Essence XXXL Shine Szájfény

Essence XXXL Shine Szájfény
2017. február 12.

Update: most egy halvány rózsaszínt használtam, az fogyott el. Imádom! Nagyon szuper ár-érték arányban! Ez tipikusan az a cucc, ami kell, hogy legyen a táskámban. Mivel nincs brutál fedése, bárhol bármikor tükör nélkül bármilyen árnyalatot tudok használni. Nagyon szeretem. Ja és tökéletesen hidratál. Én sokszor csak ápoló hatása miatt kentem fel. Nagyon kiadós egy mennyiség. Biztosan újraveszem, amint sikerül még egy szájravaló terméket elhasználnom.

El sem hiszem hogy elfogyott.
Évek óta megvan, szóval igencsak gazdaságos.
Árához képest szuper. Jó a színe, tartós, jó az illata.

Upadte: sokadikat vettem újra, és továbbra is nagyon jónak tartom.
Nagy színt nem ad a számnak, nem is azért veszem, hanem mert olcsó, bedobom a táskába, és mindig van a számon valami :)

Update: ismét elhasználtam egyet és imádom. Ahogy sikerül még egy szájravalót elhasználom (hogy ne csak gyűljenek), biztosan újraveszem.

Cien Natural Minerals Golyós Dezodor

Cien Natural Minerals Golyós Dezodor
2017. február 12.

Eszméletlen szuper és hatékony termék! Az ára is nagyon tetszetős!
Imádom az egész Lidl-t, ez a kozmetikumaival sincs máshogy.
Korábban már csak Adidas dezodort mertem venni, mert csak az jött be. Ennek azonban annyira alacsony ára volt ahhoz képest, hogy mondom, kipróbálom. És nagyon szuper!
Elfogyott, most a rózsaszínjét vettem újra.

Venita Henna Color Krémfesték Szemöldökhöz és Szempillához

Venita Henna Color Krémfesték Szemöldökhöz és Szempillához
2017. február 4.

Nekem még ez is nagyon messze áll a tökéletestől. Tény, hogy sokkal intenzívebb és tartósabb eredményt tudok elérni, mint nélküle.
De közel sem olyan szép, mint a kozmetikus készíti.
Barnám volt eddig, most hogy elfogyott feketével fogok próbálkozni. Hátha alapon.

Kallos Profi Pil Szempillafesték

Kallos Profi Pil Szempillafesték
2017. február 4.

Eggyel jobb, mint a Refectocil de még ez is messze áll a tökéletestől.
Valamiért nekem ugyanazokkal az eszközökkel sosem és közel sem lesz olyan szép, tartós az eredmény, mint kozmetikus csinálta volna. Most vettem hozzá hennaport, azzal már úgy jobb.
Nagyon nem vagyok megelégedve! Szeretném tudni, hogy mivel tudnék végre tartós és intenzív eredményt elérni.

Schauma Krém & Olaj Intenzív Krémsampon

Schauma Krém & Olaj Intenzív Krémsampon
2017. január 29.

Én szeretettem ezt a sampont.
Jó, hogy bárhol bármikor kedvező áron beszerezhető. Kellemes illata van és jól tisztít.
Nem tapasztaltam semmilyen negatív hatását, egyszerűen megmosom vele a hajam és tiszta lesz. Én pont ezt várom egy sampontól.
Jogosnak tartom az 5*-ot mert ár-érték arányban kiváló termék és valódi nagy előnye, hogy könnyű hozzájutni.