KisHeni

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2020. február 4.

Nagy ajakápoló fogyasztónak tartom magam, így a kicsit borsos ára ellenére beszereztem a sok jó vélemény miatt. Egyáltalán nincs semmilyen cukorka vagy vattacukor illata, számomra teljesen semleges. Szeles, hideg időben nagyon jó szolgálatot tesz, megelőzés és hidratálás szempontjából is.

NYX Professional Makeup #Thisiseverything Lip Balm

NYX Professional Makeup #Thisiseverything Lip Balm
2019. november 6.

Notinon ingyenes szállítás és kedvezmény is volt rá, így végre valahára megszereztem. A csomagolása a kis szaloncukor dizájn nagyon édes. Nem fűztem hozzá sok reményt, inkább az ajakolaj érdekelt, de meglepően jó, nagyon jó ajakápoló, kemény az állaga, isteni az illata, bár nekem inkább parfümös mint vanília cseresznye. Nem zavar, hogy ujjal kell belenyúlni úgyis csak otthon használom.

Eos Toasted Marshmallow Lip Balm

Eos Toasted Marshmallow Lip Balm
2019. november 6.

Nagyon kíváncsivá tett a pirított mályvacukor ízesítés, mert annyira amerikainak hangzik. Ezt is kedvezményesen vettem, de a stick verziót ami olcsóbb is és kisebb kiszerelés. Mit is mondjak az illatáról?? Istentelenül, már-már émelyítően édes, felkenve is megmarad ez a tömény íz, illat, de nem tudok belekötni mert szépen rendben tartja az ajkaimat.

Eos Dulce De Leche Lip Balm

Eos Dulce De Leche Lip Balm
2019. november 6.

Mióta megláttam kellett ez az illat, most pedig egy akció keretén belül sikerült megvennem a rossmannban. Imádom az illatát ami olyan mint a pumpkin spiceos tesójának, karácsonyi mézeskalácsra hasonlít. Egy hete használom és szépen hidratálja a számat, a legjobb barátom lesz az ünnepekre.

Douglas Essential Nourishing Balm

Douglas Essential Nourishing Balm
2019. október 7.

Hogy lehet, hogy ezt a kis balzsamot még senki sem említette?? Imádom nagyon jól ápol és hidratál. Kb 2 hete használom azóta nem száradt ki az ajkam pedig rettentő hideg, szeles az idő. Nagyon minimális illata van, te van csillámokkal, de szerencsére felkenve nem annyira látszik és gyorsan beissza az ajkam. Elég naponta 2x használnom. Csodaszer!!!

Aveo Mandula & Joghurt Ajakápoló

Aveo Mandula & Joghurt Ajakápoló
2019. augusztus 14.

Nagyon kellemes mézes illata van és halvány rózsaszín színe, de amit nem gondoltam volna róla az az, hogy a hatása is kiváló. Jelenleg a kedvenc ajakápolóm!

Balea Red Berry Splash Ajakápoló

Balea Red Berry Splash Ajakápoló
2019. augusztus 13.

Ennek az ajakápolónak az illata egy csoda. Amióta megvan folyamatosan szipuzom, meg kenegetem vele a szám. Jó ideje a legjobb illat a baleától.

Balea Tropical Vibes Ajakápoló

Balea Tropical Vibes Ajakápoló
2019. július 26.

Isteni illata van, mint a Cappy Multivitaminos italnak. A hatása nekem megfelelő nyárra, könnyedén siklik az ajkaimon, kicsit talán fénylik is. Engem kilóra megvettek ezzel az illattal!

Balea Japanese Blossom Ajakradír

Balea Japanese Blossom Ajakradír
2019. június 6.

Minden várakozásomat alulmúlta, sok szempontból. Kezdve ott, hogy 5 euro helyett majdnem 2000ft- ért tudtam megvenni. Mind3 termék avas büdi szagú, és nagyon folyik, bár azt betudom annak, hogy a kókuszolaj szobahőmérsékleten olvad, ha hűtőbe teszem akkor megfelelő lesz az állaga.
Az ajakradírban nagyon aprók a szemcsék, alig radíroznak.
A CSILLOGÓ ajakbalzsamot inkább nevezzük csak fénylő ajakbalzsamnak.
Az ajakmousse nekem bejött állagra, inkább ez a termék az ajakbalzsam a 3 közül.
Viszont mindezek ellenére nagyon szépen ápolják az ajkaimat, tehát a funkcióját ellátja.

Sundance Ajakápoló Balzsam Borsmenta Olajjal SPF30

Sundance Ajakápoló Balzsam Borsmenta Olajjal SPF30
2019. május 14.

Pár éve vettem miután hatalmasat csalódtam a Labello hasonló termékében. Nekem nagyon bevált az állaga rendben van, áttetsző szájfényszerűen fénylik az ajkakon. Nagyon intenzív borsmenta illata van és kellemesen hűsít. Maximális védelmet nyújt napozás közben.