kisko

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Beauty Glam Vitamin C Serum

Beauty Glam Vitamin C Serum
2019. június 22.

Pár hete használom, reggel rétegzem, állaga tökéletes, szépen beilleszkedik a többiek közé, sürü, kicsit ragacsos, de elmulik.
Nem volt elhanyagolva a böröm mostanában, de még így is látom a hatását: nincsenek vàratlan pattanások, derültebb, kipihentebb az arcom. Tudom, hogy nem ez a c vitaminok nagyágyuja, de ez a szerum egy kellemes, olcsó, konnyen beszerezheto darab, hosszú távra tervezek vele!

Update: a hosszu távból nem lett semmi, meguntam, elmúlt a hatása az üveg végére. Azért nem bántam meg, de egy csillagot leveszek.

Dr. Konopka's Tápláló Hajpakolás

Dr. Konopka's Tápláló Hajpakolás
2019. június 22.

Ugyanezt tapasztaltam, mint az elöttem szólók, vékony szálú hajra tökéletes, puha de nem lapos az eredmény, nem zsírosodik másnapra a haj. Ilyen nem szokott nálam elöfordulni, de ahogy elfogyott szaladtam újravenni. A világosítást néha látom, néha nem, ebben nem vagyok biztos.

Dorka Szappan Barackos Varázsló Kecsketejes Szappan

Dorka Szappan Barackos Varázsló Kecsketejes Szappan
2019. január 6.

Nekem ö lett a befutó, életem végéig tudnám használni, abszolút szerelem. Fantasztikus állag, szilárd, nem fogy sok, de krémes, nem mállik. Nem igazán habzik, szépen tisztít, hámlaszt a kecsketej, ápolnak az olajak, csak egészen ritkán használok krémet mellette, még a nagy télben is. Szeretem, hogy nem erös az illata, de kellemes. Egy radírozó kesztyüt használok ezen kívül, és tökéletes a böröm. Hihetetlen minöségü szappan, egyszerre luxus és vissza a hagyományokhoz.

Dorka Szappan Algás Ragyogás Kecsketejes Szappan

Dorka Szappan Algás Ragyogás Kecsketejes Szappan
2019. január 6.

Nem vagyok tini, és arcápolásban inkább a hatóanyagokra koncentrálok, mintsem hogy natúr dolgokat használjak, mégis arcmosásra nagyon bevált ez a szappan. Antibakteriális, szeretem a nyers megjelenését és illatát. Hidratálok utána egyböl, arcra azért szárít. Nagyon bevált, hihetetlen sokáig elég.

Dorka Szappan Fahéjas Truffle Kecsketejes Szappan

Dorka Szappan Fahéjas Truffle Kecsketejes Szappan
2019. január 6.

Nekem a Dorka szappanok közül ö vált be legkevésbbé, kicsit sok volt benne a szárazanyag, a krémes szappan alapot jobban preferàltam volna. Ettöl még ez a szappan is messze leköröz minden más szappant, kivéve a baranckos, csokis és mézes társait. Az illata brutál, egyedül ennél maradt meg a börömön.
Nem estem szerelembe, mint a többiekkel, de öt csillagnál nem érdemel kevesebbet :)

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2019. január 6.

Hiánypótló darab, aki AHAt bírja/igényli, ne keressen tovább! Olcsó, nagy adag. Három estéböl kétszer használom, testre is kenem, semmi irritációm nem volt még, kis sebeket csípi egy pillanatra talán, nem fogy gyorsan. Cosrx, G&G hatásban, árban lekörözve.

Dorka Szappan Édesmézes Kecsketejes Szappan

Dorka Szappan Édesmézes Kecsketejes Szappan
2018. szeptember 21.

Fantasztikus termék, nem hittem benne, de a Dorka szappanok segítségével nekem is sikerült elérnem, hogy nem kell tusfürdőt-testápolót használnom. A bőröm sokkal puhább, rugalmasabb lett, érzem az enyhe hámlasztó hatást és a túlzsírozás nyomán megmaradt olajok ápolását is (már a száraz szappan tapintásakor is érezni az olajosságot). A geránium illat kicsit sok nekem néha, de a hatás mindenért kárpótol. Figyelek rá, hogy jól szellőzve tároljam, szép szilárd marad, ellentétben egy-két másik natúr szappannal. Szimpatikus családi vállalkozás, informatív honlap, remélem hosszú távon is beválnak a szappanok.

Dorka Szappan CsupaCsoki Kecsketejes Szappan

Dorka Szappan CsupaCsoki Kecsketejes Szappan
2018. szeptember 18.

Nem vagyok megrögzötten a natúr vonalon, főleg eddigi rossz tapasztalatok miatt. Mégis nem tűnik jónak az irány, hogy 7 milliard ember kidob havonta egy műanyag flakont, a kétes tartalmát pedig a vizekbe önti, ezért a természetes helyi szappanok közt keresgélek. Dorka szappan jött és nyert! Kellett egy kis idő az elején, néha úgy éreztem szárít de kb egy hónap után egyértelmű, hogy szereti a bőröm, lehet kellett az átállás. Illata nincs sok, habzása sem erős (kis organza zsákkal lehet előcsalni, de jobban bevált ha magát a szappant hasznalom), nem málik. Annyi rosszat olvasni, hogy a savkopenyt a magas ph szappanok megbontják, de nekem nincs rossz tapasztalatom. Várom, hogy a többi terméket is kipróbáljam, úgy örülök, hogy rátaláltam!

Hailicare Electric Face Cleanser

Hailicare Electric Face Cleanser
2018. szeptember 6.

Rengeteget javított az bőrömön, nagyon jó vétel volt. Nem használnék arctisztító kefét vagy ilyesmit, fizikai radírt viszont hiányoltam, mert hámlasztás ide vagy oda, voltak az arcomon olyan helyek, ahol hiába vártam a csodát. Kellemesen pulzál, nem nyúzza a bőrt, sokkal szebbek a pórusaim, feszesebb az arcom, kevesebb pattanás, mitesszer. Nem kellett még töltenem hónapok óta, könnyen tisztán tartható, kultúráltan néz ki. Nem tudom a Lunák mit tudnak még pluszban, de annyi pénzért nem is érdekel, ez nagyon megérte!

Update: kb egy éve használom naponta, és szerettem volna írni egy frissítést. Ennyi idő után is nagyon szeretem, az arcom tisztább, feszesebb, jó hatással van a masszírozás, de a felszínt nem sérti fel. Harmadszor töltöm, a külseje semmit nem változott, nem kopott, pedig vittem ide-oda, nagyon elégedett vagyok, jó szívvel ajánlom!!

Shiseido Luminizing Satin Eye Color

Shiseido Luminizing Satin Eye Color
2018. augusztus 23.

Ha nem sminkelem általában púderekkel a szemem, miért vettem egy ilyen drága darabot? Ujjbeggyel 2*3 másodperc alatt felteszem a szemhéjamra, egyenletesen el lehet satírozni és talán ha 8 óra múlva kicsit begyűlik a redőbe sokat mondok. Hihetetlen tartós, selymes, egyenletes, természetes, igazi luxus minőség. Féláron volt a Müllerben, így is veszett drága volt, de inkább ez, mint legyen néhány palettám, primerem, ecseteim (been there done that) amit nem használok sietős (=az összes) reggeleken. Egy taupe-os barna alapszínem van (BR708), zöld szemhez szuper, akár szemöldökre is használhatnám, örök darab lesz. Hat csillag lenne, ha kihagyták volna a kis applikátort és fele ekkora lenne a csomagolás, így csak öt.