KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2019. október 21.

Nem rossz, de rájöttem, hogy az én bőrömre nem kimondottan az aha sav való. Puhává varázsolja a bőröm nagyon, de mást nem tudok felmutatni.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. október 21.

Nem rossz, mert másnapra puha lesz tőle a bőröm, de a miteszerekkel, pattanásokkal szinte semmit nem csinál. Kár volt lecserélni a cosrx bha-mat,ami szinte mindennapos használat mellett csodákat művel a bőrömmel.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2019. október 21.

Konkrétan semmit nem csinál és még sminkelni sem tudok rá, mert kukacosodik...Ha pedig este teszem fel, akkor sem szívja be a bőröm, hanem reggel kell ledörzsölni, ami nem tesz jót a bőrnek...

Innisfree Jeju Volcanic Pore Clay Mask

Innisfree Jeju Volcanic Pore Clay Mask
2019. július 31.

Gondoltam a hiperszuper csodaszeremet, ami mindig tökéletes bőrt eredményez, a l'oreal agyagmaszkomat most nem fogom újravásárolni, hanem kipróbálok egy koreait és erre esett a választásom. A textúrája tetszik, hogy ilyen könnyed és habos, de körülbelül nekem ennyit tud. Emellett hiányolom azt a hatást, hogy kicsit hűsítse az arcom. A pórusaimmal és a miteszerekkel semmit nem kezd, pedig az lenne a lényege számomra. Nem fogom újravásárolni. Hiába is szeretnék én l'oreal mentes arcápolást, visszahúz a szívem ahhoz a jól bevált termékhez. :D

Yves Rocher Tisztító Arcmaszk

Yves Rocher Tisztító Arcmaszk
2018. október 17.

Nos ez szerintem majdnem ugyanaz a termék, mint a Pure system mélyhidratáló arcmaszk. Csak kisebb kiszerelésben, meg kicsit jobban szárít. Épp azért azt jobban szerettem.

Yves Rocher Energizáló Arcmaszk

Yves Rocher Energizáló Arcmaszk
2018. október 17.

Viszonylag sokat képes beszívni a bőröm belőle, elég rövid idő alatt. Nekem az árával nincs bajom, embere válogatja, hogy hány alkalomra elég. De kb egy újracsomagolt terméknek gondolom, mert a HYDRA VÉGÉTAL INTENZÍV HIDRATÁLÓ ARCPAKOLÁS szinte tök ugyanez. Hatásában is, állagra is, ígéretre is és illatra is. Egyszer ki akartam próbálni, de nem annyira extra hogy újravegyem. Inkább csak a csomagolása tetszett meg nagyon.

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2018. október 9.

Elég hamar megizzadok, még akkor is ha fázok, így már régóta ki akartam próbálni. Miután megvettem, 2 hét használat után megromlott. Büdös lett. Tudom hogy nem kéne, de még mindig használom így is, mert felkenés után nem érződik, viszont a hatása még mindig jó. Az aljából pedig kifolyt valami olajos lötty....Elég érdekes. Ezt még elhasználom, ha nem lesz rosszabb, de szerintem nem fogok újravenni.

Essence Follow Your Heart Szemhéjpúder Paletta

Essence Follow Your Heart Szemhéjpúder Paletta
2018. október 5.

Ezt a palettát 1 szín miatt vettem meg és használom! :D A karamell/teveszín jobb fent valami tökéletes! Amúgy más Essence palettákat jobban szeretek állagra, tartósabbak is, de most ez van. Ja és eléggé porolódik, amit szintén nem tapasztaltam még a márkánál.

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2018. október 5.

Legnagyobb bánatomra nem tudok sokat írni erről a termékről. Párszor használtam,mindig pattanásokat okozott, így továbbadtam. Pedig nem lett volna rossz.

Cosrx Hyaluronic Acid Intensive Cream

Cosrx Hyaluronic Acid Intensive Cream
2018. október 5.

Ez a krém számomra olyan, hogyha életem végéig minden nap ezt használnám, akkor sem fogyna el. Épp hogy csak bele kell érinteni az ujjbegyemet, máris sok! :D Nem szabad túl sokat tennem belőle, különben nagyon fényes és csúszós-zsíros lesz a képem tőle. Azonban ha csak egy picit kenem be vele, akkor hidratált és puha. Az elején nem szerettem, de megtanultam használni és arra is rájöttem, hogy gyönyörű lesz a sminkem, ha előtte ezt használom.