KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Hajfényspray

Balea Hajfényspray
2013. december 8.

Jól kell tudni használni és akkor rendben van ez a termék...:) Picit szoktam a tenyerembe fújni és csakis a hajam végét dörzsölöm be vele, így nem lesz zsíros hatása. Viszont a szilikon tartalma miatt nem szeretem. Csak mikor nagy ritkán kivasalom a hajam, akkor használom utána.

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval
2013. november 30.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg, de kicsit csalódás, főleg az állaga miatt. Annyira zselés hogy sok kell belőle, hogy el tudjam oszlatni, és még ígyis a negyede kicsúszik a kezemből és kárba vész... Selymes és fényes lesz tőle a hajam, de emiatt hamarabb is zsírosodik. Használtam már ennél sokkal jobb alverdés sampont....

Rose of Bulgaria Hair Shampoo

Rose of Bulgaria Hair Shampoo
2013. november 22.

Nem a legjobb választás. Azontúl,hogy nagyon kellemes és erős rózsa illata van, nekem szárította a hajam és nagyon kiszöszösítette.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2013. november 20.

Rögtön megszerettem ezt a BB krémet, az elődjével ellentétben. Úgyhogy nem hiába van ilyen jó híre ennek a terméknek :) Természetes fedést biztosít, nincsen illata/szaga, jó az állaga, illeszkedik a bőrhöz és tökéletesen mattít. Az egyedüli problémám csak a tubusával van. Nem túl jó választás, nekem nagyon folyik kifelé. De nyilván egy jó áron lévő kozmetikumhoz nem dukál a "luxus" üveg és a pumpás kiszerelés.

Nuna Feketeszappan

Nuna Feketeszappan
2013. november 20.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem olyan jó, mint amit vártam. Ugyan még nem használom hosszú ideje, de most még pattanásosabb vagyok-bár ez most valószínűleg valami belülről fakadó dolog miatt lehet...Egy minimálisan szárít, de szépen tisztít. Viszont nekem csípi az arcom, ami furcsa, mert az összetevőit külön külön már használtam.

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2013. november 3.

Tetszik a végeredménye, de nem tökéletes. Pár óra után kifényesedik, pedig normál bőröm van, emellett pedig 2 nap alatt sok apró pattanás jelent meg.

Nem az én bőrömnek való, ezért eladnám...Ha érdekel, írj a kormosevelinbarbara@freemail.hu -ra :) Kb 3x volt használva, (talán) a legvilágosabb árnyalat.

Sunfleur Tisztító Bőrradír

Sunfleur Tisztító Bőrradír
2013. október 27.

Csak megdöntve/fejjel lefele tartva jön ki-nem tudom ezzel segítettem-e..:) Amúgy akciós a Müllerben, én most vettem meg. Elégedett vagyok vele,mert selymes lesz tőle a bőröm, kellemes az illata és az elhalt hámréteget leszedi, mert elég szemcsés... Azonban nem tetszik, hogy parabéneket tartalmaz...
Csodát viszont nem vártam tőle, mert egyik bőrradír sem boldogul a mitesszerekkel. A pattanásokkal nem tudom mi a helyzet, mert még csak vagy 3x használtam.

Rose Of Bulgaria Rózsás Bőrfeszesítő Testápoló Krém

Rose Of Bulgaria Rózsás Bőrfeszesítő Testápoló Krém
2013. október 27.

Én is anyumnak hoztam Bulgáriából és nagyon szerette. Imádnivaló az illata és jól hidratál. Annyira tetszett, hogy néha-néha én is csentem belőle. :)

Catrice Ultimate Shine Gel Lip Colour Ajakrúzs

Catrice Ultimate Shine Gel Lip Colour Ajakrúzs
2013. október 25.

Imáááádom a Catrice rúzsokat! Ez a termék is fantasztikus. Nekem a lila színű van meg (azelőtt elképzelni sem tudtam volna egy ilyen rúzst magamon:D). Nagyon szép fénye van és tartós is. Emellett pedig hihetetlenül pigmentált. Legszívesebben hazahoztam volna az összes árnyalatot. :)

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs