KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gyógyszertári Kamillás Arclemosó

Gyógyszertári Kamillás Arclemosó
2013. október 25.

Én ezt egyszer már használtam és nagyon szerettem...Nem túl kellemes az illata, de valami bizarr módon nagyon megszerettem. Kicsit szárít, de úgyis hidratálom utána az arcom. Szerintem a pattanásokat is szépen elmulasztotta, ezért most újravettem. :)

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2013. október 24.

A promegranate színt vettem meg, de kicsit többet vártam tőle. Nem annyira élénk a színe. Mivel a bőröm melegétől elég krémszerűvé vált, ezért meg sem próbáltam alap nélkül felvinni, mert a tartósságával nekem bajom lett volna. Így a catrice tégelyes korrektorral fedtem a szemhéjam, majd rá a color tattoo. Ezt fixáltam egy vörös pirosítóval kicsit, hogy tartson is és a színe is hatásosabb legyen. Kívülre és a mélyítővonalba pedig sötétbarna szemfesték került. Így egész este nem mozdult el. :)

Himalaya Herbals Proteines Regeneráló Sampon

Himalaya Herbals Proteines Regeneráló Sampon
2013. október 12.

Nekem szép fényes lesz tőle a hajam és nagyon kellemes illata van. Jól tisztít és jól habzik. De az előttem szólók véleményét nem tudom cáfolni, vagy igazat adni nekik, mert nem rendszeresen használom a samponjaim, hanem váltogatva. Így ezt a terméket is nagyon kedvelem :) Viszont az összetevőit nézve nem vagyok elégedett vele teljes mértékben...

SYOSS Cellular Hair Restore 10in1 Essential Wonder Hajpakolás

SYOSS Cellular Hair Restore 10in1 Essential Wonder Hajpakolás
2013. október 9.

Az illata kellemes, de nagyon erős. Tényleg szép fényt ad a hajnak és selymesebb lesz tőle. Új termék, így azt még nem tudom pontosan, hogy megéri-e. Az összetevői nem túl szépek, emiatt tőlem nem kapja meg a max pontot.

Update: zsírosít, ezért csak a végére érdemes fújni.

Miss Sporty Nail Expert Manicure Körömlakk

Miss Sporty Nail Expert Manicure Körömlakk
2013. október 5.

Nekem eddig kétszer ezzel a körömrágás elleni lakkal sikerült leszoknom, eléggé hatásos. :)

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
2013. szeptember 27.

A fedése nagyon gyenge, bár én most pont olyan alapozót kerestem, ami nem tünteti el minden apró hibácskát, ezáltal természetesebb összképet kapok. :) Kicsit átfénylik pár óra után. Igazából jobbra számítottam azok után, hogy mennyi videoban látni, hogy ezt használják.

Catrice Prime And Fine Highlighting Powder

Catrice Prime And Fine Highlighting Powder
2013. szeptember 27.

Klassz kis termék. Szép arany fénye van, bár könnyen túlzásba lehet esni vele..:)

Tab Gránátalma Hajpakolás

Tab Gránátalma Hajpakolás
2013. szeptember 21.

Nagyon jó termék! Nem zsírosít, isteni az illata és szép, selymes lesz tőle a haj. :)

Catrice Glamazona Defining Blush

Catrice Glamazona Defining Blush
2013. szeptember 4.

Szerintem nem kopik le hamar, nekem legalábbis fenn marad egy napot. Viszont nehéz eloszlatni, mert nagyon erősen pigmentált, így ha hozzáérintem az ecsetet az arcomhoz, már ott is marad a festék. Egyébként szerethető, csak nem annyira egyszerű vele dolgozni

Catrice Ultra Fine Ink Eyeliner Waterproof

Catrice Ultra Fine Ink Eyeliner Waterproof
2013. szeptember 4.

Nagyon ragaszkodó kis termék. Könnyű volt megszeretni, mert szép vékony vonalat lehet vele húzni és fenn marad egész nap.