KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Head & Shoulders Ocean Energy Sampon

Head & Shoulders Ocean Energy Sampon
2013. augusztus 26.

Egy évben körülbelül két alkalommal ezt a sampont használom, mert időről időre előjön a viszketés, de ahogy ezzel megmosom elmúlik. Viszont nem szeretem, mert borzasztó erős az illata és a hajam nagyon hamar bezsírosodik tőle.

Soliteint Glicerines Kézkrém

Soliteint Glicerines Kézkrém
2013. augusztus 26.

Nem igazán hidratál jól, inkább csak a glicerines krémekre jellemző bevonatot készít a bőrre. Az illata viszont nagyon kellemes, és a selymes érzet is.

Gerovital Plant Hidratáló Krém

Gerovital Plant Hidratáló Krém
2013. augusztus 23.

Nekem ez az egyik kedvenc krémem. Az illata erős, de egyszerűen imádom. Jól hidratál és hihetetlenül selymes lesz tőle az arcom. :)

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2013. augusztus 8.

Normál bőrömre egy kicsit hogy túl tömény, de azért kedvelem. :) Jó rózsa illata van és a hajamat is szépen puhítja...Azonban az olaj összetevők mellett van 1-2 ami nem igazán tetszik nekem, emiatt újravenni valószínűleg nem fogom. De egynek megéri.

Manhattan X-treme Last & Intense Red Ajakrúzs

Manhattan X-treme Last & Intense Red Ajakrúzs
2013. július 31.

A legjobb rúzsom (tartósság és szín szempontjából) egy sötétvörös Manhattan rúzsom, így gondoltam beszerzek egy rózsaszínt is. Vacilláltam a mostani trendkiadás neon darabja és egy valamivel visszafogottabb pink között. Végül a neont túl feltűnőnek találtam, úgyhogy a másik jött haza velem. Nagyon szeretem!!! :)

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2013. július 31.

Én is csak egyetérteni tudok. :) Tartós, nagyon szép, élénk, és jó árban van!

Manhattan Trio Effect Pirosító

Manhattan Trio Effect Pirosító
2013. július 30.

Sosem vettem még ilyen drágán pirosítót, de olyan hívogató volt a boltban, hogy megvettem, mert szerettem volna egy élénkebb rózsaszínt és egy highlightert is beszerezni. Hát...otthoni kipróbálás után hatalmas volt a csalódás. Úgy porzik, hogy normálisan dolgozni sem lehet vele. ...Azért megpróbálok majd megbarátkozni vele, ha már ennyi pénzt rááldoztam.

Nivea Pure & Natural Jasmine Golyós Dezodor

Nivea Pure & Natural Jasmine Golyós Dezodor
2013. július 30.

Amennyire kellemes illata van, annyira büdös leszek tőle...Azaz nagyon. Borzasztó termék...

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító
2013. július 28.

Szépen tisztít, és nagyon jó uborkás illata van. Ezentúl nem sok pluszt ad.

NYC Mono Szemhéjpúder

NYC Mono Szemhéjpúder
2013. július 26.

Nekem egy elég élénk zöld szín van meg. Nagyon szép, tartós, de a színe miatt már nem használom. Azt hiszem ez hirtelen felindulásból történő vásárlás volt :D