KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dry Szárazsampon

Dry Szárazsampon
2013. július 13.

Nekem kimondottan szimpatikus az adagolója. A spray-s szárazsamponokban nem bízok, mert csupa rosszat hallottam róluk. A célt tökéletes teljesíti, egyszerű és jó. :)

Garnier Essentials Élénkítő Frissítő Tonik

Garnier Essentials Élénkítő Frissítő Tonik
2013. július 13.

Szerettem, mert felfrissíti az arcot. De mint az arctejet, ezt is lecseréltem már. Viszont tudom ajánlani.

Garnier Essentials Sminklemosó Tej

Garnier Essentials Sminklemosó Tej
2013. július 13.

Már többször is újravettem, mert nagyon szépen leszedi a sminket. Azonban lecseréltem bőrbarátabb lemosókra...de attól még megérdemli az öt pontot.

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2013. július 13.

Nekem nem bizonyult hasznosnak, de kellemes az arcomnak a masszírozás után és üde lesz tőle a bőröm. Emellett kellemes az illata, de jobb szeretném, ha a termékek inkább hasznosak lennének és kevésbé jó illatúak :D

Gerovital Plant Kímélő Sminklemosó Szem- és Ajakkörnyékre

Gerovital Plant Kímélő Sminklemosó Szem- és Ajakkörnyékre
2013. július 13.

Imádom a gerovital plant termékeinek az illatát! Elég szépen leszedi a szemsminket, bár a vízálló dolgokkal nehezebben birkózik meg. Viszont kellemes érzetet ad utána.

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó
2013. július 13.

Már a második üveggel használom. Szeretem, mert egész könnyű vele leszedni a vízálló szempillaspirált és tust. Viszont az nem tetszik benne, hogy nagyon olajos hatása marad utána a bőrömnek, ezért is csak szemre használom, ha muszáj.

Clean&Clear Mitesszer Eltávolító Tonik

Clean&Clear Mitesszer Eltávolító Tonik
2013. július 13.

Teljesen hasztalan termék. Legalábbis a célja szempontjából...Emellett jó áttörölni vele az arcom, mert leszed minden alapozó-maradványt és tiszta érzésű, friss lesz tőle a bőröm. Csak ezért szeretem...

yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő

yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő
2013. július 13.

Néha használ, néha nem...Az elején amennyire büdösnek találtam, annyira nagyon megszerettem már, pedig furcsa szaga van :D mindenesetre szeretem áttörölni az arcom vele miteszer nyomkodás után :)

L'Oreal Infallible Alapozó

L'Oreal Infallible Alapozó
2013. július 13.

Régen szerettem, de igazából már nem is nagyon emlékszem rá milyen volt. Lecseréltem egy jobbra -bourjois. Nekem a legvilágosabb is mindig kicsit sötét volt. De amúgy jó alapozó.

Catrice Zselés Szemhéjtus

Catrice Zselés Szemhéjtus
2013. július 13.

Egyszerűen tökéletes. Nincs mit magyarázni rajta! :) Rendkívül tartós, koromfekete, könnyű vele dolgozni, sokáig elég. Mindenkinek csak ajánlani tudom

A fekete mellett van még egy kékem is, ami ugyanolyan jó minőség, bár kicsit sajnálom, hogy ennyire sötét, majdnem fekete. És a barnát is megvettem, amit viszont kevésbé szeretek, mert kicsit csillogós, aranybarna hatása van, és az állaga sem túl jó. De szolid, barnás sminkekhez rendben van.