KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Ready For Boarding Ajak és Arc Színező Krém

Essence Ready For Boarding Ajak és Arc Színező Krém
2013. július 13.

Nem igazán nőtt a szívemhez ez a termék.. Az arcon nehéz használni és megfelelő mennyiséget felvinni belőle. Zsíros érzést ad kicsit és nagyon hamar elfolyik/eltűnik...Mostanában viszont megint elővettem és néha használom, de nem kedvenc...szájra is csak okés.

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág
2013. július 13.

Szerintem ez egy elég rossz termék...vagy ha nem is rossz, de teljesen felesleges és hatástalan. Még be sem szívódik rendesen. Nem is nagyon használtam pár alkalomnál tovább....

Miss Sporty Dr Balm Ajakápoló

Miss Sporty Dr Balm Ajakápoló
2013. július 13.

Egyik kedvenc ajakápolóm, habár úgy látom szegényről elég rossz véleménnyel vannak itt :D Én a pirosat vettem meg, már másodjára és egyszerűen imádom az illatát, az enyhe fényességét, és hogy egy nagyon halvány színt ad a számnak :) Természetesen csókossá teszi :D Sokszor szoktam rúzs felé is ezt használni :) A hidratálás és a tartóssága miatt viszont levonok egy pontot.

Tina Varázs Kecsketejes Bőrtápláló Krém Rózsa Illattal

Tina Varázs Kecsketejes Bőrtápláló Krém Rózsa Illattal
2013. július 13.

Elég nehéz állagú krém, viszont imádom. Nekem a rózsás van meg és valami isteni az illata. És szépen hidratál. Az összetevőinek is külön piros pont jár :)

Alaya Kecsketej Savó Szappan

Alaya Kecsketej Savó Szappan
2013. július 13.

Nincs különösebb bőrproblémám, amire a kecsketejes szappan jó lenne. Azonban a szép összetevői miatt nagyon szeretem :) Elég kemény állagú.

Kecsketejsavós Sövénykúti Háziszappan

Kecsketejsavós Sövénykúti Háziszappan
2013. július 13.

Nagyon szeretem :) Elég puha állagú szappanról van szó, ami jól tisztít.

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2013. július 13.

Az illata nekem az olcsó krémekre emlékeztet. Valami kecsketejes krémet akartam venni, így ez akadt a kezembe. De nem fogott meg...Azóta pedig egészségesebbre váltottam és tiszta argán olajjal hidratálom csak a bőröm. :) Nagyon hálás is neki :D

Manhattan Clearface Púder Gyöngy

Manhattan Clearface Púder Gyöngy
2013. július 13.

Én is bronzosítónak használom :) Viszont furcsa, mert mintha nem is látszódna, mégis nagyon szépnek tűnik utána az arcom! Én ajándékba kaptam, de egyébként a pozitív oldala mellett mégsem adnék pénzt érte.

Balea Young Soft&Clear Mattító Kompakt Púder

Balea Young Soft&Clear Mattító Kompakt Púder
2013. július 13.

Alapozó nélkül még nem használtam, de alapozóra téve sokszor már ijesztően porcelánbőrt varázsol. :O Nagyon jól mattít és olyan finom a hozzá járó szivacs, hogy mikor végigsimítom vele az arcom, olyan mintha selyem lenne :D Nekem csak egy nagyon picit fényesedik át az orromnál pár óra alatt. Nem sokféle púdert használtam eddig, de ez a legjobb.

Balea Young Soft & Clear Korrektor

Balea Young Soft & Clear Korrektor
2013. július 13.

Elég jó termék. Azt nem tudom, hogy a pattanásokra milyen hatással van, de szeretem, hogy ennyire krémes állagú. A fedése is jó.