KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Allround Vízálló Szempillaspirál

Catrice Allround Vízálló Szempillaspirál
2013. július 11.

Ez a kék verzió jó. Egy egyszerű hétköznapra elég, mert tartós és szép íves pillákat varázsol, de azért nem vagyok elájulva tőle. A funkcióját teljesíti, úgyhogy tőlem érdemel egy négyest.

NYC Négyes Szemhéjpúder

NYC Négyes Szemhéjpúder
2013. július 11.

Viszonylag tartós és nagyon szép és jól pigmentált színei vannak. Nekem a zöldes van meg és elégedett vagyok vele, de mindig hiányolom, hogy egy több részes szemhéjpúderhez legyen legalább egy matt szín...mondjuk a barna. az jó volna, de lehet, hogy ezzel csak én vagyok így. :D

N.Y.C. Cheek Glow Arcpirosító

N.Y.C. Cheek Glow Arcpirosító
2013. július 11.

Ugyan tényleg gyengén pigmentált, viszont az olyan fehér bőrűeknek mint én ez tökéletes, mert nagyon szép és természetes hatást ad minden alkalomra. És nagyon tartós is. Újravásárolnám, bár kipróbálnék most valami másabb árnyalatot, de ennek a terméknek mind a 6 színválasztéka nagyon közel áll egymáshoz.

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs
2013. július 11.

Szeretem, mert szép élénkek. Télre és nyárra is találni tökéletes árnyalatokat. A tartóssága is nagyon jó!

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2013. július 11.

Mindig használom, mert tartós és a színe és szép világos, az én bőrömhöz pont jó. Nem mondanám, hogy teljes mértékben eltünteti a lefedni valót, de a szem alatti karikákhoz rendben van. Azt hiszem ezt a terméket fogom újravásárolni.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2013. július 11.

Elég jó. szép hosszúak lesznek a szempilláim és nem csomósodik. Amit hiányolok belőle, hogy nem dúsítja...bár ezt nem is ígéri. :D

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2013. július 11.

Ez a kedvenc szemöldök festékem. Nagyon tartós, nekem egyáltalán nem kopik és jók a színei. Diszkréten és erősen is fel lehet vinni. E mellé a kis ecset is megfelelő, könnyű vele dolgozni. A ceruzák nekem soha nem váltak be, de ez 5/5. Néha még szemhéjfestékként is használom a szép matt barna természetes hatást kölcsönös.

Maybelline Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2013. július 11.

Minden idők kedvenc szempillaspirálja számomra. Nagyon tartós és gyönyörű hatalmas pillákat varázsol! Ami miatt viszont nemrégiben lecseréltem, hogy meguntam, hogy nagyon kemény lesz tőle a szempillám. (Viszont olajos lemosóval viszonylag könnyű leszedni) Én csak ajánlani tudom.

Catrice Absolute Nude Paletta

Catrice Absolute Nude Paletta
2013. július 11.

A színei szépek, bár az árnyalatok nekem túlságosan közel állnak egymáshoz. A tartóssága sem a legtökéletesebb, de azért jó paletta.

Alverde Lidschatten Basis Szemhéjpúder Alapozó

Alverde Lidschatten Basis Szemhéjpúder Alapozó
2013. június 12.

Nagyon rossz, vagy 2 éve vehettem, de kétszer is alig használtam. Felkenem és nem marad a helyén, hanem összecsomósodik és lemállik. Emellett még büdös is. 1 pontot sem érdemel, pedig más Alverdés kozmetikumot szeretek...