KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cosrx Galactomyces Alcohol-Free Toner

Cosrx Galactomyces Alcohol-Free Toner
2018. október 5.

Ha egy picit szárazabb lesz a bőröm a két lépéses sminklemosás után, akkor ebből szoktam fújni. Olyankor elmúlik és visszaadja a bőröm rugalmasságát. Nem művel csodákat. Talán túl sokat sem kell várni tőle, de én szeretem fújkálni vele az arcom.

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
2018. október 5.

Nekem tetszik az állaga, ilyenek a pórusfeltöltő primerek. Kicsit bizarr, de amúgy klassz:D ...Lenne. Ha ez a kis cucc csinálna valamit. Használgatom bőszen, de nem vettem észre, hogy bármiben változna a sminkem vele, mint nélküle. Lehet, hogy valamennyire egységesebb képet ad, de a pórusokat nem nagyon tölti fel és azt sem vettem észre, hogy bármivel is tartósabbá tenné az alapozót.

Catrice Blush Box

Catrice Blush Box
2018. október 5.

Nagyon szerettem volna egy korallos pirosítót és mivel ez új volt akkor a drogériában, és volt is olyasmi árnyalat, ezt választottam. Azonban valahogy nem vagyok kibékülve vele. Számomra nem az igazi, de nem is tudom pontosan megmondani, hogy mi bajom vele....talán sosem oszlik el tökéletesen?!...Ha egyszer rájövök, update-elek. Mindenestre nem lett kedvenc nálam.

Essence #Insta Perfect Folyékony Alapozó

Essence #Insta Perfect Folyékony Alapozó
2018. október 4.

Első használatkor nagyon megijedtem, mert azt hittem ez okozott pattanásokat, de szerencsére nem! :) Nagyon megtetszett. Inkább zsíros bőrre ajánlanám, mert tényleg matt a végeredménye. Számomra tartós is. Soksok plusz pont a világos (sárgás tónusért) és az olcsóságáért. Emellett én a kiszerelését is nagyon csípem! Ha egyszer elfogyna a 10 másik alapozóm mellett, újra fogom venni. :D

Essence Adventure Awaits Get Sunkissed Bronzing Stick

Essence Adventure Awaits Get Sunkissed Bronzing Stick
2018. október 4.

Annyira imádom ezt a terméket, és olyan kevés kell belőle, hogy sosem fog elfogyni. :D Csodaszép bronzos hatást ad, enyhe fénnyel, így teljesen természetes, napsütötte hatást tudok elérni vele.

Essence Camouflage Full Coverage Korrektor

Essence Camouflage Full Coverage Korrektor
2018. október 4.

Kiváncsiságból megvettem, mert azt hittem lesz olyan jó, mint a Catrice korrektor. Sajnos nem. Annak nagyon örülök hogy van nagyon világos árnyalatban is sárgásabb tónus, de felkenve kiemeli a szemem alatti textúrákat, pórusokat. Idő volt, mire erre rájöttem, hogy miért nem tetszik. Emellett nem is fed annyira és ami engem még borzasztóan zavar, hogy túlontúl erős az illata, amit szinte egész nap érzek. Nem mondom, hogy egy rossz korrektor, de jónak sem nevezném.

Balea Trend It Up Beach-Look Salz-Spray

Balea Trend It Up Beach-Look Salz-Spray
2018. június 20.

Egyenes, de könnyen hullámosodó hajam van és imádom amikor a tengerparton hatalmas oroszlánséróm lesz. Valami hasonló hatást akartam elérni, de sajnos ez nem az a szer. Egy ragacsos kóc lett az egész, méghozzá teljesen egyenes maradt. Kifésülhetetlen volt, de cserébe még ezt a barackos szagát sem szerettem. Egyszer használtam, de még sok is volt.

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2018. június 20.

Azt hittem, hogy nagyon szürkés lesz a barna szemöldökömre, de jól alkalmazkodik. Nekem tökéletesen megfelel a hozzá kapott ecsetke is. :) Az egész napot kibírja. Nem tudnám eldönteni, hogy ez vagy az essence terméke jobb.

Update: Körülbelül vagy 5 éve használom minden egyes hétköznap és még mindig nem fogyott el. Sőt kopás is alig látszódik rajta. Fogalmam sincs hogy csinálja. :D Sminkmániásként ez az egyetlen olyan termékem, amit nem vagyok hajlandó lecserélni, vagy pótolni soha, még ha vannak is rövid kilengéseim néha. :D Újravenném, ha nem lenne elég életem végéig. :D

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2018. június 20.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni és nagyon jó a taupe árnyalat is. Azonban nem túl gazdaságos, hihetetlenül hamar fogy, így biztos hogy nem fogom újravenni.

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal
2018. június 20.

Nagyon szeretem az illatát ennek a samponnak. Szépen tisztít és finoman megmarad az illata a hajban. Én 3-4 naponta szoktam hajat mosni és ezt ez a sampon is hozza. Az elején viszketett tőle a fejem, de mostanra már egyáltalán nem szokott. Szeretem és újra fogom vásárolni.