KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Oui a l'Amour

Yves Rocher Oui a l'Amour
2018. június 20.

Annyira megtaláltam magamat ebben az illatban. Lehet hogy csak azért, mert engem emlékeztet a kedvenc parfümömre, a YR Flowerpartyra, amit sajnos már nem gyártanak...Mindenesetre szeretem, hogy kellemesen édes de nem túl émelyítő, viszont tényleg lehetne tartósabb.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. június 20.

Ez életem hajápolója! :D Az illata a következő hajmosásig (3-7nap) megmarad, azonban nem tolakodó, hanem nagyon kellemes. Gyönyörű lesz tőle a hajam, puha és egészséges, nem száll és szöszösödik össze vissza. És hatalmas plusz pont érte, hogy nem zsírosít. Én féláron jutottam hozzá, volt valami kupon fructis termékekre és hirtelen felindulásból a kasszától visszaszaladtam érte. De így hogy kipróbáltam és ennyire bevált, még eredeti áron is meg fogom venni.......ha valaha elfogy ez a nagy kiszerelés. :)

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer
2018. február 20.

Egy ideje gondolkodtam rajta, hogy kipróbáljam, a Behind my makeup bloggerének hatására voltam nagyon kíváncsi rá. És pont találtam egy rossmannt, ahol 600ftért jutottam hozzá.
Számomra meglepő, hogy ennyire olcsón ez milyen jó alapozó! Az elején egy kicsit maszkszerű, de utána szépen beleolvad a bőrbe. Nekem nem fényesedik át, csak ha más alapozóval keverem. Mert bizony kevernem kell. Hófehérke létemre megvettem a legvilágosabb árnyalat és túl világos lett! Ilyen sem volt még. :) Szóval igazán porcelán fehérbőrűeknek szívből ajánlom. A tartóssága megfelel, 8 órát simán kibír. Viszont a fedését közepesnek mondanám, az én piros foltjaimat nem tudja eltüntetni.
Ja és számomra még az is hatalmas plusz, hogy sárgás tónusú. Magyarországon egy igazán jó drogériás alapozót sem találtam még ami az én nagyon világos, sárga bőrömre jó lenne. :D

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2018. február 12.

Nekem sajnos ez csak olyan 'meh' krém volt. Hidratál, de ha kicsit többet kenek, akkor kukacosodik, és túl szilikonos marad utána a bőröm. És mintha a bőrképem sem lett volna annyira jó tőle, kicsit szerintem mitteszeresebb lettem.

Cosrx Centella Blemish Cream

Cosrx Centella Blemish Cream
2018. február 12.

Nos, a hatalmas hype miatt vettem meg, de nem estem hanyatt tőle. Szerintem egyáltalán nem sűrű a krém, inkább olyan habos, mint egy nem jól felrázott borotvahab. :D Nagyon könnyű eloszlatni és nagyon szépen beszívódik pillanatok alatt. Engem jól hidratál mert szerencsére nem száraz a bőröm, így ez elég. Cserébe szépen kiegyenlíti a zsírosabb T-vonalat. Emiatt is szeretem.

Na de a csodaszerként emlegetett hatását, a pattanások elmulasztását sajnos én nem tapasztaltam. Sőt, mintha egyáltalán nem akarna gyógyulni egy-egy piros heg, amióta ezt használom. Emiatt elég vegyes érzéseim vannak a krémmel kapcsolatban.
De tudjátok mit?! Valamiért mégis szeretném majd újravásárolni...

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black
2018. január 30.

Első használatkor nagyon folyékony volt és nehezen száradt, de már rögtön a második alkalommal sokkal jobb volt az állaga. AZONBAN! TÚl sok mindent nem csinál a szempillával, hosszabb lesz egy kicsit, de igazából csak színezi. Szerintem a legtöbb ember nem ezt várja a szempillaspiráljától.

Nivea Hair Milk Sampon

Nivea Hair Milk Sampon
2018. január 30.

Nem is nagyon tudok róla mit írni. Kb egy napig szép tőle a hajam, úgy, hogy amúgy 3-4 naponta szoktam hajat mosni. Nagyon zsírosít, nem ajánlom.

Antonio Banderas Queen Of Seduction

Antonio Banderas Queen Of Seduction
2017. december 18.

Most kaptam a páromtól ezt a parfümöt és egyszerűen imádom! Számomra nagyon furcsa, hogy van akin ez nem tartós, mert rajtam egész nap nagyon erős (néha kissé túl erős, ha sokat fújok) illata van. Sőt, ha a hajamra is megy, akkor napokig érződik. :) Nagyon megérte, mert szép nagy kiszerelést adnak.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Intenzív Bőrnyugtató Koncentrátum

Yves Rocher Sensitive Vegetal Intenzív Bőrnyugtató Koncentrátum
2017. december 2.

Azt hiszem, hogy nem lett a kedvencem ez a termék, kár érte, mert vacilláltam, hogy ezt próbáljam ki, vagy a jól bevált krémet vegyem-e újra.
Először is, úgy vettem észre, hogy nagyon miteszeressé tette a bőröm, hiába a sok-lépéses arctisztítás, ápolás. Jól hidratál, viszont a pirosságon nem segít. Sőt, nekem mintha még pirosabb is lett volna a bőröm tőle, ami lehet, hogy így is volt, lévén, hogy másnap rengeteg apró kiütést vettem észre a fülem mögött. Valószínűleg valami allergiát váltott ki, mert ahogy abbahagytam a használatát, hamar elmúltak a kiütések. Ennyit erről...

Lime Crime Venus: The Grunge Palette

Lime Crime Venus: The Grunge Palette
2016. október 29.

A legjobb paletta szerintem a világon. :) A pigmentáltsága valami álom, a színei merészek, de mégis lehet vele természetes sminkeket is készíteni. A tartóssága pedig a csúcsszupertől pár fokkal jobb. Csak áradozni tudok róla! Abszolút megéri az árát.