KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kiko Skin Evolution Foundation SPF10

Kiko Skin Evolution Foundation SPF10
2016. október 1.

Elsőre próbára számomra nagyon furcsa volt, mert ez a legsűrűbb alapozó amit valaha próbáltam. Emiatt kicsit több időt vesz igénybe a szép eldolgozása, ám mivel a finishe gyönyörű és hihetlenül tartós, ezért nagyon megszerettem. Kombinált bőrre tökéletes, hiába érzem, hogy rajtam van, szerencsére nem látszik, természetes a hatása és egy erős közepes a fedése. Nem matt alapozó, de nem fényesedik át, inkább bőr hatása, fényessége van, pont a megfelelő helyeken. egyébként írtam róla hosszabb tesztet is a Zoara kuckója blogon, de lényegében ennyi az annyi. :) Én akciósan vettem valahogy 5-6 euróért, de a feltüntetett árat sem sajnálnám rá.

FLP Sonya Aloe Nourishing Serum

FLP Sonya Aloe Nourishing Serum
2016. május 10.

Nagyon puhává teszi a bőröm. Imádom az illatát, kicsit nekem citromos túróssütire emlékeztet. Nagyon jó az állaga, könnyen beszívódik. Azonban olyan kiemelkedő változás nem észleltem a bőrömön. Csodaszernek nem mondanám, de jó kis mindennapi termék, hidratáló alá. :)

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő
2016. május 6.

Nekem egyáltalán nincs száraz bőröm, de ez nagyon kiszárította...:( Nagyon sajnálom, mert ha csak az illatát venném figyelembe, az egyik kedvenc tusfürdőm lenne...

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2016. május 4.

Készítettem róla tesztet is, összehasonlítva a tégelyes tesójával. Hát azt kell mondjam, hogy szerintem az magasan viszi a pálmát, míg ez...:/ Annyira oxidálódik, hogy nagyon sötét lesz a világos bőrömhöz...

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2016. május 4.

Update: Újraávásoltam, de a kezdeti lángolás igencsak alábbhagyott. Nálam 5*-ról 1-re esett vissza, ami durva változás. :D És hogy miért? Mert ez az egész szerintem csupán a "látszat". Felkenem-csúszós, puha, de amint lejön, csak még szárazabb lesz tőle az ajkam. Összeesküvés elméletet vélek felfedezni: az illata és a pillanatnyi hatása miatt szuper, de egyre többet kell használni>>> így egyre többet is veszünk. :D

Nem is tudtam, hogy ezt is lehet már Magyarországon kapni, de mikor megláttam a Müllerben, a youtube-os videók után muszáj voltam megvenni. Egyáltalán nem bántam meg, sőt...fantasztikusnak tartom! Tetszik az illata, szerintem nem olyan erős, nagyon kényelmes viselet, más ajakápolókkal ellentétben. Selymes lesz tőle a szám. Szerintem lehetne egy kicsit erősebb színű, de ez csak az én hóbortom. Abszolút csillagos ötös.

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam
2016. május 4.

Szerintem ez a legszuperebb ajakápoló amit valaha használtam! Csak hirtelen vásárlás eredménye, mert a Babylipsemet elhagytam, de abszolút megérte, mert azt simán lekörözi....Nem csak abban az időben lesz hidratált a szám, hanem tartósan hatékony. Csodaszer kategória. :)

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás
2016. május 4.

Imádom! Annyira szuperül hidratált lesz a pofim tőle...És a bőrradírozó hatása is fantasztikus. Ez az egyik kedvenc maszkom! Habár a kávét imádom, ennek az illatát nem szeretem, mert nekem kicsit szappan és kávé keverékére emlékeztet, ami elég furcsa kombináció.

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Olcsó és jó lemosó. És ennyi. :D

FLP Sonya Aloe Deep-Cleansing Exfoliator Mélytisztító Bőrradír

FLP Sonya Aloe Deep-Cleansing Exfoliator Mélytisztító Bőrradír
2016. május 4.

Bőrradírként nem sokat ér, de a maszk hatását imádom. Puhává és egyenletessé teszi a bőröm, mind kinézetre, mind pedig olaj-ügyileg. Megéri az 5 csillagot, de nem egy csodaszer.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2016. május 4.

Egyszerűen imádom amióta csak megvan. Szuperül hidratál, szerintem a gyulladtabb területeket szépen lehúzza, viszont a miteszerekkel semmit nem csinál. Én minden nap használtam, viszont mostanság ritkábban kell, mert kicsit elkezdett tőle hámlani az orrom.