KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás
2016. május 4.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Bár én nem pakolásnak használom, hanem hidratáló krémnek. Csak annyit teszek fel, hogy pont beszívja a bőröm és így szép lesz tőle. Nem mellesleg szerintem szuper sminkalap. Már újra is vásároltam.

Essence Shape Your Face Contouring Palette

Essence Shape Your Face Contouring Palette
2016. május 4.

Nekem a narancsos van meg. A kontúrozó részét szeretem, bár inkább bronzosítónak való. Pigmentált, jó. A narancsos pirosítót is kedvelem, bár túl nagyok a csillámok benne, szerintem az emberek 80-90%ának nem tetszene. A highlighter résszel nem tudok mit kezdeni, az használhatatlan.

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette
2016. február 21.

Nekem sajnos ez a termék nagyon nem vált be. :( Bármilyen ecsettel is próbálva, alig vesz fel színt. A kontúr még csakcsak látszik, de inkább bronzosító. A highlighterről meg szót sem érdemes ejteni.

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora
2015. július 22.

Nagyon jó kis körömlakk, egy rétegben gyorsan szárad, két rétegben már kevésbé. De ha megvárja az ember, akkor szép és tartós lesz! Nekem a szürkéslila van meg és hiába keresgéltem új körömlakkok után, mindig hasonló színeket választottam :D

MakeUp Revolution Amazing Matt Rúzs

MakeUp Revolution Amazing Matt Rúzs
2015. július 5.

Olyan sok rossz vélemény van erre a rúzsra, pedig szerintem nem olyan katasztrófa. Nekem nagyon bevált a vörös árnyalatom. Nem szárít, szép élénk és egyenletesen kopik. Volt hogy vagy 8 órát viseltem. Az elején még kicsit nedves hatású és fog, de aztán megszárad és akár enni/inni is lehet vele.

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél
2014. november 7.

Szépen lehozza a sminket, de egy kicsit szárít. Az illatával nincs bajom, engem a répára emlékeztet. :D Viszont az nem tetszik, hogy alkohol van benne...

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Eper

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Eper
2014. október 8.

Nagyon finom illata van, de sajnos egyáltalán nem tartós. Tusolás után már nem is érződik. Kellemesek benne a magok és jó vele fürdeni.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2014. október 6.

Én is ajándékba kaptam. Könnyű viselet olyan napokra, mikor nem akarsz hivalkodó szempillákat. :) Nem dúsít, nem is nagyon hosszabbít, de ívessé és feketévé teszi a szempilláimat természetesen. Nem nagy szám, de azért tetszik.

Neobio 24 Órás Hidratáló Krém Bio Aloe Verával és Bio Akai Bogyóval

Neobio 24 Órás Hidratáló Krém Bio Aloe Verával és Bio Akai Bogyóval
2014. szeptember 10.

Évek óta keresek egy jó arckrémet normál bőrömre és most végre rátaláltam erre! Szépek az összetevői, nem volt drága (akciósan 1400 volt a müllerben). nagyon jól hidratál és könnyen beszívódik. Emellett még az illata is egész jó. Abszolút megérte.

NYC Smooth Skin Púder

NYC Smooth Skin Púder
2014. augusztus 20.

Régen használtam ezt a púdert, akkor kedveltem, de azóta rájöttem, hogy sokkal jobbak vannak nála. Nekem legalábbis nem volt valami tartós.