KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Velvet Matt Eyeshadow

Catrice Velvet Matt Eyeshadow
2014. augusztus 20.

A Müllerben vagy 20 percig felváltva próbálgattam a 6 árnyalatot. Mindegyik olyan csodálatos hogy alig tudtam választani. A drogériás monó szemhéjpúdert én egy kicsit drágállom 1200 Ftért, pedig legszívesebben mind jött volna velem. De így csak egyet vettem meg (a szürkét)...egyelőre-tesztelni a minőségét. Az állaga és a selyemfénye nagyon szép. A tartósságáról még nem tudok véleményt mondani, de a catrice termékek nálam jól szokták bírni. Ezzel az árnyalattal könnyű bánni, de ez a lilás burgundi árnyalat a boltban próbálgatva is elég makacsul viselkedett, nem tudom hogy ecsettel mennyire lehet satírozni. Megkapja az 5 pontot tőlem, ha pedig mégsem éri meg, update-elek.

Rimmel BB Krém

Rimmel BB Krém
2014. augusztus 19.

A púderrel összecsomagolva vettem meg. Mindig a Stay matte alapozót akartam kipróbálni, de végül úgy döntöttem, hogy az arcomnak elég egy könnyed bb krém is. Nem biztos, hogy jó választás volt. Nagyon gyenge a fedése, ami végülis hétköznapokra elegendő, csak kicsit többre számítottam. Az én bőrszínemnek egy picit pirosas, de amúgy is nehéz ennyire sárga árnyalatú bb krémet/alapozót találni. Az állaga és a tartóssága jó. *Semmi extra* termék.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2014. augusztus 19.

Elég sok sminkes videóban használták ezt a púdert, így régóta szerettem volna kipróbálni. Most hogy összecsomagolva egész olcsón meg lehet kapni az alapozóval, vagy bb krémmel (DM 1900Ft, Rossmannban akcióban volt 1500Ft), ezért beszereztem egyet. Ugyan normál bőröm van, de néha a T-zónában elfér egy kis mattítás. Emellett szép végeredményt is ad a bőrömnek, nagyon egységes az összkép. Tetszik az illata is. A tartósságát nem annyira figyeltem meg, de azt hiszem bírja a strapát.

Lovely Glossy Szemhéjtus

Lovely Glossy Szemhéjtus
2014. augusztus 19.

Nem lett a kedvencem ez a tus. Ugyan nagyon olcsó, de iszonyatosan pici és kevés van benne. Az állagával -lehet hogy csak az enyémnek ilyen- kicsit nehéz dolgozni. Furcsa, hogy megszáradva is ennyire fényes. Egyébként nekem a tartóssága kiváló, egész nap megmarad a szemhéjamon.

H&M Nudes Szemhéjpúder Paletta

H&M Nudes Szemhéjpúder Paletta
2014. augusztus 9.

Nagyon szép színei vannak, viszont nekem a Nude-hoz leginkább a matt festékeket gondolnék, ez pedig mindegyik szaténos. Viszont a tartósságát illetően egyáltalán nem vagyok megelégedve vele. Nagyon hamar összegyűl csomóba a szemhéjamon.

Update: Colour tattoe-t tettem alá és ebben a nyári nagy melegben is egész nap kibírta. Nekem a pigmentáltsággal sincs problémám és nem is porzik a megfelelő ecsettel.

Balea Borotvahab

Balea Borotvahab
2014. július 31.

Egész jó termék, de a géleket jobban szeretem borotválkozáshoz!

Balea Nature Borotvahab

Balea Nature Borotvahab
2014. július 31.

Én nem szerettem. Túl könnyű az állaga és így kevésbé látta el a funkcióját...

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal
2014. július 28.

Szépek az összetevői (a methylparabént leszámítva), emellett tényleg leszedi a smink utolsó "darabkáit" és nagyon kellemes érzést nyújt a bőrömnek. Nem szárít, kellemesen hidratál. Imádom!

Catrice Cruise Couture Zselés Szemhéjtus

Catrice Cruise Couture Zselés Szemhéjtus
2014. július 26.

Imádom a Catrice tusokat! Ez is nagyon tartós! Kicsit sötétebb kék-már majdnem fekete-, mint amire számítottam, de annyi baj legyen!

Terra Naturi Aloe Vera & Kókusz Testápoló Tej

Terra Naturi Aloe Vera & Kókusz Testápoló Tej
2014. július 17.

Az illata nem kimondottan tetszik (kicsit savanykásabb kókusz...), hamar beszívódik, de hamar el is múlik a hatása. Nem lett a kedvencem, de legalább az összetevői jók