KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nonique Trópikus Arctisztító Krém

Nonique Trópikus Arctisztító Krém
2014. július 17.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Az illata nem annyira tetszik, legalábbis jobbra számítottam. Nagyon sűrű krémes, ezért kicsit nehéz eloszlatni. Kifejezetten jó, hogy nem irritálja a szemem, viszont nem 100%osan hatékonyan távolítja el a sminket. Én kókuszolajos arctörlés után szoktam ezt használni. Nagyon klassz, hogy egyáltalán nem szárítja ki a bőröm és szépek az összetevői. 4 és 5 pont vacilálva, megkapjam tőlem .....

Catrice Kohl Kajal Szemceruza

Catrice Kohl Kajal Szemceruza
2014. június 29.

Nekem a mentaszínű van meg, ami gyönyörű és szinte neon, úgy vakít. Nagyon puha, könnyű vele dolgozni, és talán pont ezért nem valami tartós és hamar kenődik.

F&F Rúzs

F&F Rúzs
2014. június 23.

Nagyon jó rúzs. Nekem egészen tartós, szép a színe (Penny lane) és nagyon pigmentált. Mindenképp jó vétel volt egy ilyen rózsaszínes nude árnyalat.

Tetesept Világ Fürdői Azték Kakaóvajas Fürdőkoncentrátum

Tetesept Világ Fürdői Azték Kakaóvajas Fürdőkoncentrátum
2014. június 19.

Imádom az illatát és olyan selymes lesz tőle a bőröm...:) Tiszta élvezet. :D

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Balzsam 5 Növénnyel

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Balzsam 5 Növénnyel
2014. június 6.

Imádom ezt a balzsamot! (még úgy is, hogy az összetevőivel nem vagyok kibékülve....) Nekem ez ugyanúgy kenhető a hajtőre, mint a végekre és még ki is tolja pár nappal a hajmosást.

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)
2014. május 30.

Mivel a balzsamját használtam már egy ideje és imádtam az illatát, ezért gondoltam kipróbálom a sampont is, pedig száraz hajra való, ami nem hittem volna hogy jó lesz nekem. De láss csodát, Az egyik legjobb amit valaha próbáltam. Nagyon selymes lesz tőle a hajam, nem zsírosít és nincsen tolakodó illata.

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arcmaszk

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arcmaszk
2014. május 30.

Nem tudom pontosan van -e hatása, pedig már pár hónapja használom. Kellemes érzés a bőrömnek, mattít, nem szárít és nagyon puha lesz tőle az arcom. Heti egyszer használom, kb 20 percre.

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó
2014. május 30.

Pár hónapja használom reggel és este. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Szerintem jó a pattanásokra, nem szárít, de mégis mattítja a bőröm. Az illata nekem kicsit férfias. Az apró szemcséi nekem este, a smink lemosása utána a leghatásosabb. Arcradírként viszont nem hatásos, de arra van más. :)

Sleek Ultra Matte Darks V2 I-Divine Palette

Sleek Ultra Matte Darks V2 I-Divine Palette
2014. április 27.

Évekig áhítoztam ezért a palettáért, mire végre megrendeltem. A színei csodálatosak és nagyon erősen pigmentáltak. Emellett jól satírozható. Az egyetlen problémám, ami nekem a legfontosabb lenne, a tartóssága...Bármit csinálok, nekem ez kb 1 óra alatt az egész a redőkben landol. De a kommentekből ítélve, csak velem nem kompatibilis...:( Ezért megkapja a 4 pontot.

Catrice Defining Blush

Catrice Defining Blush
2014. április 13.

Az új árnyalatot vettem meg belőle. Rögtön beleszerettem- mert hideg rózsaszín és selyemfényű! Különleges viselet szerintem. :) Kellően pigmentált és tartós.

UPDATE: Sajnos azt kellett tapasztalnom, hogy mégsem annyira tartós, mint először véltem. Sőt...Nálam elég kevés ideig tart, utána teljesen eltűnik.