KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Stay Matt Ajakkrém

Essence Stay Matt Ajakkrém
2014. január 23.

A nude árnyalatot vettem meg most akciósan a Müllerben. Egész elégedett vagyok vele. (Mert nálam egyik szájra való sem tartós, bármit csinálok) A színe és az állaga király, kellemes érzést ad a szájon. Essencehez képest nekem megérdemli a max pontot

Rimmel Lasting Finish Mono Pirosító

Rimmel Lasting Finish Mono Pirosító
2014. január 23.

Addig áhítoztam ezért a szép selyemfényű élénk rózsaszínért míg végül megengedtem magamnak megvenni. :D A színe nagyon szép, de természetesebbre számítottam felkenve. Nagyon tetszik, hogy picit arany csillogása van. A tartósságáról igazából nem tudok nyilatkozni, mert az esti sárgás lámpafényben már nem szoktam látni, hogy fenn van e még. 4 és 5 pont között vacilálva....

Terra Naturi Tusfürdő Gél Olíva&Limette

Terra Naturi Tusfürdő Gél Olíva&Limette
2014. január 16.

Tényleg nehezen lehet eloszlatni a testen, mivel gél. Nem is tudom mit mondjak róla. Nem a legjobb termék, de nem is kimondottan rossz.

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus
2013. december 28.

Nekem nagyon tartós és imádom hogy ennyire erősen pigmentált és nem teljesen matt, hanem kicsit fényes hatást ad. Hihetetlen vékony vonalat tudok vele húzni, és nagyon egyszerű cicafarkat csinálni az ecsetjével. :)

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2013. december 28.

Ahh végre be tudtam ezt szerezni. Minden boltban csak a hűlt helyét lelem a feketének, aztán most sikerült rábukkannom, méghozzá akciósan. Sokat olvastam már róla, de nem tudtam, hogy miért istenítik ennyire. Én a catrice hasonló tusának a pártját fogtam, de azt sajnos kivonták a forgalomból.

Nos, a termék. Nagyon finom és krémes, ezért hihetetlen könnyű felvinni egy jó ecsettel. Tartós, nálam kibírja egész nap. A pigmentáltságával is meg vagyok elégedve (mondjuk láttam már erősebb szemhéjtust), de ennyi pénzért egy kiváló termék.

Lovely Fast Dry Gyorsan Száradó Szemhéjtus

Lovely Fast Dry Gyorsan Száradó Szemhéjtus
2013. december 28.

Elég jó ez az aprócska termék. Csak a méretével nem vagyok teljesen megelégedve, de egy utazós sminkcuccnak megfelel. :D Nagyon tartós, könnyű az ecsettel bánni és erősen pigmentált. Mi más kéne...? :)

Lovely Matt Szemhéjtus

Lovely Matt Szemhéjtus
2013. december 28.

Nekem a kék van meg már régóta, de emlékszem, hogy annó mennyi ideig kerestem egy ilyen élénk királykék tust/szemceruzát. Az ára is jó, és a termék is megéri. Nekem nagyon tartós, erősen pigmentált és könnyű vele bánni.

Lovely I Love Satin Szemhéjpúder

Lovely I Love Satin Szemhéjpúder
2013. december 28.

Szeretem ezt az egyszerű kis szemhéjpúdert. A tartóssága tökéletes. A sötétbarna erősen pigmentált, az arany színű inkább csak highlighternek való, de ennyi pénzért megérte. :)

Essence Stay All Day Hosszantartó Szemhéjfesték

Essence Stay All Day Hosszantartó Szemhéjfesték
2013. december 28.

Én kiszáradva vettem a rossmannban 99-ért, de ettől még teljesen jól használható. Nagyon nagyon tartós és erős a metálos(?) csillogása :) A szín emiatt már kevésbé látszik, de azért szép. Alapnak meg tökéletes.

Replay EDT For Her!

Replay EDT For Her!
2013. december 21.

Egyik kedvenc illatom volt régen. Kellemesen édes és tartós az illata. :)