kismackoful

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Nature Box Mandula Sampon

Nature Box Mandula Sampon
2019. április 27.

Ajándékba kaptam a sampont meg a balzsamot, de november óta nem tudom elhasznalni, felváltva egy másik samponnal. annyira rossz.... már másnap csupa zsír a hajam mintha 3 napos lenne. semmi extra, plusz szerintem a hajvegeket szárítja is.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)
2017. január 14.

Amikor nagyon hullott a hajam, akkor vettem meg a terméket. Ajánlotta egy nagyon kedves ismerősöm, akinek bevált. Nos kipróbáltam, bevallom az első flakon 2 hét alatt elfogyott, mivel napi 2x-3x fújkáltam a fejbőröm annyira kétségbe voltam esve. De használt. Én megvettem a samponját, a balzsamját. plusz hajserkentő kapszulát is szedtem mellé, szóval alapos voltam. Gondolom ezek így együtt kifejtették amit tudtak, mert a hajhullás megállt. Már nem használom olyan sűrűn, most is van itthon egy tele doboz, de szerintem majd fogom, mert fontos a szinten tartás, és szeretném növeszteni is a hajam most, hogy már jó dús.

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra (régi)

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra (régi)
2017. január 14.

Szuper sampon! Dúsít, tartást ad, nagyon jól tisztít, és nem lapul le tőle a hajam egy sapka fel és levétel után:) Nagyon szeretem, az ára kicsit borsos, néha 1500 Ft-ért láttam és ha ugye a balzsamot is megveszi hozzá az ember akkor az már nem olyan olcsó, de nekem megéri. Felesleges váltogatnom, kísérleteznem, mert ez az én samponom. A hajnövekedést is támogatja. Nekem nyáron volt egy nagyon durva hajhullásom, ez és a balzsam plusz a spray mentett meg.
Nagyon ajánlom!

Alfaparf Semi Di Lino Cristalli Liquidi

Alfaparf Semi Di Lino Cristalli Liquidi
2017. január 14.

Ajándékba kaptam ezt a kis csodát:) Az illata számomra nem zavaró, bár először tényleg milyen pasisnak tűnik....Aztán amikor használtam azt vettem észre, hogy alig kell belőle, és a hatása, hmmmm:)) Nem ragad, nem áll össze tőle a haj, könnyen beszívódik, és használatával a hajvégek egy-egy vágás után sokáig megőrzik a "frissen vágott hajvég hatást". Mintha valahogyan feltöltené élettel a hajvégeket, magát a hajtömeget is, csak oda kevesebbet teszek:)

Balea Selyemfényű Hajbalzsam Frangipáni Virág és Gyöngy Kivonattal

Balea Selyemfényű Hajbalzsam Frangipáni Virág és Gyöngy Kivonattal
2017. január 14.

Samponjával együtt szereztem be, szerettem volna ha jó, tényleg. De erre is sajnos azt kell mondanom, hogy semmi különös. Az illata nekem nem marad meg a hajamon. Talán annyi szól mellette, hogy kifésülhetőbb tőle a haj.

Balea Selyemfényű Hajsampon Frangipáni és Gyöngy Kivonattal

Balea Selyemfényű Hajsampon Frangipáni és Gyöngy Kivonattal
2017. január 14.

A dm-ben állva ez és a gránátalmás sampon között gondolkodtam. Persze ezt választottam, de előbb el kellett volna olvasnom a véleményeket..Nem ad semmi tartást, a hosszú hajam a fejemre lapul. Főleg ebben a sapkás időszakban nem kéne még ez is...Adhatna tartást, bár nem ígéri, de ennél még az is jobb ha meg se mosom. A zsírt leszedi, az rendben van. Illata semleges számomra. A hajvégek semmilyenek tőle, maga a haj sem lesz olyan nagyon fényes. Odaadtam anyukámnak. Hátha neki jobban beválik.

Nivea Body Q10 Firming Lotion

Nivea Body Q10 Firming Lotion
2016. április 17.

Az illata finom, de nehezen szívódik be, miközben a száraz, már-már hámló bőrömre kenem....

Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Resist Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Resist Sampon
2016. április 17.

A Glamour napok alatt vettem meg sampont és a balzsamot is. Az illata nekem fenséges, imádom, hosszan tartó, erős és finom. A hatása fura,mert én régen imádtam a Gliss kur termékeit (10en x éve) a spray tette rendbe a hajam mindennapos strand, klóros víz után anno 15 évesen nyáron. Na de most ez nem ilyen. Elnehezíti a hajam, és hiába sikálom ki belőle, olyan amikor szárítom mintha nem mostam volna ki rendesen belőle. Kicsit fakó is lesz tőle a hajam, viszont tartást azt ad. Nem lapul a hajam tőle, és dúsabb, vastagabb hatása van a hajkoronámnak összességében tőle. Nem is tudom....Legyen 3.

Dove Regenerate Nourishment Hajápoló Szérum

Dove Regenerate Nourishment Hajápoló Szérum
2016. április 17.

Én is a Glamour napok keretein belül szert tettem rá, nekem már volt tapasztalatom a hajvégápoló olajok tekintetében, mégpedig: a loreal (legdrágább) a legrosszabb volt, a legjobb számomra pedig a Garnier Fructis olaja, mind kiszerelésben mind összetételben, hatásban.De az 50% kedvezmény miatt megvettem ezt. Közepes hatás, nem mondom, hogy semmit nem ér, de állandóan kéne ahhoz kenegetni a hajvégem nap mint nap, hogy hatása látványos legyen. Egy erős közepest kap tőlem, mert az illata nagyon jó.

Palmolive Gourmet Vanilla Pleasure Tusfürdő

Palmolive Gourmet Vanilla Pleasure Tusfürdő
2016. február 29.

Borzasztó:( Nem is értem, hogyan engedhettèk forgalomba... Az illata oké, finom. De az állaga?!! Nem tudom eloszlatni normálisan a bőrömön, nem is èrzem, hogy tisztítana, mivel nem is habzik, mintha valami vanillia sodót, vagy öntetet kenegetèk magamra. Már majdnem elhasználtam, ami nem volt nehéz mert bazi sok kell belőle, hogy úgy érezzem van értelme.... Nem veszem újra ès a csokisat sem próbálom ki, pedig szerettem volna az elejèn de így tuti nem:(