kismackoful

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2015. december 16.

Tavaly ősszel egy kúrát csinaltam mar vele, nagyon meg voltam elegedve vele. Kb egy pár het hasznalat utan mar latszodtak a kis baba hajaim, és a tomege is nott tole ezaltal. Azóta nem használtam, viszont most újra vettem mert eszembe jutott, remèlem most sem fogok benne csalódni:)

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2015. december 13.

Nagyon nagyon jó, klasszikus és örök darab.

Chloé Love, Chloé

Chloé Love, Chloé
2015. december 13.

Amennyire szerettem, most már annyira nem. Kilométerekről megérzem az összetéveszthetetlen púderes illatát. Nekem már a torkomat is kaparja. El kellett ajándékoznom, nem mondom, hogy nem jó illat, de nekem a 100 ml nagyon nagyon sok volt belőle. És nem is szeretnék soha többet belőle:) Én a letisztultabb, egyértelműbb és édesebb, harsányabb illatokat kedvelem.

Lush Snowcake Szappan

Lush Snowcake Szappan
2015. december 13.

Nagyon jó az illata, egész nap csak ezt szimatolnám:) A hatása is jó, bár azt én is észrevetettem minél több fogy belőle, annál kevésbé habzik.Emiatt a 4 *.

Lush Full Of Grace Szilárd Arcszérum

Lush Full Of Grace Szilárd Arcszérum
2015. december 13.

Nagyon szeretem, a titka, hogy este lefekvés előtt a megtisztított arcbőrre kell felvinni és reggelre nagyon szépen beszívódik és feltölti az arcbőrt. Valóban inkább a szárazabb, vagy normál bőrűeknek javasolnám. Én abszolút elégedett vagyok vele.

Lush Miranda Szappan

Lush Miranda Szappan
2015. december 13.

Sokáig elég, nem szárít, jól tisztít.

Lush Whipstick Ajakápoló

Lush Whipstick Ajakápoló
2015. december 13.

Nekem túl tömény az illata, de a hatása sem egy nagy szám. Akkor már ezerszer egy EOS, vagy Carmex.

Lush Avobath Fürdőbomba

Lush Avobath Fürdőbomba
2015. december 13.

Semmi különöset nem vettem észre.

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2015. december 13.

Mennyei illat, ami valóban napokig a hajamon érződik. Nagyon drága, annyit nem ér, a hatása nekem nagyon puhítós. Nem szeretem amikor már szinte szállósra puhítja a hajam egy balzsam, kondícionáló, inkább tartást adjon, vagy abban segítsen, hogy azt könnyen el lehessen érni szárítással. Szóval nem rossz nem rossz, de az illata miatt kap. 3 csillagot.

Lush Oatifix Friss Arcpakolás

Lush Oatifix Friss Arcpakolás
2015. december 13.

Ajándékba kaptam, elhasználtam, bár kicsit zavaró, hogy 3 hét alatt lejár, én nem szeretek 2 naponta maszkozni, elég nekem heti 1 is, akkor meg kb, a fele megrohad. Hatása nem rossz, de nekem az ayesha jobban bejött az feszesít is, ez inkább radíroz, és nekem nagyon szárítja a bőröm, utána muszáj krémeznem.