kismackoful

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító
2015. december 13.

Hááááát, nekem nagyon nem. Nem tudom normális felvinni az arcomra, mert a fele lehullik a csapba, nagy nehezen magamra applikálom, dörgölöm, próbálom használni, hogy jó legyen de utána sem érzek semmit. A bőröm mintha simán szappannal mostam volna meg ezt a terméket nem is értem. Sokan szeretik, de én nem értem miért.

Garnier Fructis Miraculous Oil Repair 3 Hajápoló Olaj (régi)

Garnier Fructis Miraculous Oil Repair 3 Hajápoló Olaj (régi)
2015. december 13.

A legjobb olaj amit használtam,nem ragad, nem zsíros a hajon, hamar beszívódik és nem kell sok belőle. Már a 2 flakonnal használom.

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2015. december 13.

A kedvenc szemspirálom, nagyon jól dúsít, mindeközben hosszabbít is, nem csomósodik tőle össze a pillám, a kefe miatt a szemzugnál illetve a szemem sarkában is ki tudom szépen emelni azt a pár szálat, ezáltal cicás szempillákat kapok:) Próbáltam közben mást is, de mindig visszatértem ehhez:) Felveszi a versenyt a prémium kat. spirálokkal.

Lush Pearl Masszázstömb

Lush Pearl Masszázstömb
2015. december 13.

Egy párszor használtam eddig, az illata nagyon finom és tartós is. Még a ruhán is megmarad, ha használat után öltözöm fel. Én télre el fogom ezt használni, de nyáron sztem túl zsíros és sok lenne, úgyhogy ez egy ilyen időszakos téli használatra teljesen jó.
Én magamon használom csak, a kezem melegétől tök jól felolvad, párszor végighúzom a kívánt felületen és aztán belemasszírozom kicsit. Hamar beszívódik, bár száraz a bőröm.

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon
2015. december 13.

A másodikat használom éppen, nekem bevált, könnyű használni, nem zsírosítja jobban a hajat, nem nehezíti el az én vékony szálú hajamat sem.
Meg vagyok vele elégedve, az árát megéri, és amit június elején vettem most fogyott el tegnapelőtt. Bár az hozzá tartozik az igazsághoz, hogy közben egy másik samponkorongot (New) is használtam felváltva ezzel. De én 2 naponta mosok hajat, szóval nem panaszkodhatom.