kispiroska

Regisztráció dátuma: 2011. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Normaderm Tri-activ Anti-imperfection Hydrating Care

Normaderm Tri-activ Anti-imperfection Hydrating Care
2012. január 22.

Igaz már nem használom,de szerettem és nekem használt is, bár valóban nem csodaszer.(vajon van olyan???:))
Nagyon sok gondom van a bőrömmel,de az arclemosóval együtt használva ez csökkentette a pattanásaim számát és a zsírosságot is.(+)
A zsírosságot olyannyira, hogy idővel már ezt sem éreztem, hogy akármennyire is hidratálna.(-0,5)
Bár nem olcsó, de el lehet csípni akciókat, viszonylag gyakran vannak.(pl.: kétszer annyi arclemosó eredeti áron stb.) (+)
A pumpás csomagolás tetszett, praktikus.(+)
Talán 2 évig használtam(korábbi változattal együtt), aztán meguntam, kezdtem úgy érezni, mintha függnék tőle, meg, hogy már nem is olyan jó...stb., így váltottam.
Az összetevők miatt ejnyebejnye.(-0,5)

Garnier Color&Shine Hajfesték

Garnier Color&Shine Hajfesték
2012. január 22.

Ma próbáltam ki, így a tartóssága még tesztelés alatt.
Eddig világosszőke voltam(Casting-jégszőke), de most eldöntöttem, hogy felhagyok a hajfestéssel(utálom a velejáró macerát), így az eredetihez legközelebb álló árnyalatú hajszínezőt kerestem. Mivel az eredeti hajam valamilyen "seszínű" szőke, gondoltam sima szőkével(700) nem lőhetek mellé.
A árnyalat pont olyan lett a hajamon, mint amilyenre számítottam(természetesen kicsit sötétebb a dobozon lévőnél, de ezt belekalkuláltam), nem lett foltos, egyenletesen befogta.(++)
A festék illata gyümölcsös-édes, kellemes(+), de a hajbalzsamé nagyon nem, plussz kis zacskóban van és nem egyszerű kibontani, nem praktikus.(-0,5) Hatás tekintetében elmaradt a korábban általam használt balzsamoktól(hajfestékhez mellékelt), nem éreztem, hogy bármi extrát adott volna.(-0,5)
Maga a szín sem tetszik(van benne valami furcsa sárgás beütés) és a fénye sem nyűgözött le.(-0,5)
A célnak megfelel, de nem lelkesedem, így egy közepest kap, bizalmat szavazva a tartósságának.(később kiderül)

Nivea Angel Star Krémtusfürdő

Nivea Angel Star Krémtusfürdő
2011. november 12.

Odavagyok az illatáért és úgy általában nagyon szeretem a Nivea tusfürdőket, bár szerintem elég drágák, de akciósan vadászom őket!:)

L'Oreal Paris Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Paris Volume Million Lashes Szempillaspirál
2011. november 12.

Ha dús pillákra vágyom, ezt használom!:)
Azt le kell szögezni,hogy dúsító(!) spirál, éppen ezért a hosszabbítás terén számomra nem a legjobb(->Telescopic),de nem is ezért vettem.:)
Én szilikonkefepárti vagyok, a hagyományosat már használni sem tudom.:)

Maybelline The Colossal Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Szempillaspirál
2011. november 12.

Akciósan vettem, próba szerencse alapon,de nagyon nem vált be, annyira nem, hogy néhány használat után a kukában landolt,pedig nem szoktam ilyent csinálni...:(
Azonkívül,hogy feketére színezte a pilláimat és összeragasztotta őket teljesen semmi mást nem csinált. Gondoltam,hátha csak a kefe kialakítása nem jó, így kicseréltem egy másikéra, de azzal sem működött, így búcsút vettem tőle.:(

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2011. november 12.

Kb. egy évig használtam a szaténszőke ill. a jégszőke árnyalatot hosszú(2 doboz kellett), vékonyszálú hajamra és nekem bevált.
Eredetileg sötét/középszőke vagyok, világosítottam vele és gyönyörű volt az eredmény, plussz a balzsamja tényleg nagyon jó, az illatát is szerettem és nagyon puha volt tőle a hajam,a fényről már nem is beszélve...:)

L'Oreal Paris Telescopic Szempillaspirál

L'Oreal Paris Telescopic Szempillaspirál
2011. május 19.

Elismerem, hogy meg kell tanulni használni, nekem is időbe telt, de az eddig használt szempillaspiráljaim közül ez volt eddig a legjobb, kimagaslóan a legjobb. Nem is emlékszem hány tubussal használtam már el.:)
Ha ezzel festem ki a pilláimat gyakran még a szemüveglencse is útban van.:) Olyan mintha műszempillám lenne!(néha rá is kérdeznek)
Egyébként bár viszonylag dús, de szőke, rövid szempilláim vannak, szóval becsülendő a teljesítménye.:)