Kissa

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: -

Bíborkasvirág Fényvédő Krém SPF25

Bíborkasvirág Fényvédő Krém SPF25
2018. június 4.

Először nem tudtam, mihez kezdjek vele, mivel a színe miatt egyértelmű volt, hogy testre nem fogom kenni. Több helyen olvastam, hogy sok mosószerrel kijön a ruhából, de én végül mégse mertem kockáztatni. Ezért maradtam annál, hogy fényvédős arckrémként használom minden nap. Szoktam alapozót vagy legalább korrektort használni télen-nyáron, ezzel a krémmel viszont kiváltható mindkettő, mert ugyebár elég jól fed. Nagyon vékony rétegben kenem, és jól el kell dolgozni, különben csíkoz. Utána pedig várni kell, mielőtt utcára megyek, mert valóban fénylik tőle az egész arcom. Beszívja a bőr, csak kicsit lassan.

Alverde Szemceruza

Alverde  Szemceruza
2014. június 3.

Egy 04-es, világoszöld színűm van belőle, és meglepő, de ez az egyetlen bio szemceruzám, ami egész nap fent marad a szemhéjamon. Lehet, csak ebben a színben teljesít ilyen jól, elnézve itt a korábbi véleményeket...

Alverde Elegant Dark Szempillaspirál

Alverde Elegant Dark Szempillaspirál
2014. június 2.

10-es, Elegant Grey nevezetűt vettem meg belőle. Hétköznapra szoktam használni, nem eredményez extra feltűnő pillákat, inkább természetes hatású, viszont szépen szétválaszt, nem folyik, nem pereg, nem ragad.

Alverde Black & Blue Highlighter Szempillaspirál

Alverde Black & Blue Highlighter Szempillaspirál
2014. június 2.

A leárazott termékek közt találtam rá, gyorsan haza is vittem. A fekete elég fekete, a kék meg egyáltalán nem kék. Se 2 centiről nézve nem kék, se lámpafényben, se nappali fényben, sehol. Engem ez mondjuk nem különösebben zavar, így is elhasználom, amolyan hétköznapi spirálnak megfelel, nem emel ki nagyon. A fekete pedig hangsúlyos pillákat eredményez, ha épp sikerül úgy felkennem, hogy ne ragassza össze a pillákat, ez sajnos egy rossz tulajdonsága.

Alverde Stadtgeflüster Tusfürdő

Alverde Stadtgeflüster Tusfürdő
2014. április 7.

nagyon jó kis illat, kicsit hasonlít a narancsos-vaníliás tusfürdőjükére. eddig nem vettem észre, hogy szárított volna, nagyon kellemes vele a zuhanyzás. tervezem plusz egy flakon beszerzését:)

Alverde Vintage Rose Rúzs

Alverde Vintage Rose Rúzs
2014. április 7.

A 10-es (Sweet Kiss) boldog tulajdonosa vagyok. Megnyugtató, mikor a rúzs a szádra felkenve természetes nappali fénynél is ugyanannyira jól mutat, mint a kézfejeden lámpafénynél. Hát ez a Sweet Kiss pont ilyen:) Nagyon kis könnyű állagú rúzs, diszkrét színnel, minimális csillogással. Az illata nagyon érdekes-kellemes, nekem kicsit olyan mentolos hatást kelt, nyárra is tökéletes lesz, de persze tavasszal is megállja a helyét.

Alverde Vintage Rose Kézápoló Vaj

Alverde Vintage Rose Kézápoló Vaj
2014. április 7.

Ritkán veszek ilyen kéz-arc-testkencéket, legtöbbször az illat után megyek, és ha valamibe belezúgok, nincs visszaút. Abban a dm-ben, ahol én először találkoztam a szériával, épp ki volt bontva egy példány ebből a krémből, melybe nem hivatalos teszterként már bele volt kontárkodva...így volt lehetőségem nemcsak megszagolni, hanem magamra is kenni egy kicsit. Hát engem bizony nem érdekel, hogy rózsa vagy nem rózsa, tetszett az illata, az állaga, meg a színe is:) Úgyhogy legközelebb mikor arra jártam, vettem is belőle. Azóta is boldogan szaglászom minden felkenés után:) Ja és az enyémből nem válik ki semmilyen folyadék, sőt, alkoholos szagot sem érzek. .

Chevignon Heritage for Women

Chevignon Heritage for Women
2014. március 14.

Télre vettem a dm-ben, miután végigszaglásztam az összes olcsó, leginkább vécétisztító illatú parfümöt, ő igencsak megfogott. Minőségi illat, nap végén is finom, diszkrét. Először tesztpapíron, aztán csuklón, aztán nyakon, aztán már rohantam is megvenni, mert belezúgtam. Milyen hasznos, hogy épp 25%-kal olcsóbb volt az összes parfüm, ha még felhasználsz egy 25%-os és egy 15%-os kupont is hozzá, igencsak olcsón juthatsz hozzá:) Szerintem eléggé téli illat, engem valamiért a mézeskalácsra és a karácsonyra emlékeztetett elsőre. Bár azóta is használom mindennap, de így tavaszra-nyárra már nem az igazi számomra. Ettől függetlenül persze továbbra is imádom.

Terra Naturi Porpúder

Terra Naturi Porpúder
2014. március 9.

Hát igen, elég sárga szegény, egy ideig puffal próbáltam felvinni, de iszonyú sárga lettem tőle, úgyhogy sokáig a közelébe se mentem. Aztán ecsettel próbáltam újra. A titka az, hogy nagyon keveset kell felvinni belőle, és akkor nem sárga, viszont mattít rendesen, tehát végzi a dolgát.
Utazáshoz és táskában hurcibáláshoz nem ajánlom, tényleg folyik mindenfele, úgyhogy csakis otthoni használatra.

Catrice Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset

Catrice Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset
2014. január 23.

Jól elvagyok vele. Még csak nemrég kezdtem az ecsetek gyűjtögetését, ő az elsők közt volt (az itteni vélemények alapján). Egyelőre jobb híján ezt használom satírozásra is, de szerintem erre nem teljesen alkalmas, nekem túl kicsi a feje a teljes satírozáshoz. Persze kisebb vonalakban szépen dolgozik. A ferde részével pedig jól lehet szempillatőnél/szemöldökön dolgozni, bár engem néha picit szúr...

Update: sajnos nálam is levált a ferde ecsetes rész róla:S